Lauko šviestuvai - viskas apie lauko erdvių apšvietimą

Lauko šviestuvai yra praktiški ir naudingi, jie apšviečia mūsų lauko erdves, kai sutemsta ir mums prireikia papildomo apšvietimo. Lauko šviestuvai būna labai įvairių formų, dydžių ir medžiagų, todėl rasti tinkamą šviestuvą savo situacijai gali būti painu.  Norėdami padėti, parengėme šį mūsų klientų pamėgtų lauko lempų tipų vadovą ir pateikėme informacijos, kuri, mūsų manymu, padės jums ieškoti.

Lauko apšvietimas yra ir dekoratyvus, ir naudingas, ypač kai rudenį ir žiemą pradeda ilgėti šešėliai ir ilgėti naktys. Visų mūsų siūlomų lauko šviestuvų tarnavimo laikas yra ilgas, jie yra aukščiausios kokybės - tai svarbios savybės, kai kalbama apie ištisus metus lauke esančius šviestuvus. Turime sprendimų, kaip apšviesti pastatų fasadus, lauko duris, gėlynus ir sodo elementus, įvažiavimus, kiemelius ir terasas bei daugelį kitų objektų.

Kaip išsirinkti tinkamą lauko apšvietimą? Pirmiausia išsiaiškinkite, ar jums reikia fasado apšvietimo, žemės apšvietimo, ar abiejų. Turime aukščiausios kokybės lauko šviestuvų, atitinkančių jūsų reikalavimus.

Lauko šviestuvai - mėgstamiausi prie sienos ar lovos

Čia, "Lampemesteren", turime daugybę mėgstamiausių lauko šviestuvų, kaip ir mūsų nuostabūs klientai. Atrinkome keletą populiariausių lempų, kurias galima naudoti ant fasado, lovoje ir palei važiuojamąją dalį. Lauko apšvietimas gali praskaidrinti tamsų kampą, sukurti malonią atmosferą lauko erdvėse ir pasitikti svečius linksmu ir patogiu apšvietimu.
"Cube LED lauko sieninis šviestuvasLIGHT-POINT yra vienas populiariausių lauko šviestuvų. Jis puikiai atrodys pritvirtintas ant fasado ar net ant tvoros. Cube yra įdomi šviestuvo programa, kuri tiekiama su įmontuotu šviesos diodų šviesos šaltiniu arba be jo, tačiau manome, kad pasirinkti LED versiją yra praktiškiau ir sutaupysite energijos.

Cube galima įsigyti juodos, baltos ir sidabrinės spalvos, taip pat galite rinktis versijas, kurios skleidžia šviesą tik žemyn arba vienu metu ir į viršų, ir į apačią. Tai rafinuotas ir stilingas šviestuvas, kuris tikrai atitiks jūsų lauko apšvietimo poreikius.
AJ 50 lauko sieninis šviestuvas, kurį sukūrė Arne Jacobsenas ir pagamino Louis Poulsen, yra tikra apšvietimo dizaino klasika. Šis itin populiarus šviestuvas turi įmontuotą LED šviesos šaltinį, todėl yra praktiškas pasirinkimas lauko erdvėms apšviesti.

Šio AJ lauko šviestuvo šviestuvo galvutę galima reguliuoti 60° kampu iš vienos pusės į kitą, todėl tai taip pat yra lankstus sprendimas. Šį populiarų ir pamėgtą sieninį šviestuvą galima įsigyti juodos, baltos ir pilkos spalvų.
Danijos gamintojo Danijos gamintojo LIGHT-POINT lauko šviestuvas "Cube XL Stand" yra dar vienas mūsų klientų pamėgtas lauko šviestuvas. Šis šviestuvas yra puikus pasirinkimas tiek lovoms, tiek palei įvažiavimus ar takus, tiek bet kur kitur, kur tik jums šauna į galvą.

