Sąlygos

Su kuo turite reikalų?

Jūs sudarote sandorį su Lampemesteren.lt.

Mūsų biurai įsikūrę adresu:
Lampemesteren.lt
Birkmosevej 18
DK-6950 Ringkøbing
DANIJA
PVM mokėtojo kodas: DK24210081
El. pašto adresas: info@lampemesteren.lt
Tel: +371 66 155 208

Sąlygos

Pateikdami užsakymą šioje svetainėje automatiškai sutinkate laikytis mūsų sąlygų. Todėl prieš pateikiant užsakymą rekomenduojame atidžiai perskaityti šias sąlygas.

Pristatymo laikas

Atkreipkite dėmesį, kad pristatymo laikas yra orientacinis, pagrįstas numatomu pristatymo laiku, kurį gauname iš atitinkamų tiekėjų. Kartais atskirų produktų užsakymai laikinai sustabdomi, todėl pristatymas gali vėluoti; ypač jei jį siunčia užsienyje įsikūrę tiekėjai. Su jumis susisieksime apie numatomus pristatymo terminus, kai tik jie bus žinomi.

Padėklų gabenimas
Kai kuriuos gaminius dėl jų trapumo ir (arba) dydžio reikia gabenti ant medinių padėklų. Padėklai negali būti pristatomi į siuntų atsiėmimo punktą – tik privačiu arba verslo adresu. Taip pat turi dalyvauti asmuo, galintis priimti ir pasirašyti už pristatymą.
Vairuotojas pristatys padėklą prie šaligatvio bortelio. Įsitikinkite, kad vairuotojas gali lengvai pasiekti pristatymo vietą. Padėklą reikia iškrauti ant tvirto paviršiaus – ne ant žolės ar žvyro, nes tai gali pažeisti ant padėklo esančius daiktus

Produktų pirkimas

Kai išsirinksite norimus produktus ir įdėsite juos į pirkinių krepšelį, būsite paprašyti pateikti asmeninę informaciją, įskaitant vardą, pavardę, adresą ir mokėjimo informaciją. Kai tai padarysite ir pateiksite užsakymą, atsiųsime jums patvirtinimą el. paštu. Atkreipkite dėmesį, kad tai nėra galutinis užsakymo patvirtinimas.

Taip pat gausite unikalią nuorodą, kuria naudodamiesi galėsite patikrinti savo užsakymo būklę, įskaitant numatomą pristatymo datą.

Kai jūsų mokėjimas bus patvirtintas ir užsakymas bus užregistruotas mūsų sandėlyje, gausite galutinį patvirtinimą el. paštu, įskaitant asmeninį sekimo numerį, kuriuo galėsite atsekti savo užsakymą, ir galutinę sąskaitą faktūrą. Lampermesteren.com neapmokestins jūsų užsakymo tol, kol jis neišvyks iš mūsų sandėlio.

Jei turite papildomų klausimų dėl prekių pirkimo iš Lampemesteren.lt arba pageidaujate asmeninio aptarnavimo ir patarimų, nedvejodami susisiekite su mumis telefonu +371 66 155 208 darbo dienomis nuo 08.30 iki 16.00 val. (CET) arba rašykite el. pašto adresu info@lampemesteren.lt – mielai jums padėsime. Taip pat galite susipažinti su mūsų DUK skiltimi, kurioje rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.
Šiuo metu klientų aptarnavimo skyrius gali nagrinėti tik anglų kalba atsiųstas užklausas.

Payment

Lampemesteren.lt priima mokėjimus kortelėmis VISA ir „Mastercard“. Mokėjimas nebus išskaičiuotas iš jūsų kortelės, kol užsakymas neišvyks iš mūsų sandėlio. Visos Lampemesteren.lt kainos nurodytos eurais su 21 proc. PVM.
Jei mokate kredito kortele, rezervuotą sumą iš jūsų sąskaitos išimsime per 2 darbo dienas.

Priimame mokėjimus per sistemą „PayPal“.

Jei užsakymas pristatomas grynaisiais pinigais, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:
- Visa užsakymo suma mokama tiesiogiai užsakymą pristatančiam kurjeriui.
- Už didesnes nei 1300 EUR sumas grynaisiais pinigais atsiskaityti negalima
- Siuntimui galima pasirinkti tik UPS.
- Neįmanoma sumokėti grynaisiais pinigais už užsakymus, kuriuose yra toks didelis produktas, kad jam reikia specializuoto krovinio gabenimo.

Taip pat galima mokėti banko pavedimu. Jūsų užsakymą išsiųsime, kai tik jūsų mokėjimas bus užregistruotas mūsų sistemoje.

Privacy Policy

„Lampemesteren“ renka ir naudoja įvairią informaciją apie jus, susijusią su jūsų pirkimu iš mūsų.

