Neįtikėtinas funkcionalumas ir puikus dizainas

gruodžio 29 d. 2023
Neįtikėtinas funkcionalumas ir puikus dizainas
Lankstumas, universalumas ir elegantiškas dizainas: visos "Lindby" prekės ženklo savybės ir privalumai suderinti "Biavera" pakabinamame šviestuve. Šviestuvas yra subtilaus ir paprasto dizaino. Šviestuvo galvutę sudaro graži juodai lakuota skersinė sija ir du rafinuotos nikelio apdailos šviesos elementai, kurie išilgai korpuso juda gražiomis bangomis. Taip sukuriamas įdomus kontrastas tarp linijinių ir lenktų elementų, padidinantis šviestuvo vizualinį patrauklumą. Tuo pat metu visi elementai išlieka idealiai horizontalūs, išsklaidydami šviesą dideliame plote ir sukurdami bendros kompozicijos simetriją. Šviestuvas skleidžia šviesą žemyn, todėl idealiai tinka valgomojo stalui, darbo stalviršiui, rašomajam stalui ar bet kokiam kitam paviršiui, kuriam reikia praktiškos tiesioginės šviesos.

Šviesos šaltinis yra integruotas šviestuve ir susideda iš LED šviesos šaltinių, išdėstytų išilgai kiekvieno šviestuvo korpuso, efektyviai ir tolygiai šviečiančių pro baltą dangtį, esančią po juo. Šis praktiškas žemyn nukreiptas šviestuvas skleidžia platų šviesos pluoštą po šviestuvo korpusu. Pakabos strypai turi svarmenis, kuriais reguliuojamas šviestuvo aukštis. Taip galima savarankiškai nustatyti ir reguliuoti šviesos sklaidą arba koncentraciją. Be to, "Biaver" pakabinamame šviestuve yra integruota jungiklio ir reguliatoriaus funkcija, leidžianti reguliuoti ryškumą įprastu sieniniu jungikliu, nereikia montuoti išorinių reguliatorių. Naudodami tris nustatymus: 100 %, 40 % ir 10 % viso ryškumo, galite gauti tinkamą apšvietimą darbui, laisvalaikiui ar naktinei orientacijai.

Lindby garsėja moderniais ir funkcionaliais šviestuvais, kurie nesileidžia į kompromisus dėl dizaino ar kokybės. Peržiūrėti "Lindby Biavera" čia.