Naujieji "Louis Poulsen" gaminiaiNAUJI LOUIS POULSEN PRODUKTAI
2023 M. NAUJIENOS
2023-ieji buvo ypatingi metai, kuriuose būta ir tamsių, ir šviesių laikotarpių. Europoje ir toliau siautėjo karas, buvo fiksuojami karščio ir šalčio rekordai, dideles žemės rutulio teritorijas nusiaubė miškų gaisrai, tačiau taip pat šventėme naujus NATO narius, Šengeno zonos plėtrą ir naujus "Louis Poulsen" šviestuvus.
Keglen 175 siena

Keglen 175 siena

2017 m. "Bjarke Ingels Group", žinoma kaip BIG, sukūrė originalų kūgį, o 2023 m. išplėtė kūgių seriją ir įtraukė išskirtinį sieninį šviestuvą. Sieninis šviestuvas yra tų pačių atspalvių kaip ir originalūs šviestuvai - jį galima įsigyti su fiksuota šviesos temperatūra iš įmontuoto 3000 kelvinų šviesos diodų šviesos šaltinio arba su pritemdymo į šiltą technologija. Kūginis sieninis šviestuvas turi tokį patį kūginį atspalvį kaip ir stalinės lempos variantas su opalizuotu gaubtu, kuris užtikrina, kad jūsų neapakins lempos šviesa.

"Keglen 175" sieninį šviestuvą rasite čia!
AJ Garden

AJ Garden

Vos tik pradėjome išleisti 2023 m. pavasarį kiemo baldus, "Louis Poulsen" nustebino visus šviestuvų entuziastus, pristatydama naujus dizaino legendos Arne Jacobseno šviestuvų portfelio papildymus. Klasikinį AJ šviestuvą dabar galima įsigyti lauko erdvėms skirtoje versijoje. Forma ir siluetas yra lygiai tokie patys, kokius pažįstate - tačiau dabar savo lauko erdvę galite papildyti nuostabia Arne Jacobseno sukurta skulptūra.

AJ Garden galima rinktis iš skirtingų dydžių ir tipų

Visus juos rasite čia!
AJ - Naujos spalvos

AJ - Naujos spalvos

"Louis Poulsen" ne tik atnaujino išskirtinės AJ serijos sodo šviestuvus, bet ir pristatė naujus gerai žinomų modelių atspalvius. Elektrinis oranžinis, švelnus citrininis, šiltas smėlio, dulkėtas mėlynas ir šiltas pilkas - taip vadinasi šie atspalviai, ir juos tikrai būtina išbandyti.

Šiomis spalvomis papildyti AJ sieninis šviestuvas, AJ grindų šviestuvas, AJ stalinis šviestuvas ir AJ mini stalinis šviestuvas.

Visus AJ šviestuvus rasite čia!
AJ Oxford

AJ Oxford

Be visų atnaujinimų, taip pat išleistas naujas senas Arne Jacobseno šviestuvas. 1962 m. jis suprojektavo Oksfordo šviestuvą Anglijos universitetinio miesto Šv. Kotrynos koledžui - jei apsilankysite šiandien, vis dar pamatysite gražius šviestuvus, naudojamus ir auditorijose, ir studentų gyvenamosiose patalpose.

Louis Poulsen išleistas pakartotinis leidinys nekeičia originalaus dizaino, todėl dabar galite tapti laimingu anksčiau nepastebėto Arne Jacobseno šviestuvo savininku. Modelį galima įsigyti dviejų dydžių ir su juodais bei opalo spalvos atspalviais.

Peržiūrėkite visus šviestuvus čia
Patera Ø30

Patera Ø30

"Patera" pakabukai yra tikra "Louis Poulsen" asortimento klasika, kurią sukūrė puikus suomių dizaineris Øivindas Slaato. Gražiuose pakabukuose panaudotas geometrinis dizainas su rombų formos ląstelėmis, kurios atspindi šviesą žemyn - įspūdingos konstrukcijos šviestuvai yra tokie, kurie tampa pagrindiniu interjero akcentu.

Tačiau daugelis pasigedo galimybės turėti mažesnio formato "Patera" - į jų maldas atsiliepė "Louis Poulsen", 2023 m. išleidusi specialią versiją, kurios skersmuo siekia vos 30 cm.

