Verner Panton

Gimė: 1926 m. - Mirė: 1998 m.
Garsiausi kūriniai: "Tivoli" kėdė, "Verner Panton" kėdė, "Bachelor" kėdė, FlowerPot lempos ir "Topan" lempos - abi iš &Tradition, Globe lampVerpan, Panthella lampsLouis Poulsen
Traukiniai: Architektas

Mokymai
Verneris Pantonas palaikė glaudžius ryšius su daugeliu svarbiausių to meto danų dizainerių. Jį mokė Poul Henningsen Danijos karališkojoje dailės akademijoje, o baigęs studijas įsidarbino pas didžiausią Danijos architektą Arne Jacobseną. Pantonas taip pat draugavo su dizaineriu ir amatininku Hans Wegner. Tačiau H. Wegneris mokėjo modernizuoti klasikines daniškas kėdes iš tikmedžio, o H. Pantono aistra buvo plastikas ir kitos dirbtinės medžiagos, kurias buvo galima kurti ryškiomis spalvomis ir formuoti geometrinėmis formomis poparto dvasia.

Pažintis su Poulu Henningsenu Danijos karališkojoje akademijoje įkvėpė Pantoną imtis gaminių dizaino. (1950 m. Pantonas iš tikrųjų vedė Henningseno dukterį Tove Kemp, bet netrukus išsiskyrė).

Arne Jacobsen Pantonui buvo ne mažiau svarbi asmenybė, kartu jie sukūrė garsiąją kėdę "Ant" ir kitus daiktus.
Rodyti 36 iš 233 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!