Toliau rasite mūsų privatumo politiką. Perskaitykite ją, jei norite sužinoti daugiau apie tai, kodėl ir kaip saugiai tvarkome jūsų asmeninę informaciją.

Čia galite pamatyti, kaip „Lampemesteren“ laikosi Danijos Privatumo įstatymo (dan. „Persondataloven“) nuo 2018 m. gegužės 24 d.

Skaitykite mūsų privatumo politiką čia


Slapukai

Lampemesteren.lt naudoja slapukus, kad optimizuotų mūsų svetainės funkcionalumą ir jums būtų lengviau ja naudotis. Slapukus iš savo kompiuterio galite bet kada ištrinti, priklausomai nuo pasirinktos naršyklės.

Išplėstinis „Facebook“ atitikmenų nustatymas
Sutikdami naudoti rinkodaros slapukus, sutinkate, kad būtų naudojama funkcija „Facebook Advanced Matching“, kuri pagerina mūsų „Facebook Ads“ priskyrimą ir konversijų stebėjimą. Mes renkame ir dalijamės šifruota informacija su „Facebook“ („Meta“) pagal jūsų vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir fizinį adresą. Vėliau šią informaciją „Facebook“ naudoja jūsų profiliui identifikuoti, o tada sukuria tikslines grupes su panašiais žmonėmis. Galite bet kada atsisakyti rinkodaros slapukų naudodamiesi mūsų slapukų politika.

„Google Ads“ patobulinta elektroninė prekyba
Sutikdami naudoti rinkodaros slapukus sutinkate naudoti „Google Ads“ patobulintas konversijas, kurios pagerina mūsų „Google Ads“ priskyrimą ir konversijų stebėjimą. Mes renkame ir dalijamės užšifruota informacija su „Google“ („Alphabet Inc.“) pagal jūsų vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir fizinį adresą. Vėliau šią informaciją „Google“ naudoja jūsų „Google“ profiliui identifikuoti ir jūsų pirkimui sekti. Galite bet kada atsisakyti rinkodaros slapukų naudodamiesi mūsų slapukų politika. Be to, „Google“ naudotojai gali kontroliuoti, kokius skelbimus jie mato „Google“ paslaugose, įskaitant „Customer Match“ skelbimus, naudodamiesi „Google Ads“ nustatymais.

Registravimas

Lampemesteren.lt naudoja registravimo sistemą, kad surinktų informaciją, kuri leidžia mums susidaryti statistinį vaizdą apie tai, kiek lankytojų sulaukiame, iš kur jie lankosi, kokius puslapius peržiūri ir pan. Ši informacija naudojama tik Lampemesteren.lt optimizuoti.

Prekybos sąlygos

Siuntas pristatome visame pasaulyje ir siunčiame per DPD, UPS, GLS ir DSV. Užsakymus, kurių suma yra 99 EUR arba didesnė, ES teritorijoje siunčiame nemokamai. Už mažesnius nei 99 EUR užsakymus ES siuntimo mokestis yra 12 EUR. Visi kiti siuntimo mokesčiai apskaičiuojami pagal pristatymo adresą. Pristatymo laikas taip pat priklauso nuo pristatymo adreso ir nuo to, ar jūsų pageidaujamos spalvos / varianto gaminį turime sandėlyje.

Specialių užsakymų pristatymo laikas gali būti ilgesnis – informaciją apie numatomą gamybos laiką rasite atskirų gaminių aprašymuose. Pateikus užsakymą, nurodysime numatomą pristatymo datą, o jei dėl kokių nors priežasčių šios datos nebus galima laikytis, su jumis kuo greičiau susisieksime per mūsų automatinio pašto sistemą „Edison“. Užsakymo būseną visada galite patikrinti naudodamiesi nuoroda, kurią gavote pateikę užsakymą.

Didžiąją dalį savo prekių siunčiame siuntinių paštu. Tai suteikia galimybę sekti siuntas, jei kyla problemų ar vėluojama. Kai kurie produktai dėl savo dydžio, svorio ar trapumo siunčiami ant medinių padėklų. Lampemesteren.lt neatsako už siuntų gabenimo įmonių vėlavimus.

Prašome apžiūrėti siuntos turinį iš karto po to, kai ji atkeliauja, prieš montuojant gaminį. Įsitikinkite, kad gavote tinkamą, nepažeistą gaminį ir kad siuntoje nieko netrūksta. Jei to nepadarysite per numatytą laiką (dvi dienas) po pristatymo, Lampemesteren.lt negali būti laikoma atsakinga už jokią žalą.

