Gražūs nestandartiniai britų "Buster+Punch" dizainai, kuriuose techninis grožis derinamas su solidžiu dizaino meistriškumu.

lapkričio 6 d. 2023
Gražūs nestandartiniai britų "Buster+Punch" dizainai, kuriuose techninis grožis derinamas su solidžiu dizaino meistriškumu.
Į Lampemestereną atkeliavo nauja talentinga apšvietimo įmonė, kuri visus stebina savo neapdorota pramonine estetika, skaidriomis išraiškomis ir nestandartiniais projektais, kuriuose kruopščiai apgalvota kiekviena veržlė ir varžtelis ir niekas nepaliekama atsitiktinumui. Pavadinimas - Buster+Punch, o įmonės veikla prasidėjo nuo užsakomųjų motociklų dirbtuvių Rytų Londone. Dirbtuvių savininkas buvo Massimo Buster Minale, architektūros studijas baigęs architektas, kuris greitai išsiugdė pastabumą detalėms ir sugebėjo suderinti architekto išsilavinimą su patirtimi dirbtuvėse. Sėkmingi M. Minale'o talento ir nuojautos rezultatai greitai išpopuliarėjo, kaip ir jo gaminių paklausa. 2013 m. Minale nusprendė atidaryti šviestuvų įmonę "Buster+Punch", kuri remiasi tais pačiais principais kaip ir variklių dirbtuvės: kiekvieną "Buster+Punch" kūrinių detalę projektuoja pats, todėl matoma ir kiekviena šviestuvų detalė, leidžianti atsiskleisti kiekvienai ranka pieštai detalei.

Visus gražius "Buster+Punch" apšvietimo modelius rasite čia

Unikalu, kad "Buster+Punch" taip pat gamina savo dizaino lemputes. Kadangi dauguma bendrovės šviestuvų dizainų yra be šešėlių, "Buster+Punch" suprato, kad reikalingas estetiškas ir išvaizdus šviesos šaltinis, kuris papildytų ir patobulintų bendrą šviestuvo dizainą. Dauguma kitų šviestuvų gamintojų, kurdami šviestuvų dizainą, dažniausiai ignoruoja pačią lemputę, o "Buster+Punch" sukūrė visą kolekciją į dizainą orientuotų lempučių modelių, kurie išlaiko visas praktines įprastų lempučių savybes. Visos lemputės turi dūmų pilkos, gintaro aukso ir kitų spalvų tonuotą stiklą ir viduje esantį matomos šviesos vamzdelį, per kurį sklinda švelniai ir maloniai šviečianti LED šviesa. Visas "Buster+Punch" lemputes rasite čia.

Sužinokite daugiau apie šį prekės ženklą ir raskite visą gražaus dizaino "Buster+Punch" gaminių asortimentą kur..