Varinės lempos

LEMPOS SU VARIO APDAILA


Metalo spalvos pastaraisiais metais tapo labai madingos, o tarp danų ypač išpopuliarėjo rausvų ir žemės atspalvių vario lempos. Variniai šviestuvai yra labai dekoratyvūs, o blizgantys paviršiai suteikia patalpai žėrinčių ir šiltų šviesos atspindžių, gražiai dera su visomis neutraliomis spalvomis tiek patalpose, tiek lauke. Jų būna įvairių rūšių - tiek elegantiškiems ir stilingiems namams, tiek ir labiau kaimiškam dekorui. Varis naudojamas įvairiems tikslams; ar tai būtų kabeliai, ar kompiuterių komponentai ir laidai, nes šis metalas yra geras elektros ir šilumos laidininkas. Be to, varis yra malonus ir minkštas metalas darbui. Raudoną metalo spalvą lemia varyje veikiantys elektronų junginiai. Trumpai tariant, šie elektronų junginiai lengviau išspinduliuoja natūralios raudonos šviesos energijos kiekį, kuris atsispindi atgal.Tikriausiai nėra stalo, ant kurio šis stilingas ir elegantiškas varinis šviestuvas neatrodytų gerai. Juodos ir vario spalvos 205 stalinė lempa "Lampe Gras" suteikia patogią ir tiesioginę šviesą, prie kurios taip pat malonu skaityti ir rašyti. Dėl reguliuojamų rankenų lempą galima pasukti ir pasukti įvairiomis kryptimis, kad šviesa patektų į reikiamą vietą. 205 taip pat galima įsigyti su chromuotu rėmeliu.
Tarp grindų šviestuvų taip pat yra elegantiškų modelių, kurie jūsų interjerui suteiks tikros elegancijos. "Lindby" šviestuvo Minerva dizaine panaudota pramoninė išvaizda, jis stovi ant trikojo, primenančio kažką, prie ko galima pritvirtinti veidrodinį fotoaparatą. Tai suteikia šviestuvui įdomų kontrastą, o elegantiškas parabolinis atspalvis prideda įdomumo ir grožio gražiam grindų šviestuvui.
Jei jūsų namų lubų apšvietimui reikia ne tik elegancijos, bet ir praktiškumo, negalime rekomenduoti nieko kito, kaip tik kultinę "Lindby" "Joudy" seriją. Nuostabus Joudy 4 lubų šviestuvas yra taškinis apšvietimas, laužantis stereotipą, kad taškiniai šviestuvai yra anonimiški, maži šviesos šaltiniai ant lubų. Lindby naudoja blizgantį žalvarį, kad sukurtų keturis šviesos šaltinius, kurie yra nuostabiai nukreipti tiek į spintas, tiek aplink kambarį ir tikrai paįvairina erdvę.
Jei norite solidesnės ir pramoninės išvaizdos, rekomenduojame Julin"Lindby" šviestuvą, kuris veikia kaip keturi prožektoriai ant dviejų atskirų bėgių, susijungiančių į vieną stogelį. Architektūrinį šviestuvą primenančiuose prožektoriuose naudojamas elegantiškas juodas dizainas, o kiekvieno prožektoriaus viduje esantis gaubtas padengtas vario spalvos metalu. Šis gražus lubinis šviestuvas yra labai lengvai reguliuojamas ir užtikrina praktišką bei patogią šviesą, nes kiekvieną atspalvį galima pasukti ir reguliuoti.
Sieninių šviestuvų pasaulyje galite susidurti su Karam"Arcchio" šviestuvais, kurie yra itin minimalistiniai ir beveik futuristinės išvaizdos. Vienas lenkto metalo gabalas sudaro išorinį atspalvį, kuris saugo ir slepia šviestuvo vidų. Metalas yra juodos spalvos, tačiau išlenkimo viduje yra raukšlėtas vario spalvos metalo gabalas, kuris atspindi įmontuotą šviesos diodų takelį tiek aukštyn, tiek žemyn nuo sienos, ant kurios kabo šviestuvas. Šviestuvą naudokite svetainėje, biure ar prieškambaryje, kur jis tikrai suteiks papildomų spalvų.
Medinės lempos, žinoma, yra ir dekoratyvinės, ir tinkamos kaip lauko apšvietimas!
Šis Rørhat "Light Point" gražus ir paprastas puslankio formos šviestuvas idealiai tinka sodo lysvėje arba palei važiuojamąją kelio dalį. Po šviestuvu galima įrašyti vardus ar adresus, jį taip pat galima naudoti prie įėjimo į namus. Rørhat taip pat galima montuoti tiesiai ant sienos.
"Lampemesteren rasite didelį varinių šviestuvų pasirinkimą savo namams ar sodui!