Tobulos vestuvių dovanos paieška

Reikia pagalbos ieškant tobulos vestuvių dovanos? Mes galime padėti! Štai 13 šviestuvų, kurių kainos įvairios, o paskirtis labai įvairi.

Šviestuvai yra puikus dizaino ir funkcijos derinys. Jie turi derėti prie esamos dekoro koncepcijos - net jei tai yra ryškūs elementai - ir kartu atlikti praktiško apšvietimo funkciją. Padovanokite laimingai porai dovaną, kuri tarnaus ilgus metus ir kasdien kels šypsenas jų veiduose. Neabejotina, kad naujas šviestuvas bus laimingas jų didžiosios dienos prisiminimas!

Tačiau kokį šviestuvą pasirinkti? Ar tai turėtų būti nesenstanti klasika, kurią jie brangins visą gyvenimą? Ar modernus šviestuvas, atspindintis jų šiuolaikinį skonį? O gal ką nors asmeniško, kas parodytų, kad tikrai juos pažįstate ir suprantate? Kad ir kokią formą ir spalvą pasirinksite, galite būti tikri, kad vienas iš šių 13 šviestuvų bus nuostabus priminimas apie jų naują gyvenimą kartu.Šis vadovas padės jums rasti, koks šviestuvas tiksliai tiks jūsų švenčiamai porai!

Naujo dizaino piktogramos:

Santuoka - tai investicija į ateitį, todėl dovanokite jiems dovaną, kuri taip pat orientuota į ateitį. Nauja dizaino ikona! Juos jau pamėgo daugelis, todėl esame tikri, kad jaunavedžiams jie patiks taip pat.
Gräshoppa stalinis šviestuvas - GUBI

Išraiškingas ir žaismingas dizainas, kurį 1947 m. sukūrė Greta M. Grossman. Šis šviestuvas - idealus funkcinis ir estetiškas stalo apšvietimas. Jaunavedžiai dirba namuose arba turi hobį, kuriam reikalingas stalas su puikiu darbiniu apšvietimu? Padovanokite jiems šią modernią klasiką, kuri sukurs tinkamą darbo aplinką. Jis tiek pat dekoratyvus, kiek ir funkcionalus, ir parodo, kad vertinate kokybę ir dizainą.
Karavadžo pakabukas - Lightyears

"Lightyears" pakabukus "Caravaggio" sukūrė danų dizainerė Cecilie Manz. Paprastas grožis ir minimalistinė išvaizda padėjo jiems akimirksniu įgyti klasikos statusą. Padėkite naujai porai sukurti patogią ir jaukią atmosferą prie valgomojo stalo su vienu iš šių "Lightyears" pakabukų. Jų gražus žemyn šviečiantis apšvietimas nušvies daugybę gardžių vakarienių.

Spalvinga:

Galvojate apie netradicinę dovaną, kuri tikrai parodys laimingai porai, kad juos gerai pažįstate? Tuomet rinkitės vieną iš daugelio mūsų spalvingų ir nuotaikingų šviestuvų. Išsirinkite jiems puikiai tinkančią spalvą ir padovanokite spalvingą prisiminimą, kuris išliks visą gyvenimą.
Žiedų puodynė VP1 - &tradicija

Ar jaunavedžiai spalvingi ir šiek tiek retro? Naudodami &tradition pakabuką "Flowerpot" galite padovanoti jiems būtent tokios spalvos šviestuvą, kuris derės prie jų retro stiliaus interjero. Visiems patinka "Flowerpot", o pasirinkus laimingos poros mėgstamos spalvos pakabuką, dovana taps dar asmeniškesnė ir labiau apgalvota.
E27 pakabukas - Muuto

Šį paprastą ir spalvingą "Muuto" pakabuką galima naudoti vieną arba kabinti poroje ar grupėje. Kad ir kaip naujoji pora nuspręstų juos naudoti, jie suteiks bet kokiems namams kūrybinio prieskonio. Pasirinkite E27 spalvos, kurią pora mėgsta, ir tai bus brangus ypatingos dienos priminimas.

Skulptūrinis:

Daugeliui mūsų stilius yra svarbiausias dekoravimo veiksnys. Parodykite jaunavedžiams, kad menas ir funkcija puikiai dera, naudodami vieną iš šių nuostabių šviestuvų. Jie abu skulptūriški, kažkas gražaus, į ką galima žiūrėti daugelį metų. (Be vienas kito, žinoma!)


Geriausia vestuvių dovana! Padovanokite jaunavedžiams šį fantastišką "Flos" šviestuvą - modernią klasiką ir skulptūrą, kuri pati savaime yra skulptūra. Šviestuvą sukūrė italų dizaineris Gino Sarfatti, todėl jo itališkas paveldas akivaizdžiai matomas. Jis ir elegantiškas, ir išraiškingas - dovana, kuri atkreips dėmesį ir skleis meistrišką apšvietimą sutuoktinių salėje ar virš jų valgomojo stalo.


Šis skulptūriškas stalinis šviestuvas iš "Menu" gaminamas iš modernių medžiagų, tokių kaip betonas ir marmuras. Ar jaunavedžiai yra stilingi skandinaviško dizaino mėgėjai? Danų prekės ženklas "Menu" yra abiejų savybių garantas. Su staline lempa JWDA padovanosite dovaną, kuri ryškiai prisidės prie laimingos poros modernaus interjero.

