Joan Gaspar

Gimė: 1966 m. rugsėjo 23 d.
Kūriniai: The Ginger
ir Plaff-on lempų kolekcijos
išsilavinimas: pramoninis dizainas Barselonos "Artes y Oficios" mokykloje

Joano Gasparo ir Marset bendradarbiavimas prasidėjo 1996 m. Nuo to laiko Gasparas kuria naujus gaminius ir nukreipia dizaino įmonę naujomis kryptimis. Jau kelis dešimtmečius ši įmonė garsėja tuo, kad yra ne tik eilinė šviestuvų įmonė, bet ir novatoriška dizaino įmonė, siūlanti išskirtinės kokybės gaminius. Tai, ką Joanas Gasperis visada vertino kalbant apie apšvietimą ir dizainą.

Joanas Gasparas gimė 1966 m. Barselonoje. Čia jis užaugo, o jo susidomėjimas šviestuvų projektavimu ir kūrimu pradėjo augti 1988 m., kai jis pradėjo dirbti įmonėje VAPRO SA. Per savo karjerą jis bendradarbiavo su įvairiomis dizaino įmonėmis, tarp jų "Roca", "Resol", "Made Design" ir "Marset". Nors jo dizaino stilius nuolat tobulėjo, jis liko ištikimas savo minimalistinėms ištakoms.

Tarp jo darbų yra populiarus sieninis šviestuvas Plaff-on .
sukurtas "Marset". Sieninis šviestuvas pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio ir rankomis pūsto opalinio stiklo. Kompaktiškos formos šviestuvas išsiskiria iš kitų ir užtikrina švelnų apšvietimą bet kuriame prieškambaryje.
Rodyti 36 iš 63 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!