Svetainės šviestuvai - perskaitykite mūsų vadovą ir išsirinkite tinkamą

RASTI PUIKŲ ŠVIESTUVĄ SAVO SVETAINEI
Ieškant tobulo svetainės apšvietimo galima rinktis iš daugybės šviestuvų ir stilių - nuo klasikinių iki modernių dizainerių šviestuvų. Kad būtų lengviau pradėti, pateikiame mūsų svarbiausius patarimus, kaip apšviesti svetainę, kad galėtumėte teisingai pasirinkti. Renkantis svetainės apšvietimą, dažnai reikia patenkinti kelis poreikius. Todėl svarbu atsižvelgti į savo apšvietimo poreikius ir į tai, ar norite nuotaikos apšvietimo, šviesos skaitymui, ar tiesiog bendro kambario apšvietimo.

Čia pateiksime keletą svetainei tinkamų šviestuvų, įskaitant sieninius šviestuvus, pakabinamus šviestuvus, grindų lempas ir stalinius šviestuvus, taip pat skirtingų stilių šviestuvus, todėl kiekvienas ras kažką sau.

Gera idėja kalbant apie svetainės apšvietimą - rinktis šviestuvą, kuris šviečia ir į viršų, ir į apačią, nes taip kambarys atrodo didesnis. Tačiau jei pasirinksite šviestuvą, šviečiantį tik žemyn, jis sukurs intymią ir (arba) jaukią atmosferą.


Kokius sieninius šviestuvus galima naudoti svetainėje?

Kokius sieninius šviestuvus galima naudoti svetainėje?

Nuolat atsiranda naujų tendencijų, o kalbant apie svetainės sieninius šviestuvus, pastebima aiški tendencija rinktis dydį ir lankstumą.

"Lampe Gras" yra nepaprastai populiarus prekės ženklas, kurio kolekcijoje yra platus sieninių šviestuvų pasirinkimas. Galite rasti šviestuvų, kurie montuojami tiesiai ant sienos arba ant strypo, kaip paveikslėlyje. Jų yra įvairių ilgių ir spalvų, be to, galite pasirinkti, kiek jungčių norite turėti ant rankenos. Lampe Gras šviestuvai yra nuostabiai lankstūs, todėl labai naudingi svetainėje, nes juos galite reguliuoti, kad šviesa sklistų būtent ten, kur reikia.

Nuotrauka daryta mūsų klientės @camillaathena per Instagram
214 sieninis šviestuvas "Lampe Gras" yra modelis, kurį matome daugelyje namų. Manome, kad taip yra dėl to, kad jis toks neįtikėtinai lankstus ir puikiai tinka šiaurietiško stiliaus interjeruose. Šviestuvą galite reguliuoti aukštyn ir žemyn, taip pat judinti rankeną ir šviestuvo galvutę, todėl gausite naudingą ir lankstų šviestuvą stilingoje ir patrauklioje pakuotėje. (Ir pagrindinėje formoje nėra jokių varžtų ar suvirintų jungčių!)

Nuotrauka daryta mūsų kliento @lk.living per "Instagram"

Kitas populiarus sieninis šviestuvas yra Mantis BS2"Schottlander". Tai gerai suprojektuotas ir šiek tiek neįprastas šviestuvas, atitinkantis šiuolaikines dekoravimo tendencijas ir interjero stilių.

Mantis BS2 priklauso žaviai elegantiškos pramoninės išvaizdos šviestuvų serijai - tai dizainas, kuris niekada neatrodys pasenęs. Sunku patikėti, kad "Mantis" serija buvo sukurta 1951 m., ir, nepaisant jos amžiaus, šiandien ji kaip niekada populiari.

Naudojant atsvarų sistemą, šviestuvą galima lengvai ir elegantiškai nustatyti keturiose skirtingose padėtyse, o galvutę, priklausomai nuo konkretaus modelio, galima pakreipti ir pasukti 180-360º kampu.
"Mantis" yra elegantiška ir stilinga, todėl ją matome vis dažniau. Manome, kad didesni sieniniai šviestuvai tokie populiarūs todėl, kad tapo priimtiniau atsisakyti tradicinių stilių. Nesakome, kad maži sieniniai šviestuvai išnyko - taip pat matome daug AJ sieninių šviestuvų, "Caravaggio Reads", mažesnių sieninių modelių iš "Lampe Gras" ir kitų, tačiau ne paslaptis, kad šiandien šiuolaikinis sieninio šviestuvo pasirinkimas yra didelis, gražus ir traukiantis akį.

Nuotrauka iš mūsų kliento @palettenoir per Instagram

Trečiasis populiarus sieninis šviestuvas yra 265 "Flos". Tai išties gražus ir naudingas šviestuvas, suteikiantis kokybišką tiesioginę šviesą ir lengvai naudojamas virš kavos staliuko.

Vienas iš puikių 265 yra tai, kad jam nereikia daug vietos ant sienos. Jo montavimo įranga yra labai maža tokio dydžio lempai, todėl gaunate neįtikėtinai lankstų šviestuvą, kuris gali apšviesti stebėtinai didelį plotą. Ilga rankena reiškia, kad lempos galvutę galite pastatyti tiksliai ten, kur reikia, o dėl atsvaro lempos judesiai yra lengvi ir elegantiški.

