Poulo Henningseno visame pasaulyje žinomas unikalus šviestuvų dizainas pažymimas išleidžiantPH 5 ir PH 5 Mini iš vario spalvos. Šia proga minimas PH 5 dizaino 60-metis. Net ir praėjus šešiasdešimčiai metų nuo šio vizionieriško šviestuvo sukūrimo, jis išlieka vienas populiariausių. Dėl išmaniosios funkcijos ir unikalios formos derinio PH pakabukas per pastaruosius šešis dešimtmečius tapo dizaino ikona - ir tai yra priežastis švęsti.
Patyrinėkite nuostabų Poulo Henningseno revoliucinių darbų apšvietimo pramonėje atstovą, pritaikytą šio amžiaus poreikiams. Gerai žinoma ir žavinti penkių gaubtų sistema, panaikinanti atspindžius, išliko, tačiau viduriniam gaubtui suteikta nauja vario apdaila. Kiti gaubtai yra balti. Žėrintis varis nuostabiai atspindi aplinką ir vos įžengus į bet kurį kambarį suteikia jam elegancijos.
Ši nauja vario apdaila atnaujina klasikinį "Louis Poulsen" dizainą ir perkelia jį į ateitį. Šis pakabukas idealiai tinka naudoti modernaus stiliaus interjere, nes yra aiški nuoroda į vieną didžiausių dizaino laikotarpių Danijos istorijoje. Švari išraiška, kurioje svarbiausia - funkcionalumas, užtikrina šviestuvui klasikinį statusą - ir anuomet, ir šiandien, o ši naujoji pakabuko versija pasirengusi pavogti žmonių širdis visame pasaulyje.
Kurdamas šviestuvą PH5, Poulas Henningsenas toliau tobulino ankstesniame savo projekte naudotą trijų atspalvių sistemą dėl vienos paprastos priežasties: į pasaulį atėjo naujos lemputės. Skirtingai nei iki tol naudotos lemputės, šios buvo matinės. Trijų atspalvių sistema buvo skirta šviesai atspindėti žemyn, o naujosios lemputės reiškė, kad reikia sukurti apšvietimą ir į viršų. Kaip ir visose kitose savo lempose, PH 5 panaikino bet kokį akinimą. Atsižvelgdamas į tai, Poulas Henningsenas sukūrė metų šviestuvą su penkiais gaubtais. PH 5 atspindi šviesą žemyn ir į kambarį - tai puikus derinys virtuvei ar kavos staliukui apšviesti.
2017 m. Louis Poulsen sukūrė 30 cm PH 5 versiją, palyginti su originaliu 50 cm pakabuku. Šios dvi versijos šį rudenį, minint kultinio Poulo Henningseno dizaino 60-ąsias metines, bus padengtos nauja vario apdaila. Rinkitės originalų 50 cm šviestuvą ir mažesnį 30 cm pakabuką įvairių spalvų. Šiuo atnaujintu modeliu kolekcija papildyta pirmuoju šilto metalo atspalviu.
Šį rudenį pristatomas naujos spalvos modernus rafinuotas pakabukas Enigma. Iš pradžių šviestuvas buvo sukurtas baltos spalvos, tačiau dabar pristatomas juodos spalvos leidimas. Ši spalva papildo minimalistinę šviestuvo išraišką.
Formą įkvėpė klasikinė Poulo Henningseno kelių atspalvių sistema. Pakabukas yra nauja moderni šios sistemos interpretacija. Plaukiojantys atspalviai - tai subtilus užuomina į revoliucinį Poulo Henningseno kelių atspalvių sistemos panaudojimą. Enigma nukreipia "gerą šviesą" į ateitį, gerbdama Louis Poulsen dizaino tradicijas ir paveldą.
Kaip ir kultiniai PH šviestuvai, "Enigma" sukuria švelnią šviesą be akinimo. Žemyn nukreipta šviesa sukuria jaukią atmosferą, kad ir kur pakabuką pritvirtintumėte. Šviestuvas puikiai tinka kabinti virš valgomojo stalo, koridoriuose ir kitose gyvenamosiose erdvėse, nes sukuria išsklaidytą šviesą ir apšviečia aplinką. Pakabuką jau galima įsigyti trijų skirtingų dydžių baltos spalvos, o dabar jis pradedamas gaminti juodos spalvos. Nesvarbu, kur montuosite "Enigma", yra jūsų kambarį ir apšvietimo poreikius puikiai atitinkančio dydžio versija.
Šviestuvo dizainui įtakos turėjo rafinuotas japonų dizainerio Shoichi Uchiyamas grakščių formų ir skandinaviško minimalizmo derinys. Juoda spalva dar labiau prisideda prie šio akį traukiančio derinio. Apvalūs ir filtruoti šviestuvų gaubtai gražiai apšviečia kambarį, kai pakabukas įjungtas, o šviestuvų gaubtai sukuria neįtikėtiną siluetą net tada, kai šviestuvas neįjungtas.
Shoichi Uchiyamas yra japonų dizaineris, sukūręs kolekciją "Enigma". Jis 1972 m. įgijo išsilavinimą Tokijo YMCA institute ir nuo to laiko specializuojasi gaminių dizaino srityje. Už darbą su "Louis Poulsen" jis yra gavęs daugybę tarptautinių dizaino apdovanojimų, tarp jų IF Award ir ARC.