Peržiūrėkite "Patera" pakabuką Ø30 čia!
VL 56

VL 56

Vilhelmas Lauritzenas iš pradžių suprojektavo VL 56 "Folkets Hus" Vesterbro mieste Kopenhagoje. Šviestuvas buvo dalis bendro meno kūrinio, kuriuo tapo pastatas, kuriame Lauritzenas kūrė viską - nuo baldų iki durų rankenų - ir jei šiandien apsilankysite pastate, dabar žinomame kaip "Vega" muzikos salė, vis dar galėsite pamatyti nuostabius šviestuvus, kurie buvo pastato dalis nuo pat jo atidarymo 1956 m.

Dėka "Louis Poulsen" dabar galite turėti nuosavą Vilhelmo Lauritzeno pakabinamą šviestuvą, kuris yra identiškas originalui, išskyrus nedidelius pakeitimus. Šį modelį galima įsigyti chromo ir žalvario spalvos.

Abiejų atspalvių atspalvius rasite čia!
Panthella 250 Portable

Panthella 250 Portable

Labai mėgstamas nešiojamasis "Panthella" taip pat buvo atnaujintas 2023 m. Gražus dizainas, kurį 1971 m. sukūrė Verneris Pantonas, yra viena svarbiausių danų dizaino ikonų ir dabar išleidžiamas naujo dydžio nešiojamasis variantas.

Šešėlio skersmuo yra 250 milimetrų, todėl naujasis "Panthella Portable" yra šiek tiek didesnis už gerai pažįstamą "Panthella Portable". Šis šviestuvas yra akivaizdus darbo šviestuvas, tačiau taip pat puikiai tinka ir ant palangės ar knygų lentynos.

Lempą rasite čia!
NAUJIENOS 2022.
2022-ieji Danijai tikrai buvo turiningi metai! Jos Didenybė karalienė Margretė II atšventė 50-ąsias valdymo metines, o vėliau šiais metais tapo ilgiausiai valdžiusiu monarchu. Vasarą Jonas Vingegardas įspūdingai laimėjo "Tour de France" lenktynes po fenomenalaus pasirodymo, sukėlusio nacionalinį pasididžiavimą, o Danijos festivaliai po dvejus metus trukusių "Corona" lokautų vėl pasitiko laimingus festivalių lankytojus. Rudenį Danijos vyrų futbolo rinktinė dalyvavo didžiausiame ir kontroversiškiausiame metų sporto renginyje - FIFA pasaulio futbolo čempionate Kataro dykumoje, nors ir be didelės sėkmės. Tačiau ir garsieji danų dizaino namai "Louis Poulsen" turėjo ne vieną turiningą mėnesį, kai pristatė keletą įdomių gaminių, pavyzdžiui, "VL Studio" seriją, naujus NJP mini stalinius šviestuvus, naujausius PH šviestuvus, naujus "Keglen" šviestuvus ir dar daug, daug kitų!
VL studija vėl išvydo dienos šviesą!

VL studija vėl išvydo dienos šviesą!

2022 m. "VL Studio" šeima buvo atnaujinta pirmą kartą "Louis Poulsen" įmonėje nuo tada, kai ją 1940-aisiais pristatė architektas Vilhelmas Lauritzenas. Iš pradžių šie šviestuvai buvo sukurti kuriant senąjį "DR Radiohus" Kopenhagoje, kuris buvo vienas iš Lauritzeno "gesamtkunstwerk"/funkis pastatų, kur jis suprojektavo visus pastato interjerus ir detales, įskaitant daugybę unikalių šviestuvų, tarp jų ir "VL Studio". Vėliau šie šviestuvai buvo išimti iš gamybos, tačiau remiantis originaliu šviestuvo galvutės dizainu ir medžiagomis, 2022 m. rinkai vėl buvo pateikti "VL Studio Table/Floor" ir "VL Studio Wall" šviestuvai. Šviestuvai "VL Studio" labai panašūs į "Radiohus Pendant", nes abu jie per opalinio stiklo gaubtą sukuria išsklaidytą šviesą, kuri sugeba sukurti malonų ir jaukų apšvietimą ir atmosferą jūsų interjere. VL Studio šviestuvus galima įsigyti su gražiu matiniu juodu rėmeliu, kuris šviestuvams suteikia modernią, grafišką ir išskirtinę išvaizdą, arba su gražiu žalvariniu rėmeliu, kuris jūsų interjero dizainui suteikia šilumos ir jaukumo.

