„Lampemesteren“ konkursų sąlygos

Mėgstame rengti jums skirtus konkursus ir rengiame jų daugybę. Toliau galite perskaityti mūsų konkurso sąlygas ir taisykles.


„Facebook“ konkursai

Dalyvaudami „Facebook“ konkurse, į konkursą patenkate parašydami komentarą komentarų skiltyje. Bet kada galite perskaityti konkurso įrašą ir sužinoti, kaip dalyvauti konkurse.

Jūsų komentaras yra kaip sutikimas, kad mes susisiektume su jumis per „Facebook“ ir paskelbtume jūsų vardą ir pavardę „Facebook“ įraše tuo atveju, jei taptumėte laiminguoju laimėtoju.
„Instagram“ konkursai

„Instagram“ konkursai


Dalyvaudami „Instagram“ konkurse, visada galite rasti dalyvavimo kriterijus pačiame „Instagram“ įraše. Jūsų dalyvavimas dažnai bus susietas su komentaru, o šis komentaras yra mūsų sutikimas paskelbti jūsų vardą istorijoje ir „Instagram“ įraše tuo atveju, jei paaiškėtų, kad esate laimingasis laimėtojas.

Su laimėtoju bus susisiekta tiesiogine žinute.


Naujienlaiškio prenumeratos konkursai

Kai rengiame konkursus, kuriuose reikia užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį, būsite automatiškai užregistruoti gauti naujienlaiškį / tapti lojalumo klubo nariu. Tai reiškia, kad pradėsime siųsti jums el. laiškus su įkvepiančiomis idėjomis, pasiūlymais, kampanijomis ir naujienomis.

Naujienlaiškio prenumeratos galite bet kada atsisakyti paspaudę iš mūsų gauto naujienlaiškio apačioje esančią nuorodą. Jei kyla problemų atsisakant prenumeratos, visada galite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba, kuri kuo greičiau pašalins jus iš sąrašo.

Kartais kartu su išorės bendradarbiais rengiame konkursus, kuriuose, norėdami dalyvauti, turite užsiprenumeruoti naujienlaiškį; tokiu atveju būsite automatiškai užsiprenumeravę ir mūsų, ir mūsų bendradarbio naujienlaiškį. Konkurse bus aiškiai nurodyta, ką prenumeruosite.

Jei konkurse dalyvavote užsiprenumeravę mūsų naujienlaiškį, nugalėtojas nebus skelbiamas, o su juo bus tiesiogiai susisiekta el. paštu.

Susisiekimas su nugalėtoju

Visada susisieksime su nugalėtoju ir paprašysime pateikti toliau nurodytą informaciją, kad galėtume išsiųsti jam prizą. Ši informacija naudojama tik siuntimo tikslais, kad prizas pasiektų jus. Jūsų el. pašto adresą ir telefono numerį naudoja DPD arba GLS, kad informuotų jus apie siuntimo procesą.

Vardas ir pavardė
Adresas
Pašto kodas ir miestas
Šalis

El. pašto adresas
Telefono numeris

Jei laimėtojas su mumis nesusisiekia

Jei per 14 dienų nuo burtų traukimo ir susisiekimo su laimėtoju negausime iš jo jokių žinių, nerinksime naujo laimėtojo, o panaudosime PRIZĄ kitame konkurse vėliau. Nugalėtojas yra atsakingas už tai, kad patikrintų savo užklausas žinutėmis, komentarus ir nepageidaujamų laiškų aplanką.
Prizų siuntimas

Prizų siuntimas


Kai tik gausime pristatymo adresą ir t. t., prizą kuo greičiau išsiūsime laimingajam laimėtojui. Stengiamės prizus turėti sandėlyje, kad laimėtojui netektų be reikalo laukti. Dėl konkursų, kuriuose galima rinktis modelius ir spalvas, pristatymo gali tekti palaukti. Laimėtojas visada kviečiamas susisiekti ir pasiteirauti apie numatomą pristatymo laiką.

Visada siunčiame tiesiogiai laimėtojo adresu. Jei pageidaujate pristatymo į atsiėmimo punktą arba kitu adresu, prašome apie tai pranešti susisiekus.

Garantija

Žinoma, bet kokiam konkurse laimėtam šviestuvui suteikiama dvejų metų garantija. Daugiau apie mūsų garantijos politiką galite perskaityti čia.

Jei norite pateikti skundą dėl bet kurios konkurse laimėtos lempos, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba.

Nemokama lemputė

Kai apsiperkate „Lampemesteren“, dažnai pridedame nemokamą lemputę. Lemputės nepridedame, kai dalyvaujate DOVANŲ konkurse.

Questions

We ALWAYS do our best to follow current regulations when hosting competitions. If you believe we’re breaking rules and regulations or you have any questions about our competition and its conditions, you are always welcome to get in touch by email at info@lampemesteren.com