Šviestuvas jau rado namus visame pasaulyje, o pradėjus prekiauti juodos spalvos "Enigma" kolekcija atnaujinama ir taip padidinamas minimalistinio šviestuvo patrauklumas.
Skulptūrinis Artichoke - geriau žinomas kaip Artichoke - išleidžiamas gražiu jubiliejiniu tiražu su šlifuotu žalvariu ir išgraviruotu PH parašu.
Šis pakabukas, ištikimas savo ikoniškam palikimui, laikui bėgant natūraliai atsinaujina. Klasikinis mylimas dizainas išlieka toks pat - kaip ir jo kokybė. Užuot pakeitus dizainą, šviestuvui suteiktas naujas rūbas iš žalvario. Ta proga švenčiamas kultinio Poulo Henningseno šviestuvo 60-metis.
Jau šešiasdešimt metų "Artišoka" puošia Danijos ir kitų šalių namus, biurus ir viešąsias erdves. 1958 m. Poulas Henningsenas sukūrė pakabuką restoranui "Langelinie Pavillon" Kopenhagoje, kur iki šiol galima pamatyti originalius šviestuvus. Nuo tada, kai šviestuvas buvo pradėtas gaminti, jis laikomas vienu ikoniškiausių ir paklausiausių šviestuvų pasaulyje.
Poul Henningsen gyveno 1894-1967 m. Jis gimė Kopenhagoje, kur mokėsi technikos koledže. Architekto išsilavinimo taip ir nebaigė, bet pradėjo dirbti su tradicine funkcionalistine architektūra. Bėgant metams jo dėmesys nuo architektūros persikėlė į apšvietimą, kur ir liko iki gyvenimo pabaigos. 1925 m. jis pradėjo visą gyvenimą trukusią partnerystę su Louisu Poulsenu, kurios metu sukūrė revoliucinę trijų atspalvių sistemą. Poulas Henningsenas visą gyvenimą stengėsi optimizuoti dirbtinę šviesą, naudodamas atspindžius ir šešėlius, kad išvengtų akinimo pavojaus. Jis išvystė ir sukūrė "gerąją šviesą", kuri įkvėpė naujuosius Louis Poulseno dizainerius. Šiuo metu PH yra vienas garsiausių ir labiausiai vertinamų danų dizainerių.
Jubiliejiniame leidime išgraviruotas PH parašas, Artichoke 1958-2018, Anniversary Edition ir unikalus serijos numeris. Graviruotą žalvarinę versiją bus galima įsigyti tik 60-mečio metais, t. y. 2018 m., tačiau nuo 2019 m. ji bus priimta į įprastą kolekciją su graviravimais.
Bendradarbiaudamas su Christian Flindt, "Louis Poulsen" sukūrė naują vidaus ir lauko šviestuvą. Jis bus pristatytas 2018 m. rudenį kartu su kitais įdomiais gaminiais.
Plonas elipsės formos šviestuvas sukuria įspūdingą apšvietimą, nes sugeba atspindėti šviesą ir aplink šviestuvą sukuria organišką švytintį ratą. Šviesa sklinda iš lempos viršaus ir meta šviesą žemyn priešais lempą. Tuo pat metu pro viršų prasiskverbia šviesos srautas, kuris ant sienos virš šviestuvo sukuria pusmėnulio formą.
Pats šviestuvas yra apskritas su įgaubtomis ir išgaubtomis formomis - tai universali forma, kuri šviestuvui suteikia klasikinio ir laikui nepavaldaus patrauklumo. Tai ir paprastas, ir sudėtingas pakabinamas šviestuvas. Jis yra dvikryptis, o šviesos atspindžio ir klasikinio apskrito dizaino derinys leidžia pasiekti puikią pusiausvyrą tarp sudėtingumo ir paprastos estetikos.
Šviestuvas sukurtas naudoti patalpose ir lauke. Jis laužo visas apšvietimo normas ir įveda gaminį į šiuolaikinio gaminio dizaino erą, kuris yra universalus ir tarnauja daugeliui paskirčių. Flindt šviestuvas leidžia lengvai sekti skandinavų tradicija integruoti gamtą į interjero dizainą. Šviestuvą galima montuoti tiek viduje, tiek lauke, todėl jis padės sukurti sklandų perėjimą tarp namų vidaus ir išorės patalpų.
Su "Flindt" kolekcija Chistianas Flindtas visam laikui išplėtė savo kolekciją. Jis pradėjo dirbti su Louis Poulsen 2006 m. ir sukūrė stovimą šviestuvą "Flindt 220", "Flindt 220" pedantą, "Flindt" bokštelį ir "Grand" pakabuką. 2003 m. jis įgijo išsilavinimą Orhuso architektūros mokykloje, o nuo studijų baigimo turi savo dizaino įmonę. Jo švieži ir drąsūs dizainai rodo, kad jam patogu išbandyti mažiau nueitą kelią. Be apšvietimo sprendimų, Christianas Flindtas kuria baldus ir šioje gaminių kategorijoje yra pelnęs apdovanojimų, įskaitant dizaino apdovanojimą už "Bo Bedre". Už bendradarbiavimą su Louis Poulsen jis yra gavęs Bolig Magasinets dizaino apdovanojimą.