Visą "VL Studio" asortimentą rasite čia
PH šeima pasipildė dar daugiau narių

PH šeima pasipildė dar daugiau narių

1926 m. Poulas Henningsenas sukūrė revoliucinę trijų gaubtų sistemą ir nuo tada ši sistema tapo unikalios PH vardo šviestuvų serijos pradžia. Šie šviestuvai tebėra vieni iš paklausiausių ir išskirtiniausių interjero dizaino pavyzdžių įvairioms kartoms ir tautoms, todėl visiškai natūralu, kad "Louis Poulsen" ir toliau pristato naujas, įdomias šio ypatingo dizaino versijas.

2022 m. PH serija vėl buvo išplėsta nauju PH 3/3 pakabuku, kurio arba graži, grafiška kompozicija <a href=https://www.lampemesteren.lt/ph-33-suspension-opalinis-louis-poulsen.aspx><b>matinio juodo metalo ir opalo stiklo</b></a>, iš <a href=https://www.lampemesteren.lt/ph-33-suspension-juodasopalinis-louis-poulsen.aspx><b>visiškai juodo metalo</b></a> Be to, pristatytas ir naujas PH 5/5 pakabukas, kuris yra tokio pat modernaus ir išskirtinio <a href=https://www.lampemesteren.lt/ph-55-suspension-juodasopalinis-louis-poulsen.aspx><b>matinio juodo metalo ir opalo stiklo</b></a> arba tik <a href=https://www.lampemesteren.lt/ph-55-suspension-juodas-louis-poulsen.aspx><b>matinio juodo metalo</b></a> derinio. Visi naujieji PH 5/5 ir PH 3/3 pakabukai dėl matinio juodo metalo ir nuostabaus trisluoksnio opalinio stiklo, suteikiančio šiltą spindesį ir švelnų, neakinantį apšvietimą, sugeba jūsų interjero dizainui suteikti šiek tiek daugiau šarmo ir charakterio.
NJP stalinė lempa susilaukė mažosios sesutės; NJP mini stalinė lempa

NJP stalinė lempa susilaukė mažosios sesutės; NJP mini stalinė lempa

"Louis Poulsen" ir garsi japonų dizaino studija "Nendo" pirmą kartą pradėjo bendradarbiauti 2015 m., kai sukūrė stalinius šviestuvus NJP, o 2022 m. šis bendradarbiavimas vėl davė vaisių. Mini staliniai šviestuvai NJP buvo pristatyti kaip sumažinta stalinių šviestuvų NJP versija, kuri yra moderni klasikinio lankstaus architektūrinio šviestuvo interpretacija. Naujosios NJP Mini lempos taip pat turi charakteringą angą galinėje gaubto pusėje, kuri leidžia be galo reguliuoti organinę lempos galvutę, o kadangi rankena taip pat gali suktis 342° kampu aplink savo kojelę, itin lengva nukreipti apšvietimą reikiamomis kryptimis.

Dėl nedidelio šviestuvo dydžio jį taip pat galite pastatyti bet kur tiek privačiose, tiek viešosiose erdvėse, kur jis tarnauja ir kaip funkcinis apšvietimo šaltinis, ir kaip dekoratyvinis elementas. Be klasikinių juodos, baltos ir šviesiai aliuminio pilkos spalvų, naujausi NJP šeimos papildymai taip pat yra naujos šiltos paletės - rožinės rudos, švelniai rožinės, benzino mėlynos ir taupe, todėl dabar galima rinktis iš septynių nuostabių spalvų, iš kurių kiekviena suteikia šiuolaikiniam dizainui nesenstančių bruožų!

Peržiūrėkite skirtingus NJP Mini stalinius šviestuvus čia, o kitus NJP serijos šviestuvus kur.
Konusas gavo daugiau modelių