Cube XL Stand galima įsigyti juodos, sidabrinės ir baltos spalvos. Jame sumontuotas E27 lizdas, todėl galite pasirinkti, kokio tipo lemputę naudoti, arba įmontuotas energiją taupantis LED šviesos šaltinis.
Taškinės lempos labai populiarios gėlynuose ir aplink juos bei dekoratyviniuose sodinukuose. Sub lempų serijąLIGHT-POINT sudaro į žemę įleistos taškinės lempos, pagamintos iš nerūdijančio plieno. Sub yra praktiškas šviestuvas, užtikrinantis patogų aukštos kokybės apšvietimą jūsų sode ar kitose lauko erdvėse.

Šį tašką galima įsigyti apvalių ir kvadratinių formų, jis yra stilingo, bet nesudėtingo dizaino, neatkreipiančio į save per daug dėmesio.  Šviestuve "Sub" įmontuotas šviesos diodų šviesos šaltinis, todėl jis yra itin praktiškas, taupantis energiją ir puikiai atrodys jūsų sode.

Lauko apšvietimas ir LED privalumai

Mūsų nuomone, LED šviesos šaltiniai yra neabejotini favoritai, kai kalbama apie lauko apšvietimą, todėl turime didelį lauko šviestuvų su įmontuotais LED šviesos šaltiniais pasirinkimą. Šviesos diodai taupo energiją ir yra labai ilgaamžiai - nuo 10 iki 25 metų.

Naudodami LED šviesos šaltinius, galite sumažinti energijos sąnaudas ir išlaidas, o svečius pasitikti šiltu ir patogiu apšvietimu, kuris neakina.

Renkantis lauko apšvietimą visada verta atsižvelgti į spalvų temperatūrą, o tai tik viena iš daugelio sričių, kuriose LED šviestuvai yra pranašesni, nes jų spalvų temperatūros yra įvairios. Atkreipkite dėmesį į Kelvinų skalę, kuri yra spalvų temperatūros matavimo standartas. 2600° Kelvinų skalė užtikrina labai komfortišką šviesą. Viską apie šviesos spalvą galite perskaityti.

Led pranašumai

Šviesos diodų privalumai
- Energijos taupymas - skirtumą pamatysite savo sąskaitoje už elektros energiją.
- Ilgas tarnavimo laikas.
- Įsijungia iš karto, kai tik perjungiate jungiklį.
- Nebrangūs, kai atsižvelgiama į jų tarnavimo laiką.
- Netrukdo šaltis ar vibracija.
- Puikiai tinka tais atvejais, kai šviesos įjungiamos ilgą laiką.

Šis gražus ir išskirtinis lauko sieninis šviestuvas yra puikus pasirinkimas lauko erdvėms. 304 lauko sieninis šviestuvas"Lampe Gras" yra klasikinis elegantiškas šviestuvas, kuris puikiai apšviečia aplinką. Jame įmontuotas E27 lizdas, todėl rekomenduojame naudoti praktišką ir energiją taupančią LED lemputę.

304  pagamintas iš plieno - puikus pasirinkimas naudoti lauke. Lampe Gras gamina kelis skirtingus lauko šviestuvus - juos galite pamatyti čia.
Šis patrauklus žibintuvėlinis stulpas yra elegantiškos išvaizdos, puikiai tiks sode, palei važiuojamąją kelio dalį arba priešais namą. Fakkel danų prekės ženklo Seslef "Fakkel" turi energiją taupantį šviesos diodų modulį, o pridėjus įdėklą, kurį galima pripildyti lempų alyvos, jį galima naudoti net kaip tikrą žibintuvėlį.

Fakkel yra trijų skirtingų apdailos variantų - juodos, cinkuotos ir rūdžių. Jis apšviečia aplinką komfortiška, šilta balta šviesa.
Nautiluz Square LED lauko sieninis šviestuvasLumiere yra gražus ir labai modernus lovinis šviestuvas, kuris suteiks stiliaus bet kuriam sodui. Jis yra antracito pilkos spalvos ir traukia akį savo paprastumu. Jame įmontuotas patvarus LED modulis.

Tiesiog pastatykite šį elegantišką šviestuvą savo pievoje, kieme ar sode ir leiskite jam skleisti savo šviesą!


Ką verta žinoti apie lauko šviestuvus?

Apžvelgėme keletą skirtingų lauko lempų tipų, tačiau jų yra ir daugiau. Jie ir puošia, ir saugo jūsų lauko erdves, ypač prie įėjimo durų, ant fasado, palei važiuojamąją dalį ir aplink terasą. Šviečiantys lauko šviestuvai - puikus būdas pasitikti žmones prie jūsų namų.

