Šviestuvai reguliuojamoms lovoms

Pasirinkti reguliuojamos lovos lempas ne visada lengva. Pažvelkite į šią kategoriją, kurioje radome keletą lempų, kurias galima naudoti kaip reguliuojamos lovos šviestuvus.

Prieš pasirinkdami lempą, turite išsitraukti matavimo juostą. Turite būti išmatavę atstumą nuo sienos iki vietos, kurioje sėdėsite, kai lova bus pakelta. Jis gali labai skirtis priklausomai nuo prekės ženklo. Be to, reikia išmatuoti aukštį, kuriame jums reikės šviesos. Kai sėdite tiesiai, šviestuvas turėtų būti gerokai aukščiau nei tada, kai gulite.

Kai lova paklota ir nuleista iki galo, gali atrodyti, kad šviestuvas yra gana aukštai, todėl vertėtų rinktis šviestuvą, kurį galima perkelti aukštyn ir žemyn, taip pat šviestuvą, kuris gali svyruoti iš vienos pusės į kitą.

Be to, lankstus šviestuvas pagerins jūsų galimybes sukurti geriausias skaitymo sąlygas ir sumažins šoninį švytėjimą, todėl šalia esantis žmogus per daug nenukentės.
Rodyti 36 iš 222 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!