Konusas gavo daugiau modelių

2017 m. "BIG Ideas" architektai bendradarbiavo su "Louis Poulsen" kurdami pirmuosius "Keglen" šviestuvus, o 2022 m. šis bendradarbiavimas lėmė įdomią tolesnę "Keglen" šeimos plėtrą - stalinius ir grindų šviestuvus, kurių paprastumas ir elegancija gali būti pritaikomi visų tipų interjeruose. Visiems "Keglen" šviestuvams būdingas būdingas kūgio formos gaubtas su įmontuotu išlenktu atspalviu, kuris užtikrina gražų ir neakinantį apšvietimą bei suteikia šviestuvui grafišką ir paprastą estetiką. Kūginis gaubtas taip pat turi diskretišką angą viršuje, užtikrinančią švelnią ir nuotaikingą šviesą, kuri sugeba sukurti patogią ir jaukią atmosferą. Kūgis yra juodos ir baltos spalvos, o matinis, šlapiu laku padengtas paviršius užtikrina, kad šviesa atsispindės taip pat gerai, kaip ir dienos metu, nesvarbu, ar šviestuvas šviečia, ar ne.
Be minėtų naujų gaminių, "Louis Poulsen" mus taip pat pamalonino naujų, gražių spalvų ir medžiagų AJ stalinių šviestuvų asortimentu. Jei norite gauti daugiau informacijos apie naujas serijos spalvas, galite paskaityti daugiau čia arba susirasti mėgstamiausią AJ šviestuvą kur. PH5 serija taip pat buvo papildyta įvairiais unikaliais atspalviais, įskaitant pastelinius ir vienspalvius Peržiūrėkite juos čia. Be to, šeima papildyta naujomis "Panthella" lempomis, įskaitant įvairių gražių spalvų Panthella Portable stalines lempas ir Panthella Portable stalines lempas.
2021 M. NAUJIENOS
Baigiantis 2021-iesiems metams yra daug svarbių naujienų, į kurias galima atsigręžti. Joe Bidenas tapo 46-uoju Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentu, danų filmas "Druk" laimėjo "Oskarą", o Angela Merkel po 16 metų Vokietijos kanclerio poste perdavė estafetę Olafui Scholzui - tačiau taip pat buvo daug naujienų iš Louiso Poulseno:

Vernerio Pantono "Panthella" švenčia gimtadienį su jubiliejiniais dydžiais ir spalvomis.

2021 m. sukako 50 metų, kai legendinis danų dizaineris Verneris Pantonas sukūrė šviestuvą "Panthella". Kai Pantonas nupiešė lempą, kai Danijoje didžiajame ekrane sukosi filmai "Olsenų gauja Jutlandijoje" ir "Balade på Christianshavn", jis tikriausiai nesitikėjo, kad praėjus pusei amžiaus ji vis dar bus tokia populiari.

2021 m. buvo išleistas jubiliejinis 320 mm skersmens ir metalizuoto žalvario - tos pačios, kurią žinome ir mėgstame iš "Panthella Mini" - spalvos šviestuvas.

"Panthella 320" rasite čia, o "Panthella Mini" metalizuoto žalvario spalvos šviestuvą pamatysite čia!
Naujų dydžių "Patera" pakabukas

2021 m. dėmesį prikaustantis danų dizainerio Øivindo Slaatto pakabukas "Patera", kuriame panaudotos gamtos formulės ir Fibonačio seka, tapo naujos formos. Louis Poulsen pristatė mielą organinį ovalo formos šviestuvą. Naujoji forma reiškia, kad "Patera" gali kabėti ir kambariuose su žemesnėmis lubomis, Øivind Slaatto nenusileisdamas savo gražiam organiškam ir ikoniškam dizainui.

Se Patera I Oval variant her!
Flindt Bollard po atviru dangumi

2021-ieji taip pat buvo Louis Poulsen lauko asortimento plėtros metai. Apdovanojimus pelnęs dizaineris Christianas Flindtas, su "Louis Poulsen" dirbantis nuo 2006 m., 2014 m. už originalų "Flindt Bollard" laimėjo ELFORSK prizą, o 2021 m. šis šviestuvas tapo prieinamas ir sodo versijoje.

Šis mielas šviestuvas, kurį galima įsigyti su Corteno ir aliuminio apdaila, nuostabiai atrodo praktiškai visose lauko erdvėse - ir nesvarbu, ar norite, kad jis apšviestų sodą už priemiesčio privetų gyvatvorės, užmiestyje ar prie miesto namo. Šviestuvą galima tvirtinti trijų tipų laikikliais, todėl "Flindt Garden Bollard" yra neįtikėtinai lankstus lauko šviestuvas.

Išmaniųjų "Flindt Garden Bollard" šviestuvų asortimentą rasite čia!


