Made By Hand Toršerai

Grindinis šviestuvas yra daugiau nei tik apšvietimo sprendimas. Tai jūsų interjero dizaino baldas. "Made By Hand" siūlo platų grindų lempų, skirtų funkcionaliam ir jaukiam apšvietimui, pasirinkimą. Visi jų šviestuvai yra rankų darbo ir tarnauja kaip duoklė geram meistriškumui ir santūriai prabangai.

Įkvėpti tradicinės ryžių popieriaus lempos, "Made By Hand" sukūrė tų pačių savybių turinčią modernaus skandinaviško dizaino lempą - "Knit Wit" grindų lempa yra lengvas šviestuvas, pagamintas iš megztos medžiagos. Lempos šviesa sklinda pro siūlų raštą, suteikdama lempai dekoratyvumo ir savitos išraiškos.

Praktiškas Petite Machine grindų šviestuvas buvo įkvėptas 1930-ųjų ir 1950-ųjų metų lempų dizaino ir pagamintas elegantišku skandinavišku dizainu. Jis skleidžia nuostabų švytėjimą jūsų darbo erdvėje ir lygiai taip pat puikiai tinka kaip skaitymo lemputė šalia mėgstamos poilsio kėdės.
Ro Toršeras Ø30 - Made By Hand
Tikimasi, kad bus: 10 - 14 d.
Rodyti 36 iš 64 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!