Jei siunta ir (arba) jos turinys pristatymo metu yra sugadinti, turėtumėte pateikti pretenziją naudodamiesi unikalia nuoroda, kurią gavote pateikę užsakymą – tiesiog spustelėkite „Pretenzija“ būsenos puslapio apačioje ir vadovaukitės instrukcijomis. Jums reikės išorinės ir vidinės pakuotės– įskaitant pristatymo etiketę – bei pačios žalos nuotraukų.
Lampemesteren.com neatsako už transportavimo metu sugadintus produktus. Visada labai kruopščiai pakuojame jūsų užsakymą, kad kuo labiau sumažintume galimą žalą siunčiant.

Danijos Pirkimo įstatymas (dan. „Købeloven“) gali būti taikomas tuo atveju, jei netinkamai laikomasi taisyklių. (§8, 1 dalis, Nr. 14)

Siunčiant siuntas už ES ribų, atkreipkite dėmesį, kad jūsų užsakymas gali vėluoti išmuitinant ir kad mes neatsakome už su muitine susijusius vėlavimus. Jūs esate atsakingi už bet kokius muito ar importo mokesčius.

Grąžinimas

Pirkinį galite grąžinti į Lampmesteren.lt per 100 dienų nuo pristatymo. Norėdami pradėti grąžinimo procedūrą, tiesiog naudokite unikalią nuorodą, kurią gavote pateikę užsakymą. Būsenos puslapio apačioje spustelėkite „Grąžinti“ ir vadovaukitės instrukcijomis. Netrukus gausite grąžinimo pristatymo etiketę, kurios kaina bus išskaičiuota iš grąžinamos sumos.

Nepamirškite grąžinti prekių originalioje, nepažeistoje pakuotėje. Venkite rašyti ant pakuotės ir be reikalo naudoti lipnią juostą, taip pat visada gaukite siuntimo kvitą. Naudojant netinkamą pakuotę ir prekes netinkamai supakavus, jos gali būti sugadintos transportavimo metu, o dėl to galime panaikinti jūsų teisę grąžinti prekę, todėl būkite atsargūs. Drąsiai kreipkitės į mus bet kokiais su siuntimu susijusiais klausimais.

Prašome išsiųsti užsakymą mums kuo greičiau, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tada, kai pranešėte mums, kad norite grąžinti prekę.

Jei užsisakėte šviestuvą ir pasirinkote nemokamą lemputę / šviesos šaltinį arba jei šviesos šaltinį į komplektą įtraukė šviestuvo gamintojas, grąžinant šviestuvą reikia grąžinti ir šviesos šaltinį.
Jei grąžindami lempą nepridėsite šviesos šaltinio, už šviesos šaltinį reikės sumokėti.
Pavyzdžiui, jei nusipirkote 300 eurų kainuojančią lempą ir pasirinkote nemokamą 10 eurų vertės lemputę, jei negrąžinsite lemputės, jums bus grąžinta tik 290 eurų.

Nepamirškite, kad esate atsakingi už tiesiogines bet kokių prekių grąžinimo išlaidas.

Taip pat esate atsakingi už prekes nuo to momento, kai priimate pristatymą. Jei ji buvo sumontuota arba yra nusidėvėjusi ar sugadinta, pasiliekame teisę atsisakyti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Grąžinamą prekę siųskite adresu:
Grąžinti: Lampemesteren.lt
Odinsvej 6 - Port 32-35
DK-6950 Ringkøbing
DANIJA

Rekomenduojame siųsti grąžinamąjį siuntinį pašto siunta. Taip bus lengva sekti siuntinį ir sužinoti, ar jis buvo pristatytas į Lampemesteren.lt. Tam tikrais atvejais, pavyzdžiui, kai siunčiami ypač dideli, sunkūs ar nepatogūs gaminiai arba didelis užsakytas kiekis, siuntinių paštas nėra geriausias pasirinkimas. Tokiu atveju kviečiame susisiekti su mumis dėl kitų siuntimo partnerių ir kainų apskaičiavimo. Grąžinamą prekę išsiuntus išperkamuoju būdu arba sumokėjus ne visą siuntimo kainą, siunta nebus priimta.

DĖMESIO! Prašome grąžinti siuntą „Lampemesteren“ adresu – jei siuntinys bus grąžintas į siuntų atsiėmimo punktą ar paštą, jis nebus atsiimtas.

Gavę gaminį ir patvirtinę grąžinimą, kuo greičiau grąžinsime pinigus už pirkinį pagal Danijos Vartotojų sutarčių įstatymo (dan. „Forbrugeraftaleloven“) §21, 3 ir 4 dalis. Grąžinsime pinigus tik tuo mokėjimo būdu, kuris buvo naudotas perkant, kad būtų išvengta pavogtų kredito / debeto kortelių naudojimo. Banko pavedimo atveju prašome nurodyti visus atitinkamus sąskaitos numerius, banko kodus ir pan. Išsaugokite pašto kvitą kaip siuntos išsiuntimo įrodymą.

Dar kartą primename, kad už prekių grąžinimo išlaidas atsakote jūs.

