Efektyvus visų patalpų apšvietimas su SLV "Asto Tube" serija

balandžio 29 d. 2024
Efektyvus visų patalpų apšvietimas su SLV "Asto Tube" serija
Vokietijos apšvietimo meistrų SLV, kuriuos galite daugiau sužinoti čia, universalumas ir praktiškumas visada ėjo koja kojon su patvariu ir kokybišku apšvietimu. Bendromis pastangomis sukūrus galimybių apšvietimo kolekciją su paprasta ir nuoseklia dizaino koncepcija, šviestuvų tipais kiekvienai paskirčiai ir efektyviu, bet patogiu apšvietimu, padedančiu naudotojams kiekvieną dieną, gimė "Asto Tube". Apšvietimo kolekciją sudaro lubiniai, pakabinami ir sieniniai šviestuvai bei ant paviršiaus montuojami taškiniai šviestuvai, todėl rasite tinkamą modelį, nesvarbu, ar jums reikia pagrindinio, papildomo, ar akcentinio apšvietimo. Šviestuvus galima pasirinkti su vienu ar keliais šviesos šaltiniais, o kiekvienas modelis yra juodos ir baltos spalvos, todėl šviestuvus galite derinti prie aplinkos.

Visi "Asto Tube" šviestuvai pasižymi supaprastintu ir detalėmis sumažintu dizainu. Šviestuvo galvutė yra paprastos cilindro formos, kuri su GU10 LED lemputėmis sukuria koncentruotą apšvietimą, neakinantį akinančiu švytėjimu. Dėl minimalistinės išorės "Asto Tube" šviestuvai tampa neįkyriu interjero dizaino elementu, nepastebimai išnykstančiu fone ir geriausiai apšviečiančiu aplinką. Toks dizainas ir apšvietimo kokybė ypač tinka moderniuose namuose, mėgstančiuose paprastumą, tačiau jį taip pat galima sėkmingai integruoti į mažmeninės prekybos ir kitas komercines patalpas.

Be to, šviesos toną galima keisti naudojant atskirus reflektorius, kurie parduodami kaip atsarginės dalys "Asto Tube" serijoje. Čia galite rinktis auksinį, sidabrinį, varinį arba tamsiai violetinį atšvaitą, kad apšvietimas būtų gražus ir įvairus. Visus šiuolaikinius "Asto Tube" modelius ir atsargines dalis rasite čia!