Atsargų būklė


  • Prekė yra sandėlyje
    Prekė yra sandėlyje ir ją išsiųsime kaip įmanoma greičiau.


  • Prekė yra sandėlyje: 3-5 dienos (pavyzdys)
    Prekė nėra sandėlyje. Tačiau nuo užsakymo pateikimo tikimės, kad ji bus sandėlyje per 3-5 darbo dienas (pavyzdys). Po to prašome numatyti papildomas 2-5 darbo dienas, kol prekė bus pristatyta jums. Mažai tikėtinu atveju, jei tai užtruks ilgiau, informuosime jus apie tai per jūsų "Edison" užsakymo nuorodą.


  • klasė class="sandėlyje">2023-12-15 (pavyzdys) Tai reiškia, kad prekės nėra sandėlyje, tačiau iš tiekėjo gavome pristatymo datą. 2023-12-15 yra tik pavyzdys, tačiau paprastai ši data būna šiek tiek vėlesnė. Po to prašome numatyti papildomas 2-5 darbo dienas, kol prekė bus jums pristatyta. Mažai tikėtinu atveju, jei tai užtruks ilgiau, informuosime jus apie tai per jūsų "Edison" užsakymo nuorodą.

  • Nėra sandėlyje Tai reiškia, kad prekės nėra sandėlyje ir mes dar nežinome, kada mūsų tiekėjas galės ją pristatyti. Po užsakymo mes kuo greičiau atnaujinsime informaciją per jūsų "Edison" užsakymo nuorodą ir nurodysime numatomą pristatymo datą.Prašome nepamiršti, kad numatomas pristatymo laikas yra tik gairės, o ne garantija.