Vaizdas iš mūsų kliento @mittlillehjerte per Instagram

Svetainės šviestuvai - ar nebrangus pasirinkimas yra blogas pasirinkimas?

Dažnai mūsų klausia, ar pigesnės lempos yra blogas pasirinkimas. Tačiau kas yra pigu, o kas brangu? "Lampemesteren" prekiaujame tik kokybiškomis lempomis, tačiau kelių skirtingų kainų lygių!

Tai daugiausia priklauso nuo to, kokie yra jūsų poreikiai. Ar jums reikia lempos, kurią būtų galima reguliuoti, ar tik tokios, kurią galėtumėte įjungti ir išjungti? Ar joje turėtų būti įmontuotas energiją taupantis LED modulis, ar šviesos šaltinis nesvarbus? Kai kurie klientai ieško klasikinio dizaino lempų, tačiau jų taip pat yra įvairių kainų lygių, todėl visada galite rasti tokią, kuri būtų pigesnė už kitas.

Tai sudėtingas klausimas, tačiau esame tikri dėl vieno - mūsų kokybiškų lempų galima įsigyti įvairiomis kainomis - galime patenkinti ir jūsų poreikius, ir biudžetą.

Kur svetainėje galite naudoti pakabinamus šviestuvus ir kabančius šviestuvus?

Kur svetainėje galite naudoti pakabinamus šviestuvus ir kabančius šviestuvus?

Apšvietimas yra vienas svarbiausių dalykų, kai reikia įrengti gyvenamąjį kambarį. Jis daro didžiulę įtaką tam, kaip jūs jaučiate kambarį, o pakeitę apšvietimą galite lengvai pakeisti nuotaiką. Šiandien svetainės šviestuvai yra gražūs dizaino objektai - jie ir puošia, ir kuria atmosferą, todėl nereikia apsiriboti vien tik kabėjimu virš stalo.

Pavyzdžiui, pažvelkite į šį paveikslėlį, kuriame virš sofos kabo Tom Dixon Etch pakabukas iš žalvario. Lygiai taip pat lengvai jis galėtų kabėti virš bufeto arba kampe su foteliu ir mažu staliuku. Galite sukurti "hygge stoteles" visoje savo svetainėje!
Antrajame paveikslėlyje matote du Etch mini pakabukus, taip pat iš Tom Dixon. Jie pakabinti pačiame sienos viduryje - tai netradicinė padėtis, tačiau, mūsų nuomone, veiksminga ir puikiai atrodanti. Tik nepamirškite, kad juos reikia kabinti darniai su aplinka, beveik taip, tarsi komponuotumėte natiurmortą. Taip geriausiai įvertinsite jų, kaip objektų, grožį ir tai, kaip jie gražiai apšviečia jūsų kambarį.

Etaloniniai pakabukai meta gražiausius šešėlius ir yra puikus pasirinkimas, jei ieškote nuotaikingo apšvietimo. Jei ieškote labiau tiesioginės šviesos be šešėlių, tiesiog pasirinkite kitą lemputę. Pavyzdžiui, "Etch" virš kavos ar valgomojo stalo geriausiai tiktų lemputė, projektuojanti šviesą žemyn į stalo paviršių.

Nuotrauka padaryta mūsų klientės @krea_pernille per Instagram.

Šaunūs svetainės šviestuvai - kas dabar aktualu?

Šaunūs svetainės šviestuvai - kas dabar aktualu?

Šiuo metu madingi šiaurietiško stiliaus interjerai, todėl galite rasti daugybę protingų, gražių ir funkcionalių svetainės šviestuvų, kurie papildo šį stilių. Kadangi jau apžvelgėme sieninius šviestuvus ir pakabinamus šviestuvus, norėtume pasiūlyti keletą karščiausių stalinių ir grindų lempų, kurias galite naudoti savo svetainėje.

Pirmasis pasiūlymas yra klasikinė PH lempa. Čia matote PH 3/2 stalinę ir PH 3½-2½ grindų dviejuose skirtinguose namuose, kuriuos sieja panašus stilius - pilkos sienos ir minimalistinis bei stilingas dekoras. Girdėjome, kad kai kurie žmonės mano, jog tai vyresnės kartos šviestuvai, tačiau iš tikrųjų jie labai populiarūs visose amžiaus grupėse. Lygiai taip pat dažnai juos matome jaunų žmonių namuose, nes gyvename laikais, kai žmonės nori išleisti šiek tiek daugiau pinigų kokybei ir puikiam dizainui.
Abu šviestuvai priklauso 3 gaubtų šeimai, kurią šiandien sudaro 20 modelių, įskaitant tris lauko šviestuvus. Poulas Henningsenas sukūrė 3 atspalvių sistemą 1925-1926 m., kai kūrė šviestuvus Louisui Poulsenui, skirtus eksponuoti tarptautinėje parodoje Paryžiuje. Visą gyvenimą Henningsenas dirbo kurdamas neakinantį apšvietimą ir galiausiai sukūrė ne vieną šviestuvą, o visą sistemą - nuostabius PH šviestuvus, kuriuos žinome šiandien. PH lempos numeris reiškia jos gaubto dydį - PH 3½/2½ turi maždaug 35 cm skersmens gaubtą.

