NORDIC LIVING Staliniai Šviestuvai

"Nordic Living" stalinis šviestuvas - funkcionalus ir paprastas jūsų namų šviestuvas. Šios lempos ypač tinka naudoti kaip darbo šviestuvai, jas puikiai tinka statyti ant darbo stalo, nes galite reguliuoti šviesos aukštį ir kampą, kad ji šviestų bet kuria reikiama kryptimi.

Dizaineris Jacas Jacobsenas dar 1937 m. sukūrė kultinį architekto šviestuvą. Ji buvo pavadinta JJ lempa, ir nuo to laiko buvo parduota daugiau kaip 25 mln. lempų. 2019 m. pradėdama prekinio ženklo "Nordic Living" veiklą, bendrovė pristatė pirmąją kolekciją - atnaujintą pavadinimu "Archi".

Stalo lempos "Archi T1" ir "T2" yra su pagrindu, kurį galima pastatyti ant stalo, arba su praktišku staliniu spaustuku, kad lempą galėtumėte pritvirtinti prie stalo, lentynos ar naktinio staliuko krašto. Dėl įspūdingo lankstumo šviestuvas puikiai tinka naudoti kaip stalinė lempa prie paaukštintų lovų, nes šviesą galite reguliuoti priklausomai nuo to, ar lova pakelta, ar nuleista.
Rodyti 26 iš 26 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!