Ferruccio Laviani

Gimė: 1960 m.
Garsiausi darbai: Šviestuvai iš Kartell, Foscarini ir Flos. FL/Y pakabinami šviestuvai, Supernova pakabinami šviestuvai, E' sieniniai šviestuvai, Cindy staliniai šviestuvai, Ge´pendant lamps, Take staliniai šviestuvai, Toobe staliniai šviestuvai, Bourgie staliniai šviestuvai, Easy pakabinami šviestuvai, The Blooms series
Išsilavinimas: architektas, Milano politechnikos universitetas

Pagrindas
Ferruccio Laviani gimė 1960 m. Kremonoje, Italijoje. Nuo 1997 m. iki 2005 m. jis priklausė "Flos" kūrybinei vadovybei, kur tyrinėjo ir kūrė naują apšvietimo programos interpretacinę sistemą. Jis buvo tokių šviestuvų kaip FL/Y, Supernova, E´, Cindy, Ge´, Take, Toobe, Bourgie, Bloom ir Easy dizaineris bendrovėms Kartell, Foscarini ir Flos.

1984 m. jis gavo Milano dizaino politechnikos mokyklos diplomą, o 1986 m. Milano politechnikos universitete baigė architektūros magistro studijas.

1986-1991 m. jis buvo "Studio De Lucchi srl" partneris, taip pat dirbo projektų vadovu įvairiose kitose dizaino bendrovėse.

"Cindy" stalinis šviestuvas - Ferruccio Laviani for Kartell


Vienas populiariausių Ferruccio Laviani šviestuvų yra blizgantis Cindy stalinis šviestuvas. Ašarėlės formos pagrindas gražiai dera su kūgio formos gaubtu. Paprastas siluetas prikausto dėmesį blizgia chromo spalvos apdaila, kuri traukia akį nepriklausomai nuo aplinkos.

Dėl "Kartell" novatoriško darbo su plastiku, dėl kurio ši medžiaga atrodo kilni ir prabangi, šviestuvas pasižymi stilinga išraiška. Unikalus šviestuvas suteikia patogią šviesą ir moderniai papildo bet kokio stiliaus interjerą.

Nuo 1991 m. jis dirbo "Kartell" meno direktoriumi, kūrė jų parodų stendus tokiose parodose kaip "Salone del Mobile" Milane, IMM Kelne ir ICFF Niujorke.

Nuo 1992 m. jis taip pat bendradarbiauja kuriant šviestuvus su "Foscarini Murano", kur sukūrė "Orbital" (1992 m.), "Dolmen" (1996 m.), "Bit" (1993 m.) ir "Supernova" (2001 m.).
Įvairialypė jo karjera taip pat apima laikotarpį, kai jis dirbo su garsiąja MEMPHIS dizainerių grupe, kartu su architektu Alessandro Mendini kūrė Groningerio muziejų Olandijoje, plytelių kolekciją "Bisazza" ir mados šou "Dolce & Gabbana Alta Moda" Milane dizainą.
Rodyti 36 iš 138 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!