Sena klasika ir stilius: atraskite spalvingus "Apex" stalinius šviestuvus iš HAY!

gruodžio 8 d. 2023
Sena klasika ir stilius: atraskite spalvingus "Apex" stalinius šviestuvus iš HAY!
Britų dizaineris Johnas Tree'as, kurdamas naująją stalinę lempą, tapusią "Apex" serija, panaudojo archetipinę klasikinę stalinę lempą, sujungė ją su šiuolaikiniu spalvų pojūčiu ir sukūrė įdomią ir išskirtinę šviestuvų kolekciją, pasižyminčią klasikinėmis savybėmis ir besiskiriančią nuo tradicinių stalinių lempų. Elegantiško chromuoto rėmo ir įspūdingų lubinių šviestuvų modelių "Apex" serija yra akimirksniu atpažįstamas ir išskirtinis funkcinio dizaino meno kūrinys.

Dėl išskirtinio universalumo ir daugialypiškumo šią seriją galima pritaikyti įvairiausioms reikmėms

Seriją sudaro įvairių dizainų staliniai ir grindų šviestuvai, visi jie yra daugybės gražių spalvų - nuo neutralių tonų iki prislopintų pastelinių atspalvių ir sodrių tonų - kurios duoda stulbinantį rezultatą. Šešėlis yra blizgiai lakuotas, jį galima pasukti 360 laipsnių kampu ir taip reguliuoti šviesos kryptį, o tai suteikia precedento neturinčio lankstumo apšvietimo dizaino srityje. Šviestuvas tiekiamas su nedideliu standartiniu rinkiniu (E14 LED), tinkančiu įvairiems lempų modeliams. Dėl lankstaus dangtelio galima rinktis efektyvų tiesioginį apšvietimą žemyn į stalą ir netiesioginį apšvietimą, pasukant dangtelį nukreipti šviesą į sieną arba į viršų, kad šviesa būtų išsklaidyta ir papildytų bendrą apšvietimą.

Kadangi "Apex" kolekciją sudaro daugybė skirtingų stalinių lempų ir šviestuvų, ją galima pritaikyti prie bet kokios aplinkos ir interjero. Stalinius šviestuvus galima statyti biure ar miegamajame, o prisukamus šviestuvus galima lengvai prisukti prie stalo ar lentynos, knygų lentynos ar bet kur kitur, kur reikia ryškios šviesos.

Peržiūrėkite visą "Apex" asortimentą čia.