DybergLarsen Šviestuvai

Nuo 2011 m. pradžios pats savininkas, Thomas Dybergas Larsenas, aktyviai dalyvauja projektavimo ir gamybos procese. Ypač naujausioje DL kolekcijoje jis paliko savo pėdsaką, kuriame aiškiai atsiskleidžia DybergLarsen vertybės. Skirtingi ir unikalūs šviestuvai kuriami su skandinaviška išraiška ir siekiant sukurti aha-patirtį dėl šviestuvo funkcijos, medžiagos, išvaizdos, gamybos metodų ar pan.

Iš daugelio populiarių DybergLarsen lempų ypač reikėtų atkreipti dėmesį į PineApple ir Illumen. Jie buvo sukurti bendradarbiaujant su dizaineriu Frank Kertil, kurio dizaino DNR be vargo įsilieja į DybergLarsen kolekciją - paprastą, suprantamą ir gražią, turinčią "kraštutinumą", kuris ją daro kitokią.

DybergLarsen istorija prasidėjo nuo šviestuvo Magazin, kuris pirmą kartą buvo atskleistas Formland parodoje 2011 m. rudenį - po dviejų mėnesių bendrovė išleido kolekciją PineApple, pasižyminčią baltais PP šviestuvų gaubtais. "DybergLarsen" komanda šviestuvą "Magazin" vadina "motininiu šviestuvu", nes būtent dėl šio šviestuvo prasidėjo tikrasis pakilimas.

Plėtojantis internetinės prekybos ir eksporto rinkai, "DybergLarsen" suprojektavo ir sukūrė naują šviestuvų kolekciją, kuriai buvo suteiktas pavadinimas ILLUMIN. Atidžiau įsižiūrėję į logotipą pamatysite, kad jis taip pat reiškia "11 min" - maždaug tiek laiko užtrunka surinkti gaminį.
Ocean Toršeras Curry - DybergLarsen
RRP EUR 163,00
Dabar yra sandėlyje
Rodyti 36 iš 301 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!