Eksperimentinis:

Ar jaunavedžiai jau turi namus, kuriuose gausu dizaino klasikos? Tuomet padovanokite jiems ką nors visiškai naujo ir kitokio! Jiems patiks šviestuvas, sukurtas eksperimentine dizaino kalba, kuris kontrastuoja su tradicine klasika - jis suteiks jų namams įdomų ir modernų atspalvį.
Kizu stalinis šviestuvas - nauji darbai

Stalo lempoje "Kizu" sugretinamos dvi geometrinės formos. Tradicinis į apačią nukreiptas gaubtas apverstas aukštyn kojomis, todėl lempa įgauna eksperimentinę ir savitą išvaizdą. Tai ideali vestuvių dovana, nes kaskart pamačiusi ją pora prikaustys dėmesį ir primins jiems ypatingą dieną.
"Oslo" medinis grindų šviestuvas - "Northern"

"Northern" grindų šviestuvą "Oslo Wood" įkvėpė didmiesčio žiburiai, šviesa, sklindanti pro miesto pastatus ir atviras erdves, žibintų stulpus ir medžius. Šviestuvas skleidžia švelnią ir išsklaidytą šviesą, kurioje jaučiamas ryškus miestinis įspūdis. Jei jaunavedžiams patinka miesto pulsas, šis grindų šviestuvas jiems tiks kaip tik.

Unikalus:

Galite praleisti amžinybę ieškodami visiškai unikalios vestuvių dovanos. Galų gale, ką dovanoti porai, kuri turi viską? Kodėl gi ne tikrai ypatingą lempą? Lempos skleidžia ir šviesą, ir laimę, o jų niekada nebus per daug.
"Knekt" matinės juodos spalvos - Konsthantverk

Ar jaunavedžiams patinka rankdarbiai ir kaimiškas interjero stilius? Lempa "Knekt", kurią galima įsigyti tiek stalinę, tiek grindų versiją, gali būti puikus pasirinkimas, kuris puikiai atitiks jų stilių. Jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų pagal geriausias amatininkų tradicijas. Šviestuvai iš "Konsthantverk" garantuotai papildys kiekvienus namus kažkuo unikaliu.
"Mantis" sieninis šviestuvas - Schottlander

Šviestuvus "Mantis" 1952 m. sukūrė vokiečių ir britų dizaineris Bernhardas Schottlanderis. Dėl savo neįprasto, beveik plaukiojančio įspūdžio jie šiandien yra modernesni nei kada nors anksčiau. Juose taip pat yra kažkas žaismingo - šiandien tikrai nėra jokių kitų šviestuvų, kurie būtų panašūs į "Mantis". Jie būtų ideali dovana porai, kuri visada ieško išskirtinių ir neįprastų dalykų.

Pramoniniai:

Ar jaunavedžiams patinka tokios žaliavos kaip betonas ir žalvaris? Ar net chromo? Parodykite, kad išmanote jų skonį, ir padovanokite jiems pramoninį šviestuvą. Jie kaip niekada populiarūs ir tikrai padarys laimingą porą dar laimingesnę!
"Bestlite BL6" sieninis šviestuvas - GUBI

GUBI "Bestlite" serijos šviestuvus 1930 m. sukūrė britų pramonės dizaineris Robertas Dudley Bestas. Švarių linijų šviestuvų dizaino kalbai neabejotina Bauhauzo įtaka - Besto dizaino kalboje vyrauja Bauhauzo laikotarpiu vyravęs dėmesys funkcionalumui. Bestlite sieninis šviestuvas yra funkcionalus ir kartu nepaprastai elegantiškas šviestuvas, kuris sužavės šiuolaikinių jaunavedžių porą.
"Kaiser Idell" stalinis šviestuvas - Fritz Hansen

Tikra industrinė ikona! Sukurta Bauhauzo dizainerio Christian Dell 1936 m., ji nuo pat pirmojo pasirodymo yra neįtikėtinai populiarus stiliaus pavyzdys. Jo funkcionalumas ir chromuotos detalės atspindi XX a. pradžios industrializaciją ir urbanizaciją. Padovanokite jį porai, kuri dalijasi aistra architektūros ir dizaino istorijai.

Lauke:

Jei laiminga pora ką tik nusipirko naujus namus arba kuria sodą, lauko šviestuvai būtų tikrai vertinga dovana. Lauko apšvietimas yra privalomas sode arba palei įvažiavimą, padedantis sukurti jaukią atmosferą aplink jaunavedžių naujuosius namus.
Kubo formos lauko šviestuvai - LIGHT-POINT

Šie nedideli kvadratiniai šviestuvai tradiciškai naudojami lauke, tačiau lygiai taip pat puikiai tiktų ir patalpose, pavyzdžiui, koridoriuje. Padovanokite naujajai porai keletą "Cube" šviestuvų ir leiskite jiems ištirti visus galimus jų panaudojimo būdus. Puiki ir labai naudinga dovana, kuri džiugins daugelį metų.