Išmanusis Apšvietimas

Čia rasite mūsų išmaniųjų produktų asortimentą savo išmaniesiems namams! Įsigykite išmaniųjų lempučių ir šviestuvų, kuriuos galite valdyti naudodami programėles ir nuotolinio valdymo pultus, ir prijunkite savo apšvietimą prie plataus daiktų interneto. Įjunkite, išjunkite, nustatykite laiką, keiskite ryškumą, temperatūrą, spalvą ir dar daugiau - vienintelė riba yra jūsų vaizduotė. Turime platų daugelio prekės ženklų įvairių kainų diapazonų gaminių pasirinkimą. Visus juos rasite čia!
AlVyno Lubinis Šviestuvas Baltas - Lindby
RRP EUR 273,00
Dabar yra sandėlyje
Everly Toršeras Baltas/Nikelinis - Lindby
RRP EUR 182,00
Dabar yra sandėlyje
Alessa Toršeras Baltas/Medinis - Lindby
RRP EUR 319,00
Dabar yra sandėlyje
Rodyti 36 iš 156 produktų

Bluetooth VS. WiFi lemputė

Jei esate naujokas išmaniajame pasaulyje, visada verta pradėti nuo lempučių. Jas lengva nustatyti, valdyti ir greitai apžvelgti galimybes, tačiau kokią lemputę turėtumėte pasirinkti?

Akylesni skaitytojai jau sužinojo, kad yra dviejų tipų lemputės: WiFi ir "Bluetooth". Abi yra geras pasirinkimas, tačiau svarbu žinoti skirtumus. "Bluetooth" lemputės ir "Wi-Fi" lemputės yra dviejų skirtingų tipų išmaniojo apšvietimo sprendimai. Juose naudojamos skirtingos belaidžio ryšio technologijos apšvietimui prijungti ir valdyti. Apskritai skirtumus galima paaiškinti taip:

"Bluetooth" lemputės:

 • "Bluetooth" lemputės - tai lemputės, skirtos tiesiogiai bendrauti su tokiais prietaisais kaip išmanieji telefonai ar planšetiniai kompiuteriai per "Bluetooth" ryšį.

 • Joms paprastai nereikia išorinio tiltelio ar šakotuvo, nes jos jungiamos tiesiogiai prie valdymo įrenginio, turinčio "Bluetooth" funkciją.

 • "Bluetooth" lemputės tinka mažesniems plotams ir patalpoms, nes jų veikimo spindulys paprastai būna apie 30 metrų.

 • Jos lengvai nustatomos ir valdomos naudojant programėles mobiliuosiuose įrenginiuose.

  "Wi-Fi" lemputės:

  • "Wi-Fi-Fi" lemputės jungiamos prie esamo "Wi-Fi" tinklo ir leidžia valdyti apšvietimą beveik iš bet kurios vietos, kurioje yra interneto prieiga.

  • Jų veikimui dažnai reikalingas centrinis koncentratorius arba tiltas, kuris gali būti atskiras įrenginys arba integruota lemputės dalis.

  • "Wi-Fi" lemputės turi didesnį veikimo spindulį, palyginti su "Bluetooth" lemputėmis, nes jos priklauso nuo jūsų "Wi-Fi" tinklo.

  • Jos leidžia kurti tvarkaraščius, automatizuoti apšvietimą ir valdyti jį naudojant programėles mobiliuosiuose įrenginiuose arba balso asistentus, pavyzdžiui, "Amazon Alexa" arba "Google Assistant".

   Taigi, trumpai tariant, skirtumas yra tas, kad "Bluetooth" lemputės jungiamos tiesiogiai prie jūsų įrenginio ir jų veikimo nuotolis yra ribotas, o "Wi-Fi" lemputės yra prijungtos prie jūsų "Wi-Fi" tinklo, turi didesnį veikimo nuotolį ir daugiau valdymo galimybių. Savo "Wi-Fi" lemputes galite valdyti iš bet kur, kur yra interneto ryšys, todėl, pavyzdžiui, galite išjungti šviesą namuose iš darbo arba įjungti lemputes prieš pat įeidami pro duris.

   Papildykite savo išmaniuosius namus išmaniosiomis lemputėmis!
   Yra daugybė priežasčių atnaujinti savo namus - čia apžvelgiami kai kurie dalykai, kuriuos galite atlikti naudodami išmanųjį apšvietimą:

   • Valdymas nuotoliniu būdu: Vienas akivaizdžiausių išmaniojo apšvietimo privalumų - galimybė jį valdyti nuotoliniu būdu. Išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar nuotolinio valdymo pulteliu galite įjungti, išjungti, reguliuoti lempučių ryškumą ir keisti jų spalvas, kad ir kur būtumėte. Tai suteikia patogumo ir lankstumo valdant apšvietimą.

   • Energijos taupymas: Daugelyje išmaniųjų apšvietimo sprendimų galima nustatyti tvarkaraščius ir automatizuoti apšvietimą. Tai gali padėti sumažinti energijos suvartojimą išjungiant apšvietimą, kai jis nenaudojamas. Taip pat galite reguliuoti ryškumą pagal poreikį ir taip taupyti energiją.

   • Pritaikymas: Išmanusis apšvietimas leidžia pritaikyti apšvietimą pagal savo pageidavimus. Galite keisti šviesos spalvas, sukurti skirtingas nuotaikas ir net nustatyti apšvietimą taip, kad jis atitiktų jūsų dienos režimą. Tai ypač naudinga norint sukurti tinkamą atmosferą namuose.

   • Integracija su balso asistentais: Daugelis išmaniųjų apšvietimo gaminių integruojami su balso asistentais, tokiais kaip "Amazon Alexa", "Google Assistant" ir "Apple HomeKit". Tai leidžia lengvai valdyti apšvietimą tiesiog naudojant balso komandą.

   • Saugumas: Išmanusis apšvietimas gali padidinti jūsų namų saugumą. Galite nustatyti tvarkaraščius, pagal kuriuos šviesa įsijungia ir išsijungia net tada, kai jūsų nėra namie, o tai gali atbaidyti potencialius įsilaužėlius.

   • Atnaujinimai ir ateities perspektyvos: Daugelis išmaniųjų apšvietimo gaminių reguliariai atnaujinami ir papildomi naujomis funkcijomis bei patobulinimais per programinės įrangos atnaujinimus. Tai reiškia, kad jūsų investicija išliks aktuali ir naujausia daugelį metų.

   • Pastebėjimas ir vartojimo duomenys: Kai kurie išmanieji apšvietimo gaminiai suteikia galimybę stebėti energijos suvartojimą ir apšvietimo modelius. Tai gali padėti priimti pagrįstus sprendimus dėl energijos vartojimo efektyvumo ir išlaidų valdymo.

   • Kūrybiškumas: Išmanusis apšvietimas atveria kūrybines galimybes, nes galite eksperimentuoti su įvairiomis spalvomis ir šviesos modeliais, kad sukurtumėte unikalią apšvietimo patirtį.

    Apibendrinant galima teigti, kad išmanusis apšvietimas suteikia daugiau kontrolės, patogumo ir galimybę pritaikyti apšvietimą savo namuose. Ši technologija gali pagerinti jūsų gyvenimo kokybę, sumažinti energijos suvartojimą ir padidinti saugumą.

Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!