Piffany Staliniai Šviestuvai

"Piffany Copenhagen" yra žinoma dėl savo sukurto keisto dizaino Mr. Wattson stalinės lempos - linksmo ir gyvybingo džentelmeno. Stalo lempa ne tik džiugina ir kelia šypseną, bet ir suteikia praktišką šviesą, kurią galima reguliuoti iki 120 laipsnių kampu. Lankstų korpusą galima naudoti įvairiose vietose, pavyzdžiui, ant palangės ar stalo. Klasikinių senovinių automobilių įkvėpta lempos galvutė gali būti įvairių spalvų.

Dar vienas nuostabus stalinis šviestuvas yra Hipp LED stalinis šviestuvas. Jos išraiška panaši į pono Vatsono. Tvarkinga retro išvaizda remiasi puikios spalvos gaubtu, o korpusas pagamintas iš medžio. Šviesą galima reguliuoti taip, kad ji apšviestų bet kokį matomą paviršių, todėl idealiai tinka naudoti kaip stalinę lempą ant darbo stalo.

Šios stalinės lempos yra geras "Piffany Copenhagen" nuojautos ir pusiausvyros tarp praktiško ir įdomaus dizaino pavyzdys. Kiekvienas gaminys turi savo asmenybę ir unikalią išraišką. Danijos dizaino įmonė daug dėmesio skiria tvariai gamybai, riboja savo poveikį aplinkai ir išlaiko aukštus kokybės standartus.
Rodyti 25 iš 25 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!