Rotaliana Toršerai

"Rotaliana" prekės ženklas buvo įkurtas 1989 m. Italijoje, Trentine, ir nuo to laiko šis verslas suklestėjo dėl novatoriškų ir rizikingų dizainerių. Didžiausias dėmesys buvo skiriamas grožiui ir funkcionalumui, o ne apribojimams, todėl kiekviename dizaine buvo naudojamos naujos medžiagos ir formos. Nestandartinis mąstymas lemia gaminius, kurie džiugina širdį.

Standartinis šviestuvas "String F1" yra visiškai unikalus - tai šviestuvas su daugybe individualių nustatymų galimybių ir paprastu bei klasikiniu dizainu. Blizgios apdailos ir išskirtinės išvaizdos grindų lempa "Capri F 1" neabejotinai verta jūsų dėmesio. Drink F1 yra paprastas ir minimalistinis grindų šviestuvas - tikra klasika, signalizuojanti apie išskirtinį skonį.

Italų prekės ženklas "Rotaliana" su skandinaviško dizaino prieskoniu pasižymi dviem pagrindinėmis savybėmis: kūrybiškumu ir novatoriškumu, kurių abiejų pagrindą sudaro puikios techninės žinios apie šviestuvų kūrimą. Įmonė bendradarbiauja su daugybe tarptautinio lygio dizainerių, turinčių skirtingą patirtį ir požiūrį, įskaitant Andrea Brazi, Federica Cevasco. Kengo Kuma ir Burkhard Panteleit. Puošnus itališkas dizainas, inovacijos, kūrybiškumas, grožis ir unikalus funkcionalumas - tai tik keli raktiniai "Rotaliana" žodžiai, o jų daugybė įdomių ir novatoriškų šviestuvų prasiskynė kelią į įvairaus amžiaus vartotojų gyvenimą.

Nuo pat įkūrimo "Rotaliana" vadovauja Stefano Vega, kuris stebi tiek pačios bendrovės gaminius, tiek tarptautines dizaino tendencijas. Jo dėmesio centre - modernus apšvietimas, "sukurtas konkrečiam tikslui". Bendrovei "Rotaliana" svarbu kurti šviestuvus iš gražių medžiagų, taip pat užtikrinti, kad gaminiai signalizuotų apie kokybę ir gerą skonį.

Į "Rotaliana" šviestuvų kolekciją įtraukti dizainai, kuriuose žaidžiama su archetipiniu šviestuvų dizainu per visą istoriją, be kita ko, naudojant naujas medžiagas ir gamybos sprendimus.
Rodyti 36 iš 43 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!