Jei norite sužinoti daugiau apie klasikines PH lempas, visą seriją rasite čia..

Paveikslėlių autorius - @bytved ir mūsų klientas @valdealma, taip pat per Instagram

Dar viena populiari šviestuvų serija yra AJ iš Louis Poulsen. Šie šviestuvai pažįstami kaip seni draugai ir dėl savo klasikinės ir stilingos išvaizdos juos galima rasti daugelyje namų.

AJ staliukas neužima daug vietos, todėl jis ypač gerai tinka prie šoninės spintelės ar palangės. Šešėlį galima reguliuoti aukštyn ir žemyn, todėl šviesą galėsite skleisti būtent ten, kur reikia. AJ taip pat galima naudoti biure ar miegamajame, todėl įsigiję AJ šviestuvą visada rasite puikią vietą, kur jį pastatyti.
"Lampemesteren" praktikuojame tai, ką skelbiame - čia matote AJ stalą ir AJ grindis mūsų socialinės žiniasklaidos guru Jannie svetainėje. Akivaizdu, kad - dėl jų paprastumo - tame pačiame kambaryje galima naudoti skirtingus šios serijos modelius, ir tai per daug nesikartoja. Jannie ką tik perkėlė AJ stalą į savo namų biurą ir pakeitė jį PH 3/2 - AJ iš tikrųjų dažnai juda, o tai dar vienas įrodymas, kad šie šviestuvai tinka daugelyje skirtingų aplinkų.

Tai taip pat puiki idėja, jei manote, kad kambarį reikia šiek tiek atgaivinti. Nauja ir kitokia šviesa daro didelį poveikį, todėl pabandykite pakeisti kai kurias savo lempas, jei atėjo laikas pokyčiams.

Paveikslėlių autorius - @bytved via Instagram
Štai dar vienas "AJ Floor" - puikus šviestuvas, kuris tinka prie daugybės skirtingų dekoravimo schemų. Jis nuostabiai atrodo šalia Kabe spalvoto tinko sienos, gražių pilkų Kähler žvakidžių ir AC2 kėdės iš Andersen Furniture. Dekoras yra išbaigtas, o AJ Floor jį papildo.

Fotografija: @solgt_til_stanglakrids per Instagram

Panthella MINI "Louis Poulsen" yra dar vienas labai populiarus svetainės šviestuvas. Tai palyginti naujas modelis, tačiau jį jau galima rasti daugelyje namų. Panthella MINI skersmuo yra tik 25 cm, o dėl mažo dydžio jį galima naudoti daugelyje skirtingų situacijų.

Jį galima įsigyti rožinės, raudonos, violetinės, mėlynos, oranžinės, geltonos, dviejų atspalvių žalios, baltos, juodos, spindinčio naujo chromo ir opalinio akrilo, kaip parodyta paveikslėlyje, spalvų.

Jame įmontuotas šviesos diodų šviesos šaltinis ir 3 pakopų reguliatorius, todėl šis dizaino šviestuvas iš Louis Poulsen yra ir itin gražus, ir tikrai naudingas.

Panthella MINI pagamintas su metaliniu ekranu, kuris buvo pirminė Vernerio Pantono 1971 m. sukurto šviestuvo idėja, tačiau jo nebuvo galima pagaminti su tuo metu turimomis technologijomis. Metalinis gaubtas iš vidinės pusės yra baltos spalvos, todėl šviesa atsispindi žemyn link kojos, o paskui aukštyn į kambarį - tikrai gražus šviestuvas, kuris tiks visur.
Panthella MINI opalo spalvos, kaip parodyta čia, tikrai išsiskiria iš kitų, nes likusioje asortimento dalyje naudojami metalo atspalviai. Pasirinkus opalo akrilo atspalvį, bus apšviestas visas ekranas, todėl prieš nusprendžiant, kokį Panthella MINI pirkti, verta apgalvoti apšvietimo poreikius.

Vaizdas su mūsų kliento @homehappydk pagalba per Instagram

Kalbant apie populiarius svetainės šviestuvus, negalime pamiršti mielojo "Flowerpot VP3" iš &tradition.  Tai bestseleris, kuris niekada neišeis iš mados. VP3 suprojektavo Verneris Pantonas, jį taip pat galima įsigyti kaip dviejų skirtingų dydžių ir nuostabių spalvų pakabuką. Čia "Lampemesteren" aiški perkamiausia spalva yra matinė šviesiai pilka, o naujoji matinė juoda spalva taip pat sulaukė pasisekimo - ją galite pamatyti čia.

Naudokite Žiedinį puodą svetainėje, ant naktinio stalelio ar vaikų kambaryje - su šia miela dizaino klasika galimybės yra neribotos.

Nuotrauka daryta mūsų kliento @_bylilli per Instagram