Louis Poulsen | BIG Ideas - Keglen

Didžiausia 2020 m. naujiena neabejotinai buvo "Keglen", sukurta "BIG Ideas" bendradarbiaujant su "Louis Poulsen". BIG Ideas 2005 m. įkūrė architektas Bjarke Ingelsas, o kartu su architektu Jakobu Lange'u, atsakingu už technologijomis paremtus specializuotus gaminius, šis prekės ženklas siekia kurti šviestuvus ir skaitmeninius gaminius, kurie sklandžiai įsilietų į mūsų gyvenimo būdą.

Šiuo požiūriu "Keglen" yra sėkmės pavyzdys. Šviestuvas gimė iš unikalaus organiškos formos stiklo, kuris tarsi vandens lašas prilaikomas kūgio formos gaubto paviršiaus įtempimo. Šviesa elegantiškai sklinda nuo natūralios stiklo formos - ir vienas šviesos kūgis iškyla pro elegantišką mažą skylutę gaubto viršuje.

"Keglen" iš karto tapo klasika. Jį jau galima įsigyti įvairių formų ir dydžių, visi jie yra juodos ir baltos spalvos.

"Keglen" rasite mūsų svetainėje čia
Švenčiame PH 5 pakabuko 60 metų jubiliejų su naujomis gyvybingomis spalvomis

Jei danų šviesos dizainą palygintume su rokenrolu, Poulas Henningsenas būtų Elvis - ir dėl to PH 5 yra Elvio Preslio kalėdinio albumo bestseleris. Todėl, žinoma, Louis Poulsen buvo prasminga iš tiesų pažymėti šią progą, kai 2020 m. PH 5 sukako 60 metų.

Apšvietimo prekės ženklas pristatė PH 5 naujų atspalvių gamą, kuri buvo matoma 2017 m. pristatant PH 5 Mini. Pakabukas kaip visada yra tokios pat mielos formos ir toliau skulptūriškai demonstruoja meno ir technologijų pusiausvyrą. Šis šviestuvas yra geriausiai parduodamas gaminys iš viso "Louis Poulsen" asortimento - o ikoninę jo formą lengva atpažinti.

Nuostabų, nesenstančio PH 5 rasite čia!
"PH Septima" paleidimas

Nauja spalvų paletė nebuvo vienintelė gera žinia Poul Henningsen gerbėjams 2020 m. rudenį - šį sezoną taip pat buvo atnaujintas PH Septima. Šviestuvo pavadinimas kilo iš unikalaus septynių atspalvių dizaino, kuriame kaitaliojasi skaidraus ir matinio borosilikatinio stiklo lakštai, o jo šviesa yra ypač komfortiška.

PH Septima originalaus dizaino pagrindu buvo sukurtas PH Artichoke, tačiau Septima išlieka išties unikalus šviestuvas ir laikomas vienu rafinuočiausių Poulo Henningseno pakabučių.

"PH Septima" rasite mūsų svetainėje čia!
"AJ Mini" stalinio šviestuvo ir "AJ Royal" pakabuko sugrįžimas

Kai 1960 m. buvo atidarytas viešbutis "SAS Royal Hotel", tai buvo pirmasis tikras Kopenhagos dangoraižis, o kai svečiai apsilankydavo 21 aukšte esančiame "Panorama Lounge", juos pasitikdavo ne tik neįtikėtinas Danijos sostinės vaizdas, bet ir kultinis AJ pakabukas. 2020 m. sukanka 60 metų nuo viešbučio atidarymo, ir "Louis Poulsen" šiai progai paminėti iš naujo pristato AJ pakabuką - dabar "AJ Royal" - ir AJ stalinį šviestuvą "Mini". AJ Royal yra įvairių spalvų, o Mini galima įsigyti tiek klasikinių atspalvių, tiek trijų naujų specialiojo leidimo spalvų.

Susiraskite AJ Mini stalo lempą čia, ir susiraskite AJ Royal pakabuką čia!.
OE Quasi Light

2019 m. "Louis Poulsen" savo kolekciją papildė "OE Quasi Light". Šviestuvas buvo atskleistas Milano dizaino savaitėje, kur prekės ženklas "Louis Poulsen" ir danų-islandų menininkas bei dizaineris Olafuras Eliassonas su pasididžiavimu pristatė unikalų geometrinį šviestuvą.

