NOLA Šviestuvai

"Nola" - tai daniškas prekės ženklas, kurio specializacija - skandinaviško dizaino tradicijas puoselėjantys apšvietimo gaminiai. Daugiausia dėmesio skirdama paprastumui, funkcionalumui ir estetikai, "Nola" siūlo įspūdingą šviestuvų asortimentą, atitinkantį kiekvieno skonį ir poreikius. Dėl savo įsipareigojimo siūlyti prieinamas kainas nekeičiant kokybės jie yra patrauklus pasirinkimas visiems, norintiems atnaujinti apšvietimą skandinaviško dizaino šviestuvais už priimtiną kainą.
Rodyti 21 iš 21 produktų

"Nola Lighting" - Šviesos visiems!

"Nola" apšvietimo produktų asortimente yra šviestuvų, kuriuose stilingas dizainas derinamas su prieinamomis kainomis. Vienas iš tokių pavyzdžių - populiarioji nešiojamoji "Mist" lemputė. Elegantiško ir stilingo dizaino "Mist Portable" yra ne tik malonus akiai, bet ir praktiškas, nes jo įkraunamas akumuliatorius užtikrina valandų valandas trunkantį belaidį apšvietimą. Dėl to jis idealiai tinka naudoti tiek patalpose, tiek lauke. Už kainą, kuri nepakenks jūsų piniginei, "Mist Portable" pasižymi skandinaviška elegancija ir funkcionalumu.

Dar vienas Nola favoritas - stalinis šviestuvas Infinite. Ši elegantiška stalinė lempa yra plono silueto ir pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, todėl atrodo prabangiai. Reguliuojama rankena ir pasukamas gaubtas leidžia pritaikyti "Infinite" stalinę lempą bet kokiai užduočiai ar nuotaikai. Geriausia tai, kad šią aukštos kokybės lempą gausite už prieinamą kainą, kuri užtikrina puikų kainos ir kokybės santykį.

Kaip ir "Infinite" stalinė lempa, "Hide Pendant" siūlo subtilią eleganciją už prieinamą kainą. Šis modernus pakabinamas šviestuvas turi diskretišką cilindro formos gaubtą, kuris sukuria švelnią ir malonią šviesą. Minimalistinio dizaino "Hide Pendant" puikiai dera prie bet kokio interjero stiliaus ir bet kuriam kambariui suteikia skandinaviškos elegancijos akcentą, nesumažindamas biudžeto.
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!