Naujų spalvų AJ kolekcija!NAUJOS AJ KOLEKCIJOS SPALVOS
Mums patinka AJ lempos, ir jei jums taip pat patinka, esame įsitikinę, kad šie nuostabūs nauji gaminiai jus sužavės! Be juodos, baltos ir šviesiai alyvinės, naujoje kolekcijoje yra tamsiai žalios, ochros geltonos, rūdžių raudonos, vidurnakčio mėlynos, baklažano ir dviejų atspalvių pilkos spalvos. Šios spalvos puikiai įsilieja į Arne Jacobseno visatą ir buvo kruopščiai parinktos taip, kad išryškintų AJ lempos esmę..
<hr><font size="+2">Galbūt atėjo laikas būti drąsiam?</font>


Galbūt atėjo laikas būti drąsiam?

AJ kolekcija yra tikra dizaino klasika, ir mes labai džiaugiamės, kad ši kolekcija pasipildė naujomis gražiomis spalvomis!

Išsirinkti mėgstamiausią gali būti sunku, bet jei mėgstate šiaurietišką stilių, Wall juoda spalva gali būti akivaizdus jūsų pasirinkimas. Bet gal atėjo laikas būti drąsiems ir rinktis šiek tiek spalvingesnes? Neseniai papildžius AJ kolekciją, dar niekada nebuvo geresnio laiko išbandyti ką nors naujo.
<hr><font size="+2">Suteikite šviesos savo gyvenime su naujaisiais AJ šviestuvais</font>


Suteikite šviesos savo gyvenime su naujaisiais AJ šviestuvais

Jei reikėtų išdrįsti išsirinkti vieną ar dvi spalvas, geriausia būtų pradėti nuo vidurnakčio mėlynos arba baklažano, nes šios dvi spalvos yra gilios ir ramios ir puikiai dera su pilkais atspalviais. Tamsiai mėlyni ir petrolietiški modeliai buvo - ir tebėra - labai populiarūs dėl savo prislopintos prigimties, kuri prisideda prie ramybės ir pusiausvyros pojūčio. Tai puikus būdas suteikti interjerui šiek tiek spalvų ir šilumos, jei nesijaučiate pernelyg spalvingi.

Jei norite pakeisti savo namus, yra daugybė mažų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pakeistumėte savo dekoro išraišką. Populiarus sprendimas - nudažyti vieną sieną miegamajame, virtuvėje ar svetainėje, ypač populiarūs pilki atspalviai. Jei norite kažko kitokio ir naujo, rekomenduojame tamsiai mėlyną arba baklažano spalvą ir prie jos derančią AJ lempą, ir štai taip jūsų dekoras taps visiškai naujas.
<hr><font size="+2">Sužadinkite savo gyvenimą spalvų kaleidoskopu!</font>


Sužadinkite savo gyvenimą spalvų kaleidoskopu!

Be baklažano, vidurnakčio mėlynos, šviesiai ir tamsiai pilkos spalvų AJ šviestuvų, prekės ženklas taip pat pristatė akį traukiančias ochros geltonos, rūdžių raudonos, šviesiai naftos ir tamsiai žalios spalvų lempas. Naujosios spalvos glaudžiai susijusios su paties Arne Jacobseno visata ir parinktos atsižvelgiant į tai, kurios spalvos geriausiai išryškina AJ lempos esmę.

Taigi pripildykite savo gyvenimą spalvų, meskite iššūkį savo pojūčiams ir įneškite gyvybės bei dinamiškumo į savo interjerą su tokiais akį traukiančiais atspalviais kaip ochros geltona ir rūdžių raudona. Jie garantuotai taps išskirtiniu neutralių ir minimalistinių namų, kuriems reikia paskutinio akcento, papildymu.

Stulbinantys petroliejaus atspalviai nepaprastai gerai dera su žaliais atspalviais ir atvirkščiai, todėl tamsiai žali ir šviesiai petroliejaus AJ šviestuvai puikiai dera tarpusavyje, prikaustydami dėmesį baltuose ar neutraliuose interjeruose ir suteikdami stulbinantį estetinį kontrastą.
<hr><font size="+2">Sutaupykite sau veidrodėlį su poliruoto plieno AJ lempomis</font>


Sutaupykite sau veidrodėlį su poliruoto plieno AJ lempomis

Įsigykite originalų AJ šviestuvą iš poliruoto plieno. Pagal tikrą Arne Jacobseno stilių jis atspindi aplinką, pabrėžia paprastą ir savitą AJ dizainui būdingą išvaizdą ir kartu puikiai šviečia. Unikalus poliruotas plienas taip pat suteikia šviestuvams modernią ir išskirtinę išvaizdą, kuri tinka bet kokio stiliaus interjerui ir patraukia dėmesį.

Visus neįtikėtinus poliruoto plieno AJ šviestuvus rasite čia

Tai vienas iš mūsų mėgstamiausių šviestuvų, tačiau rinktis yra iš ko, o tai labai gerai, nes visi turime skirtingus stilius ir skonius.
VISĄ ARNE JACOBSEN'S AJ LEMPŲ ASORTIMENTĄ RASITE ČIA