Vitra Pakabinami Šviestuvai

"Vitra" pakabinamų šviestuvų asortimentą sudaro "Akari" pakabinami šviestuvai, kuriuos sukūrė menininkas Isamu Noguchi. Pakabinamus šviestuvus akivaizdžiai įkvėpė mums pažįstamos ir mėgstamos apvalios ryžių popieriaus lempos, tačiau jų elegantiškas ir modernus dizainas dar labiau atitinka šių laikų tendencijas. Daugiausia dėmesio skiriant kiekvienai atskirai detalei, šviestuvai kuriami rankomis, o procesas nuo pradžios iki pabaigos trunka apie šešias valandas.

Tradicinė ryžių popieriaus lempa vėl rado savo vietą šiuolaikiniame interjere - ir ne veltui. Be to, kad lempa sukuria svajingą išraišką, ji pasižymi švelnia ir ramia šviesa, kuri prisideda prie atpalaiduojančios atmosferos kūrimo. Raskite tradicinę apvalią ryžių popieriaus lempą, kurioje kietas popierius suskaido elektros šviesą ir sukuria šiltą švytėjimą, primenantį saulę. Arba raskite skulptūrišką ir modernią reinterpretaciją, kuri primena japoniškų ryžių popieriaus žibintų tradicijas.
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!