Seletti Toršerai

Įdomus ir meniškas "Seletti" prekės ženklas siūlo įdomius grindų šviestuvus, kurie neabejotinai sukurs asmenybės pojūtį ir patrauks akį. Derindami kasdienius daiktus ir meninį prisilietimą, "Seletti" kuria šviestuvus, kurie gerai ir išties išsiskiria iš minios.

Įkvėptas stadiono žibintų, dizaineris Emanuele Magini sukūrė išties unikalų grindų šviestuvą: Multi-lamp floor lamp. Dengtas metalas ir šeši gaubtai lempos suteikia industrinę išvaizdą ir praktišką šviesą, kad ir kur ją pastatytumėte savo namuose.

Gatvės grindų lempa natūraliai pratęsia jų žaismingą visatą ir atrodo tarsi nužengusi tiesiai iš senovinio komikso. Įkvėptas senų gatvės žibintų, šviestuvas dėl savo lenktos formos ir nuostabių spalvų įgauna neformalų atspalvį. Gatvės šviestuvas "Street" yra 190 cm aukščio, todėl jį galima naudoti virš valgomojo stalo arba prie sofos.

Toliau peržiūrėkite visą "Seletti" grindų lempų asortimentą.
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!