Louis Weisdorf

Gimė: 1932 m. kovo 29 d. Kopenhagoje - 2021 m.
Garsūs kūriniai: "Konkylie" (1964), "Facet" (1966), "Turbo" (1967) ir Multi-LiteGUBI (1974)
išsilavinimas: architektas ir pramoninis dizaineris (Danijos karališkoji dailės akademija, Architektūros mokykla 1949-1954 m.)

Danų dizaineris ir architektas Louisas Weisdorfas anksti atrado, kad turi stiprų formos pojūtį. Sujungęs savo kūrybinį ir techninį dizaino supratimą, jis sukūrė įvairių meniškų šviestuvų dizainų. Jo darbų skiriamasis bruožas - kiekvienas paprastas šviestuvas sudarytas iš vienodų elementų, kurie susijungia į pakabinamą šviestuvą, saugantį akis nuo tiesioginės šviesos.

Šis procesas aiškiai matomas 1967 m. "Konkylie", 1966 m. "Facet" ir 1967 m. "Turbo". Kai kuriuos jo darbus, pavyzdžiui, "Ekko", "Facet", "Delfinen" ir "Tulipanen", anksčiau gamino Danijos gamybos bendrovės "Lyfa" ir "Le Klint".

1972 m. jis sukūrė pakabinamą šviestuvą "Multi-Lite" - vieną iš populiariausių savo dizainų. Nuo 2016 m. rudens Danijos šviestuvų gamintojas GUBI bendradarbiauja su Louis Weisdorf ir gamina šį pakabinamą šviestuvą.

Ankstyvuoju karjeros laikotarpiu jis dirbo su tokiais garsiais danų architektais kaip Poul Henningsen ir Verner Panton. Daugiau nei 10 metų jis dirbo "Tivoli" dizaino studijoje, stebimas Poulo Henningseno sūnaus Søreno Henningseno. Per šį laikotarpį jo meninis prisilietimas padėjo sukurti restoraną "Perlen" ir žaliąją erdvę prie scenos po atviru dangumi.

1967 m. Louisas Weisdorfas tapo nepriklausomu architektu ir turėjo savo dizaino studiją Gammel Strand gatvėje Kopenhagoje. Šia studija jis dalijosi su Vernerio Pantono jaunesniuoju broliu Ole Pantonu. Tuo metu jis suprojektavo ankstesnes uosto ir kanalo "Canal Tours" bilietų kasas. Šiuo metu jo studija įsikūrusi Fuglebjerge prie Vinstrupo.
Multi -Lite Toršeras Chrominis/Baltas - GUBI
RRP EUR 1 199,00
Tikimasi, kad bus: 4 - 6 d.
Rodyti 34 iš 34 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!