Tala Pakabinami Šviestuvai

"Tala" - tai naujas britų apšvietimo prekės ženklas, kurio misija - kurti išskirtinius gaminius, atskleidžiančius tai, kas geriausia juos supančioje aplinkoje.

Įmonę įkūrė keturi Edinburgo universiteto studentai, kuriuos vienijo aistra dizainui, technologijoms ir tvarumui. Dirbdami prie projekto apie saulės baterijas viešbučių stogams, keturi draugai sutarė, kad turi būti būdas dar labiau optimizuoti šviesos šaltinį, naudojant LED lemputes, ir tai tapo jų kelionės pradžia.

"Tala" gamina LED lemputes, kokių dar niekada nematėte! Kiekviena lemputė turi unikalią ir patrauklią išraišką, galinčią pakeisti jūsų žibintų išvaizdą.

Tala netgi pristatė stalinių ir lubinių lizdų kolekciją su ąžuolo, graikinio riešuto ir vario apdaila. Šie šviestuvai yra nuostabūs patys savaime, tačiau juos sujungus su gražiomis bendrovės lemputėmis galutinis rezultatas yra visiškai išskirtinis.

Toliau peržiūrėkite "Tala" pakabinamus šviestuvus.
Rodyti 23 iš 23 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!