Šviestuvą sudaro du sluoksniai - aliuminio rėmas ir polikarbonato įdėklas. Šviesą į šerdį nukreipia įvairios šviesos diodų lemputės, o paskui šviesa atsispindi kambaryje. Formą galima interpretuoti, o vien pažvelgus į šviestuvą atsiveria begalė perspektyvų. OE Quasi Light yra išties unikalus ir kiekvienas turėtų turėti galimybę jį patirti.
Naujos "Toldbod" dimensijos

Jei kada nors vėlai vakare vaikštinėjote po vieną iš daugelio gyvenamųjų rajonų, išsibarsčiusių po Didžiąją Kopenhagą, tikėtina, kad susidūrėte su Poulo Henningseno lauko šviestuvu "Ellipse", kuris nuo 1966 m. apšviečia kelius ir bendrojo naudojimo teritorijas.

"Ellipse" buvo pirminis "Louis Poulsen" parduotuvės "Toldbod" įkvėpimo šaltinis. Dėl elipsės formos gaubto, užtikrinančio tolygų šviesos pasiskirstymą, šviestuvas turi ryškų raštą.

2019 m. šviestuvas išleistas keturių naujų dydžių: Ø170, Ø250, Ø400 ir Ø550. Mažosios versijos buvo pradėtos gaminti garsiomis prislopintomis spalvomis, kurias žinome ir mėgstame, o didžiosios pasirodė juodos ir baltos spalvos.

Toldbod asortimentą rasite mūsų svetainėje čia!
Metalas, varis, varis ir dar kartą varis

2019-ieji Louisui Poulsenui buvo žalvario metai. Įvairūs modeliai buvo padengti vario ir cinko lydiniu, o klasikinius PH 5, PH 5 Mini ir Yuh galima įsigyti iš žalvario.

Juh žalvario spalvos rasite čia,, o PH kolekciją suraskite čia!.2018 M. NAUJIENOS
2018 m. rudenį "Louis Poulsen" pristato daug naujų gaminių ir du riboto leidimo šviestuvus. Kai kuriems kultiniams šviestuvams buvo suteikta nauja vizualinė išraiška, naudojant naujas spalvas ir medžiagas. Siūlomas net visiškai naujas šviestuvas.


PH 5 pakabukas ir PH 5 mini pakabukas pradėti gaminti iš vario

Poulo Henningseno visame pasaulyje žinomas unikalus šviestuvų dizainas pažymimas išleidžiantPH 5 ir PH 5 Mini iš vario spalvos. Šia proga minimas PH 5 dizaino 60-metis. Net ir praėjus šešiasdešimčiai metų nuo šio vizionieriško šviestuvo sukūrimo, jis išlieka vienas populiariausių. Dėl išmaniosios funkcijos ir unikalios formos derinio PH pakabukas per pastaruosius šešis dešimtmečius tapo dizaino ikona - ir tai yra priežastis švęsti.

Patyrinėkite nuostabų Poulo Henningseno revoliucinių darbų apšvietimo pramonėje atstovą, pritaikytą šio amžiaus poreikiams. Gerai žinoma ir žavinti penkių gaubtų sistema, panaikinanti atspindžius, išliko, tačiau viduriniam gaubtui suteikta nauja vario apdaila. Kiti gaubtai yra balti. Žėrintis varis nuostabiai atspindi aplinką ir vos įžengus į bet kurį kambarį suteikia jam elegancijos.

Ši nauja vario apdaila atnaujina klasikinį "Louis Poulsen" dizainą ir perkelia jį į ateitį. Šis pakabukas idealiai tinka naudoti modernaus stiliaus interjere, nes yra aiški nuoroda į vieną didžiausių dizaino laikotarpių Danijos istorijoje. Švari išraiška, kurioje svarbiausia - funkcionalumas, užtikrina šviestuvui klasikinį statusą - ir anuomet, ir šiandien, o ši naujoji pakabuko versija pasirengusi pavogti žmonių širdis visame pasaulyje.

Kurdamas šviestuvą PH5, Poulas Henningsenas toliau tobulino ankstesniame savo projekte naudotą trijų atspalvių sistemą dėl vienos paprastos priežasties: į pasaulį atėjo naujos lemputės. Skirtingai nei iki tol naudotos lemputės, šios buvo matinės. Trijų atspalvių sistema buvo skirta šviesai atspindėti žemyn, o naujosios lemputės reiškė, kad reikia sukurti apšvietimą ir į viršų. Kaip ir visose kitose savo lempose, PH 5 panaikino bet kokį akinimą. Atsižvelgdamas į tai, Poulas Henningsenas sukūrė metų šviestuvą su penkiais gaubtais. PH 5 atspindi šviesą žemyn ir į kambarį - tai puikus derinys virtuvei ar kavos staliukui apšviesti.

