Pakeiskite savo žvakes tikroviškomis LED lemputėmis

Pastaraisiais metais LED žvakių naudojimas namuose labai išaugo. Daugelis žmonių vengė akumuliatorinių žvakių, nes jos atrodė pernelyg dirbtinės. Taip pat dažnai girdėta, kad netikros žvakės neskleidžia tokio pat jaukumo kaip žvakės. Tačiau dėl naujoviškos LED technologijos žvakės tampa vis tikroviškesnės. Šiandien gali būti sunku atskirti tradicinę žvakę nuo LED versijos.

Jei norite sukurti jaukią atmosferą, kurią pažįstame iš žvakių, galite drąsiai rinktis išmaniąsias LED žvakes. Tiek namuose, tiek parduotuvėje ar restorane, jums nereikės daryti kompromisų dėl išvaizdos ar šiltos atmosferinės šviesos.

Kodėl turėtumėte rinktis LED žvakes


Daugeliui žmonių atrodo, kad naudojant dirbtines žvakes dingsta autentiška ir jauki atmosfera. Pasitelkus naujausius pasiekimus, skirtumo nepastebėsite, nebent būsite apie tai informuoti. Tačiau yra ir keletas kitų privalumų, į kuriuos verta atsižvelgti:

Saugumas yra vienas iš jų ir galbūt pats svarbiausias. Pavyzdžiui, per Kalėdas ugniagesiai gelbėtojai kartais kviečiami į gaisrus, kilusius dėl pamirštų kalėdinių dekoracijų su žvakėmis. Blogiausia, kas gali nutikti pamirštam LED žibintui, - tai, kad jis išsikrauna. Ji neįkaista, todėl nėra pavojaus, kad vaikai ar gyvūnai nudegs ant žvakės.

Tradicinių žvakių keitimas LED žvakėmis taip pat naudingas namų vidaus klimatui. Jos nesikaupia suodžiai kaip žvakės, todėl netrukdo akims, nosiai ar plaučiams - net jei vienu metu uždegama daug žvakių. Žvakes galima naudoti ilgiau nei tradicinį sprendimą, nes jos naudoja baterijas. Ekonominę naudą taip pat galite padidinti naudodami įkraunamas baterijas.  Naudodami elektrinę šviesą, taip pat galite palikti "degančią" šviesą ant palangės, kai esate išvykę, todėl vis tiek atrodys, kad kažkas yra namuose.
Alternatyva žvakių šviesoms visuose namuose

Alternatyva žvakių šviesoms visuose namuose

Dažniausiai naudojamų žvakių rūšių - arbatinių, stulpinių ir arbatinių žvakių - galima įsigyti įvairių LED variantų. Naudodami tradicines arbatžoles, žvakes galite dėti į mažus arbatžolių laikiklius ant stalo ar palangės. Jos taip pat puikiai tinka nedideliame kambariniame žibintuvėlyje, nes galima naudoti žibintuvėlį neįkaitus ir neužsidegus suodžiams.

Jei turite šiek tiek didesnį žibintą ar šviestuvą, čia taip pat galima naudoti LED stulpines žvakes. Jos taip pat yra puiki alternatyva kūrybinėms dekoracijoms ar advento vainikams, nes nerizikuojate, kad žvakės užsidegs ir uždegs degias medžiagas, be to, išvengsite, kad žvakių vaškas nubėgs ant šono ir suteps staltieses, palanges ir kitus paviršius.

Pastaruoju metu galima įsigyti ir klasikinių vainikinių žvakių su šviesos diodais, kurios iš tolo panašios į paprastas žvakes. Jos yra tokio paties dydžio kaip ir tradicinės vainikinės žvakės, todėl lengvai telpa į jūsų mėgstamą žvakidę, kurioje tikroviška, šokanti liepsna suteikia žavingą šviesą.

LED žvakės su nuotolinio valdymo pulteliu ir laikmačiu


Vis daugiau LED žvakių turi laikmačio funkciją ir (arba) nuotolinio valdymo pultelį. Tai nėra būtinybė, tačiau gali turėti daug privalumų. Naudodami nuotolinio valdymo pultelį galite įjungti ir išjungti žvakides neišimdami jų iš žvakidės ar žibinto. Taip pat galite nustatyti, kad žvakės išsijungtų automatiškai; dažnai po 4, 6, 8 ar 10 valandų, t. y. po tiek laiko, kiek dega daugelis tradicinių žvakių. Tai reiškia, kad nereikia jaudintis dėl to, kad pamiršite užgesinti žvakes ir be reikalo eikvosite baterijos energiją.
Uyuni Lighting: LED žibintai su unikaliomis 3D liepsnomis

Uyuni Lighting: LED žibintai su unikaliomis 3D liepsnomis

Danijos bendrovė "Uyuni Lighting" siūlo akumuliatorinius žibintus, kurie yra vieni populiariausių rinkoje. Liepsna fiziškai nejuda, todėl nenaudoja nereikalingo baterijos energijos kiekio. Dėl šviesos diodų technologijos jų dirbtinės žvakės pasižymi ypač tikroviška liepsna, suteikiančia mažo ugnies liežuvėlio, kuris stovi ir lengvai mirksi, įspūdį. Nesvarbu, ar pasirinksite arbatines, stulpines, ar vainikines žvakes, sukursite jaukią atmosferą, kurią pažįstame iš žvakių šviesos. Puiki žvakių alternatyva, užtikrinanti jaukumą ir nedaranti įtakos patalpų mikroklimatui.

Įkvėpta krištolo skaidrumo naktinio dangaus virš Pietų Amerikos Ujunio druskos lygumų, gimė unikalios 3D liepsnos idėja. Nakties dangus virš izoliuotų druskos lygumų yra krištolo skaidrumo dėl švaraus oro ir atstumo iki artimiausios trikdančios šviesos. Dizainerio noras perkelti tolimąsias galaktikas į kiekvienus namus visame pasaulyje lėmė naujovišką žvakių su švelniai mirgančia šviesa asortimentą.

Peržiūrėkite mūsų LED žvakių asortimentą čia!