Marset Toršerai

"Marset" grindų šviestuvai yra daugiau nei tik šviestuvai. Jie - tai visi šviesos aspektai su visais jos niuansais ir efektais. Jie sukuria atmosferą ir nuotaiką bei pagerina jūsų gyvenimo kokybę.

Kompanija "Marset" nusprendė skirti savo pastangas aukščiausios klasės dizaino kūrimui ir užtikrinti, kad kiekvienas iš gamyklos išvežamas gaminys būtų be trūkumų ir tokios pat aukštos kokybės. Įsigydami "Marset" šviestuvą, leidžiatės į kelionę, kurioje jūsų pojūčius stimuliuos ir sustiprins naujoviški ir protingi šviestuvai.

Marset šviestuvai yra rafinuoti ir modernūs, o dėl savo kūrybiškų ir įdomių techninių sprendimų jie puikiai tinka įvairiose situacijose. Nuolatinis naujų krypčių ieškojimas kartu su smalsumu ir įžvalgumu padeda "Marset" komandai kurti šią populiarią ir kritikų pripažintą apšvietimo kolekciją.

Visi grindų šviestuvai pristatomi su į komplektą įeinančiomis lemputėmis. Nemokamas pristatymas ES, kai užsakoma už 99 EUR ar daugiau!
Funiculi Toršeras Žalias - Marset
Tikimasi, kad bus: 21 - 24 d.
Funiculi Toršeras Juodas - Marset
Tikimasi, kad bus: 21 - 24 d.
Tam Tam P Toršeras Juodas - Marset
Tikimasi, kad bus: 21 - 24 d.
Funiculi Toršeras Mustard - Marset
Tikimasi, kad bus: 21 - 24 d.
Funiculi Toršeras Pilkas - Marset
Tikimasi, kad bus: 21 - 24 d.
Cala Metalas Toršeras - Marset
Tikimasi, kad bus: 21 - 24 d.
Rodyti 21 iš 21 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!