2017 m. Louis Poulsen sukūrė 30 cm PH 5 versiją, palyginti su originaliu 50 cm pakabuku. Šios dvi versijos šį rudenį, minint kultinio Poulo Henningseno dizaino 60-ąsias metines, bus padengtos nauja vario apdaila. Rinkitės originalų 50 cm šviestuvą ir mažesnį 30 cm pakabuką įvairių spalvų. Šiuo atnaujintu modeliu kolekcija papildyta pirmuoju šilto metalo atspalviu.


Sudėtingas "Enigma" pakabukas pakeistas

Šį rudenį pristatomas naujos spalvos modernus rafinuotas pakabukas Enigma. Iš pradžių šviestuvas buvo sukurtas baltos spalvos, tačiau dabar pristatomas juodos spalvos leidimas. Ši spalva papildo minimalistinę šviestuvo išraišką.

Formą įkvėpė klasikinė Poulo Henningseno kelių atspalvių sistema. Pakabukas yra nauja moderni šios sistemos interpretacija. Plaukiojantys atspalviai - tai subtilus užuomina į revoliucinį Poulo Henningseno kelių atspalvių sistemos panaudojimą. Enigma nukreipia "gerą šviesą" į ateitį, gerbdama Louis Poulsen dizaino tradicijas ir paveldą.

Kaip ir kultiniai PH šviestuvai, "Enigma" sukuria švelnią šviesą be akinimo. Žemyn nukreipta šviesa sukuria jaukią atmosferą, kad ir kur pakabuką pritvirtintumėte. Šviestuvas puikiai tinka kabinti virš valgomojo stalo, koridoriuose ir kitose gyvenamosiose erdvėse, nes sukuria išsklaidytą šviesą ir apšviečia aplinką. Pakabuką jau galima įsigyti trijų skirtingų dydžių baltos spalvos, o dabar jis pradedamas gaminti juodos spalvos. Nesvarbu, kur montuosite "Enigma", yra jūsų kambarį ir apšvietimo poreikius puikiai atitinkančio dydžio versija.

Šviestuvo dizainui įtakos turėjo rafinuotas japonų dizainerio Shoichi Uchiyamas grakščių formų ir skandinaviško minimalizmo derinys. Juoda spalva dar labiau prisideda prie šio akį traukiančio derinio. Apvalūs ir filtruoti šviestuvų gaubtai gražiai apšviečia kambarį, kai pakabukas įjungtas, o šviestuvų gaubtai sukuria neįtikėtiną siluetą net tada, kai šviestuvas neįjungtas.

Shoichi Uchiyamas yra japonų dizaineris, sukūręs kolekciją "Enigma". Jis 1972 m. įgijo išsilavinimą Tokijo YMCA institute ir nuo to laiko specializuojasi gaminių dizaino srityje. Už darbą su "Louis Poulsen" jis yra gavęs daugybę tarptautinių dizaino apdovanojimų, tarp jų IF Award ir ARC.

Šviestuvas jau rado namus visame pasaulyje, o pradėjus prekiauti juodos spalvos "Enigma" kolekcija atnaujinama ir taip padidinamas minimalistinio šviestuvo patrauklumas.


PH Artišokai, pristatyti iš šlifuoto žalvario ir su graviūromis

Skulptūrinis Artichoke - geriau žinomas kaip Artichoke - išleidžiamas gražiu jubiliejiniu tiražu su šlifuotu žalvariu ir išgraviruotu PH parašu.

Šis pakabukas, ištikimas savo ikoniškam palikimui, laikui bėgant natūraliai atsinaujina. Klasikinis mylimas dizainas išlieka toks pat - kaip ir jo kokybė. Užuot pakeitus dizainą, šviestuvui suteiktas naujas rūbas iš žalvario. Ta proga švenčiamas kultinio Poulo Henningseno šviestuvo 60-metis.