Elektroninis ginčų sprendimas

Jei norite pateikti skundą dėl pirkimo, kreipkitės į Pederį Frølundą arba Jørgeną Bækgaardą Anderseną iš „Lampemesteren“. Jei negalime rasti patenkinamo sprendimo, skundą galite siųsti adresu:

Nævnenes Hus
Toldboden 2
8800 Viborg
DANIJA
naevneneshus.dk

Jei gyvenate kitoje ES šalyje nei Danija, skundą galite pateikti per ES Komisijos internetinį skundų portalą http://ec.europa.eu/odr.

Nusidėvėjimas

Kai vartotojas naudoja produktą, jo vertė nuvertėja arba sumažėja. Jei gaminį naudojate daugiau, nei įprasta, ir jis nuvertėja, Lampemesteren.hu turi teisę sumažinti grąžintiną sumą, kai gaminys grąžinamas. Nuvertėjimas yra skirtumas tarp pradinės pirkimo kainos ir rinkos kainos, kurią galime imti perparduodami gaminį po jo grąžinimo. Rinkos kaina yra produktų vertė įprastame mažmeniniame sandoryje tarp mūsų internetinės parduotuvės ir vartotojo, o ne tarp mūsų internetinės parduotuvės ir kitos internetinės parduotuvės ar tarp dviejų vartotojų.

Tam tikrais atvejais produkto naudojimas reiškia, kad jo nebegalima perparduoti. Tokiu atveju prarandate teisę gauti kompensaciją už šio gaminio grąžinimą.

Pakuotė gali turėti įtakos nusidėvėjimui. Atidaryta, sugadinta ar prarasta pakuotė gali sumažinti produktų vertę. Jei pakuotės būklė turi įtakos produkto perpardavimui, naujos pakuotės kaina bus išskaičiuota iš jums grąžinamos sumos.

Daugiau informacijos apie grąžinimą rasite čia.

Pretenzijos

Visoms prekėms taikomos Pirkimo įstatymo (dan. „Købelovens“) taisyklės dėl 24 mėnesių pretenzijų teisės. Ši pretenzijos teisė reiškia, kad galite pareikšti pretenziją dėl bet kokių defektų, atsiradusių per 24 mėnesius nuo pirkimo momento. Pretenzijos teisė netaikoma, kai defektas atsiranda dėl netinkamo naudojimo, nepakankamos priežiūros ar kasdienio nusidėvėjimo.

Jei susidūrėte su defektais, trūkstamomis dalimis ar trūkstamomis prekėmis, kreipkitės į Klientų aptarnavimo skyrių tel. +371 66 155 208 arba el. pašto adresu info@lampemesteren.lt.
Šiuo metu klientų aptarnavimo tarnyba gali nagrinėti tik anglų kalba atsiųstus paklausimus.

Daugiau informacijos apie pretenzijas ir kaip rasti savo užsakymą rasite čia

Esant pagrįstai pretenzijai grąžinsime jūsų (pagrįstas) siuntimo išlaidas.

Produktą siųskite adresu:
Lampemesteren.lt
Birkemosevej 18
DK-6950 Ringkøbing
DANIJA

Arba el. paštu galime atsiųsti jums grąžinimo etiketę, kurią galite atsispausdinti ir gerai matomoje vietoje pritvirtinti prie pakuotės.

Atsakomybė

„Lampemesteren“ neprisiima atsakomybės už bet kokias klaidas ir (arba) praleidimus šioje svetainėje, išparduotus gaminius, mūsų tiekėjų padarytus pristatymo pakeitimus ar vėlavimus, kurių mes negalime kontroliuoti.

Pasiliekame teisę bet kuriuo metu ir be išankstinio įspėjimo keisti informaciją, kainas ir bet kokių prekių bei gaminių aprašymus.

Taip pat pasiliekame teisę atmesti užsakymus, kai kartu taikomos kiekio nuolaidos, klientų klubo kortelės ir nuolaidų kodai.

Dovanų kortelės

Mūsų dovanų kortelėmis galima įsigyti bet kurį mūsų produktą. Kortelės išduodamos be vardų, todėl puikiai tinka dovanoms.

Dovanų kortelės galioja trejus metus nuo įsigijimo datos. Jos negali būti keičiamos į grynuosius pinigus. Jei persigalvojate dėl dovanų kortelės, ją galima grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo ir atgauti visus pinigus. Mažesnės nei 10 EUR sumos bus grąžinamos banko pavedimu.

Nuolaidos

Nuolaidų kodų ir kitų nuolaidų negalima derinti su klientų klubo kortele arba taikyti jau atpigusiems produktams. Atkreipkite dėmesį, kad nuolaidų kodai ir kitos nuolaidos negali būti taikomi „Philips Hue“ gaminiams.