Renkantis naują lauko apšvietimą svarbu atsižvelgti į medžiagas ir apdailą. Pavyzdžiui, jei gyvenate netoli vandenyno, jums reikės šviestuvų, kurie gali pakęsti ore esančią druską.

Žodis "cinkuotas" - tai žodis, kurį dažnai pamatysite žiūrėdami į lauko šviestuvus. Cinkavimo proceso metu geležis arba plienas padengiamas cinko sluoksniu, kuris apsaugo nuo korozijos ir laikui bėgant išlaiko patrauklią metalo išvaizdą.

Nepamirškite trijų V: vėjo, vandens ir oro sąlygų. Norite būti tikri, kad lauko šviestuvais galėsite džiaugtis daugelį metų. Nepamirškite ir atsparumo įsilaužimui, kuris žymimas IP kodu, nes lauko šviestuvai turi būti atsparūs lietui, sniegui ir viskam, kas gali nutikti dėl oro sąlygų.
Eggy Pop serijaCPH Lighting - tai unikalių šviestuvų, kurie visiškai idealiai tinka naudoti lauke, serija. Eggy - tai dekoratyvinis šviestuvas, kuris lygiai taip pat puikiai atrodo tiek ant jūsų vejos, tiek ant terasos stalo. Jis yra organiškos formos ir skleidžia šiltą, išsklaidytą ir neakinančią šviesą.

Šį labai funkcionalų šviestuvą galima perkelti bet kur, kur reikia papildomo apšvietimo, ir jis yra trijų skersmenų - 32, 55 ir 70 cm.
Šis sieninis šviestuvas - tikra klasika, kurią galima pamatyti ant fasadų visoje Skandinavijoje. Jis nesudėtingas, funkcionalus ir patrauklus. Sieninis šviestuvas "Rørhat"LIGHT-POINT yra 8 skirtingų spalvų, todėl tikrai rasite tokią, kuri tiks jūsų namams.

Rørhat skirtas montuoti tiesiai ant sienos, kur jūs ir jūsų svečiai galėsite mėgautis laikui nepavaldžia elegancija.

Be įvairių lauko šviestuvų, skirtų fasadams, gėlynams, lauko durims ir t. t., yra dar viena grupė šviestuvų, kurie puikiai tinka naudoti lauke - "To Go" šviestuvai. Šie šviestuvai itin praktiški, jei, pavyzdžiui, norite mėgautis vasaros vakarais terasoje. To Go lempos yra įkraunamos, todėl leidžiant laiką lauke nereikia rūpintis laidais.
FollowMeMarset yra dviejų dydžių ir yra praktiška bei lanksti stalinė lempa, kurią galite pasiimti bet kur. Naudokite jį terasoje, keliaudami į paplūdimį, ant antklodės ant vejos ar iškylos miške metu. Jo įkraunama baterija gali veikti iki 20 val. esant nuotaikingam apšvietimo lygiui arba apie. 5 valandas, kai šviečia visu pajėgumu. Jame įmontuotas šviesos diodų šviesos šaltinis.
Carrie by Menu - tai žavinga maža lempa, kuri yra puikus kompanionas, kai esate kelyje. Jos paprastas ir supaprastintas dizainas reiškia, kad ji tiks beveik visur. Ji lanksti ir praktiška, o vienu įkrovimu gali užtikrinti malonų nuotaikingą apšvietimą 5 valandas.
Ši lempa skiriasi nuo kitų "To Go" lempų, nes joje įmontuotas garsiakalbis - ji gali groti muziką ir kartu apšviesti aplinką, taip sukurdama dvigubai daugiau. Colors LED Sound Jar lempa iš Colors by Copenhagen yra trijų skirtingų spalvų, o jos įkraunama baterija veiks iki 10 valandų.

Tikimės, kad šis nedidelis lauko apšvietimo vadovas jums buvo naudingas. Jei turite klausimų ar reikia daugiau patarimų, maloniai kviečiame kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.

Visi paveikslėliai paimti iš "Pinterest".