Jau šešiasdešimt metų "Artišoka" puošia Danijos ir kitų šalių namus, biurus ir viešąsias erdves. 1958 m. Poulas Henningsenas sukūrė pakabuką restoranui "Langelinie Pavillon" Kopenhagoje, kur iki šiol galima pamatyti originalius šviestuvus. Nuo tada, kai šviestuvas buvo pradėtas gaminti, jis laikomas vienu ikoniškiausių ir paklausiausių šviestuvų pasaulyje.

Poul Henningsen gyveno 1894-1967 m. Jis gimė Kopenhagoje, kur mokėsi technikos koledže. Architekto išsilavinimo taip ir nebaigė, bet pradėjo dirbti su tradicine funkcionalistine architektūra. Bėgant metams jo dėmesys nuo architektūros persikėlė į apšvietimą, kur ir liko iki gyvenimo pabaigos. 1925 m. jis pradėjo visą gyvenimą trukusią partnerystę su Louisu Poulsenu, kurios metu sukūrė revoliucinę trijų atspalvių sistemą. Poulas Henningsenas visą gyvenimą stengėsi optimizuoti dirbtinę šviesą, naudodamas atspindžius ir šešėlius, kad išvengtų akinimo pavojaus. Jis išvystė ir sukūrė "gerąją šviesą", kuri įkvėpė naujuosius Louis Poulseno dizainerius. Šiuo metu PH yra vienas garsiausių ir labiausiai vertinamų danų dizainerių.

Jubiliejiniame leidime išgraviruotas PH parašas, Artichoke 1958-2018, Anniversary Edition ir unikalus serijos numeris. Graviruotą žalvarinę versiją bus galima įsigyti tik 60-mečio metais, t. y. 2018 m., tačiau nuo 2019 m. ji bus priimta į įprastą kolekciją su graviravimais.


Sensorinis vidaus ir lauko apšvietimas su naujuoju "Flindt" sieniniu šviestuvu

Bendradarbiaudamas su Christian Flindt, "Louis Poulsen" sukūrė naują vidaus ir lauko šviestuvą. Jis bus pristatytas 2018 m. rudenį kartu su kitais įdomiais gaminiais.

Plonas elipsės formos šviestuvas sukuria įspūdingą apšvietimą, nes sugeba atspindėti šviesą ir aplink šviestuvą sukuria organišką švytintį ratą. Šviesa sklinda iš lempos viršaus ir meta šviesą žemyn priešais lempą. Tuo pat metu pro viršų prasiskverbia šviesos srautas, kuris ant sienos virš šviestuvo sukuria pusmėnulio formą.

Pats šviestuvas yra apskritas su įgaubtomis ir išgaubtomis formomis - tai universali forma, kuri šviestuvui suteikia klasikinio ir laikui nepavaldaus patrauklumo. Tai ir paprastas, ir sudėtingas pakabinamas šviestuvas. Jis yra dvikryptis, o šviesos atspindžio ir klasikinio apskrito dizaino derinys leidžia pasiekti puikią pusiausvyrą tarp sudėtingumo ir paprastos estetikos.

Šviestuvas sukurtas naudoti patalpose ir lauke. Jis laužo visas apšvietimo normas ir įveda gaminį į šiuolaikinio gaminio dizaino erą, kuris yra universalus ir tarnauja daugeliui paskirčių. Flindt šviestuvas leidžia lengvai sekti skandinavų tradicija integruoti gamtą į interjero dizainą. Šviestuvą galima montuoti tiek viduje, tiek lauke, todėl jis padės sukurti sklandų perėjimą tarp namų vidaus ir išorės patalpų.  

Su "Flindt" kolekcija Chistianas Flindtas visam laikui išplėtė savo kolekciją. Jis pradėjo dirbti su Louis Poulsen 2006 m. ir sukūrė stovimą šviestuvą "Flindt 220", "Flindt 220" pedantą, "Flindt" bokštelį ir "Grand" pakabuką. 2003 m. jis įgijo išsilavinimą Orhuso architektūros mokykloje, o nuo studijų baigimo turi savo dizaino įmonę. Jo švieži ir drąsūs dizainai rodo, kad jam patogu išbandyti mažiau nueitą kelią. Be apšvietimo sprendimų, Christianas Flindtas kuria baldus ir šioje gaminių kategorijoje yra pelnęs apdovanojimų, įskaitant dizaino apdovanojimą už "Bo Bedre". Už bendradarbiavimą su Louis Poulsen jis yra gavęs Bolig Magasinets dizaino apdovanojimą.