UMAGE - Paprastas gražus

Viskas prasidėjo nuo lempos ir susitikimo. Jis užėjo į vintažinę parduotuvę, kad pamatytų savo tėvo lempą - lempą, kurios nematė 30 metų. Dizaino, kurio šaknys siekia 7-ąjį dešimtmetį, kai lempų dizainas buvo visoks. Tai buvo įdomus danų dizaino laikotarpis.

Søreno Ravn Christenseno tėvo lempos buvo skirtos plokščioms pakuotėms - tai koncepcija, kurią tęsė jo sūnus, UMAGE savininkas. UMAGE, remdamasi šiuo principu, sukūrė 10 naujų šviestuvų, tačiau jiems reikėjo kažko, kas juos perkeltų iš projektavimo į gamybos etapą. Čia į pagalbą atėjo Jacobas Nannestadas. Pirmieji 10 šviestuvų buvo nebegaminami, tačiau greitai po jų atsirado trys šviestuvai, kurie ir toliau yra vieni populiariausių prekės ženklo gaminių.


"UMAGE" tikslas buvo sukurti prieinamesnį prekės ženklą, kuriame daugiausia dėmesio būtų skiriama gražioms pakuotėms ir lanksčiai pritaikomiems gaminiams. Kitaip tariant, UMAGE gaminiai leis jums būti dizaineriu savo namuose.

Visus UMAGE šviestuvus rasite čia


Skaitykite daugiau apie tris lempas, kurios buvo svarbiausios UMAGE sėkmės priežastys:
2018: 10 metų UMAGE

Dešimtmetis skirtas ne tik prekės ženklui, bet ir koncepcijai.

UMAGE svarbiausia - nueiti papildomą mylią. Visas projektavimo procesas vyksta įmonėje, siekiant užtikrinti, kad į visus projektavimo etapo aspektus būtų įdėta šiek tiek daugiau pastangų. Tai pasakytina apie viską - nuo pirmųjų dizaino štrichų iki spalvos ir pakuotės pasirinkimo.

UMAGE - viskas apie aplinką

"UMAGE" gaminius kuria galvodami apie aplinką, todėl labai rūpinasi savo ištekliais ir daro viską, kad jų neišeikvotų. Jei gaminys gali gyvuoti ilgus metus, jo nereikėtų tiesiog išmesti - tereikia pažvelgti į Søreno Ravno Christenseno tėvo šviestuvą kaip į pavyzdį.

2018 m. UMAGE pristatė naują kolekciją: Baldų jausmai. Mielų, urbanistinės, skandinaviškos išvaizdos baldų kolekciją. Kaip ir natūrali išraiška, kurią rasite jų šviestuvuose, ši baldų kolekcija išdidžiai laikosi savo vertybių. Joje sujungiamos tvirtos, natūralios medžiagos ir jų apibrėžtas urbanistinis dizainas. UMAGE - tai paprastas ir mielas daniškas dizainas už prieinamą kainą. Ateityje jų misija - derinti gyvenimą dideliame mieste su nesenstančiu dizainu ir stengtis padaryti žmonių gyvenimą paprastesnį ir gražesnį.

Geras dizainas turi būti mielas ir tarnauti daugelį metų ateityje. Jis turėtų sukelti tam tikrą jausmą ir atmosferą, kuri tiktų bet kur - ir vis tiek būtų prasminga.


<font color="#888888" size="+2"><center>Daugiau apšvietimo iš UMAGE</font>

Daugiau apšvietimo iš UMAGE

ASTERIA MOVE - Søren Ravn Christensen, 2021 m.

"Asteria Move" stalinis šviestuvas - tai gražus, plonas, minimalistinis nešiojamas šviestuvas. Įmontuotą akumuliatorių galima lengvai įkrauti naudojant pridedamą USB laidą, o įkrautą lempą galite pasiimti su savimi, kur tik norite. Naudokite ją jaukiam švytėjimui svetainėje, laikinam skaitymo apšvietimui arba naktinei lemputei. Pasirinkite vieną iš trijų ryškumo lygių, šviesą reguliuodami lempos pagrindo mygtuku. Priklausomai nuo pasirinkto ryškumo, visiškai įkrauta lempa šviečia iki 35 valandų.

"Asteria Move" palaiko belaidį įkrovimą. Jei namuose turite Qi įkrovimo įrenginį (belaidį įkroviklį), lempą galite įkrauti padėję ją ant įrenginio.

HAZEL Pendant - Jacob Rudbeck, 2021 m.

Lazdyno pakabuką įkvėpė lazdyno riešuto forma. Šviestuvas pagamintas iš juodai dengto plieno ir pagrindo su žalvario apdaila. Šis derinys suteikia šviestuvui modernią skandinavišką išraišką, kuri puikiai dera daugelyje namų. Įmontuotas šviesos diodų šviesos šaltinis paslėptas už balto difuzoriaus, todėl užtikrinamas patogus ir tolygus švytėjimas. Puikiai tinka apšviesti valgomojo stalą, kur šilta žemyn krintanti šviesa apšviečia namų širdį. Galimi du dydžiai, todėl galite rasti tobulą šviestuvą valgomojo stalui, virtuvės stalui ar namų kampams apšviesti.