#taipLampemesteren

#taipLAMPEMESTEREN
Visi mėgstame semtis įkvėpimo ir tyrinėti nuostabius namus, skelbiamus platformose „Instagram“, „Pinterest“ ir „Facebook“. Tai įdomu ir skatina susimąstyti! Norėtume gauti leidimą dalytis jūsų nuotraukomis savo svetainėje, socialiniuose tinkluose ir naujienlaiškiuose, žinoma, nurodant jūsų autorystę.Jei norite, kad dalytumėmės jūsų nuotraukomis, pažymėkite jas grotažyme #taipLampemesteren. Tai paprastas būdas įspėti mus, kad suteikiate mums leidimą naudoti nuotraukas ir kad sutinkate su toliau nurodytomis sąlygomis.

  • - Leidžiate „Lampemesteren“ naudoti nuotraukas, pažymėtas #taipLampemesteren, savo interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose ir naujienlaiškiuose. Šis susitarimas yra neišimtinis ir nemokamas.
  • - Paprašėme jūsų sutikimo naudoti nuotraukas savo interneto parduotuvėje ir socialinėje žiniasklaidoje. Šis leidimas apsaugo jūsų nuotraukas.
  • - Niekada nereikšime pretenzijų į jūsų nuotraukų nuosavybę, tačiau jas naudosime rinkodaros tikslais internetinėse „Lampemesteren“ parduotuvėse ir mūsų socialiniame tinkle.


Šiuo metu internetines parduotuves turime šiose šalyse:


Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Vengrijoje, Airijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Graikijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Ispanijoje. Taip pat turime internetinę parduotuvę anglų kalba – Lampemesteren.com – likusioms pasaulio šalims.


Esame aktyvūs šiuose kanaluose:
„Facebook“, „Instagram“, „Pinterest“, „Youtube“, rinkodaros el. paštu


Jūsų leidimas reiškia, kad jūs išsaugote teises į savo nuotraukas ir kad visi jose esantys asmenys sutinka, kad „Lampemesteren“ jas naudotų internetinei rinkodarai. Taip pat sutinkate, kad jūsų atvaizdų naudojimas nepažeidžia trečiųjų šalių teisių ir įstatymų.


Tikimės, kad galėsime dalytis jūsų vaizdais ir įkvėpti savo sekėjus.
Su geriausiais linkėjimais. „Lampemesteren“