LUUMR programėlė - sukurkite išmaniuosius namusUŽTIKRINAMASIS LUUMR PROGRAMĖLĖS VADOVAS
Šiame amžiuje, kai technologijos nuolat tobulėja, mūsų namai tampa vis labiau pritaikomi ir išmanūs. Ši evoliucija apima viską - nuo išmaniųjų prietaisų ir namų automatikos iki pažangių apsaugos sistemų ir tvarios energijos sprendimų. Diegiant naujoves ir integruojant pažangias technologijas, pavyzdžiui, dirbtinį intelektą, mūsų namai pradeda suprasti mūsų poreikius ir atitinkamai į juos reaguoti. Ši tendencija ne tik kuria patogesnę ir efektyvesnę namų aplinką, bet ir atveria kelią racionalesniam ir labiau susietam gyvenimo būdui. Naudodami šalia esančią LUUMR programėlę galite be vargo valdyti visus savo išmaniuosius prietaisus išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu - nesvarbu, ar tai būtų apšvietimo valdymas svetainėje, ar temperatūros reguliavimas miegamajame, viską galėsite atlikti paprastai ir organizuotai. Sužinokite daugiau apie išmaniąją LUUMR programėlę toliau ir paverskite savo namus tikrais išmaniaisiais namais!

KAS YRA LUUMR PROGRAMĖLĖ?
Su LUUMR programėle pateksite į lengvą ir patogų pasaulį. Ši intuityviai sukurta programėlė veikia kaip jūsų išmaniųjų namų širdis, leidžianti lengvai valdyti viską - nuo apšvietimo ir užuolaidų iki šildymo ir dar daugiau. Nesvarbu, ar esate technologijų ekspertas, ar naujokas, jums patiks naudotis patogia LUUMR sąsaja, o dėl įspūdingos "Tuya" technologijos suderinamumas yra platus, todėl jūsų išmaniųjų namų patirtis gali būti pritaikyta tiksliai pagal jūsų poreikius.

Supaprastinta ir futuristinė LUUMR sąsaja kviečia į paprastos ir intuityvios navigacijos pasaulį. Vienu bakstelėjimu pateksite tiesiai į pagrindinį meniu, kuriame galėsite lengvai ir paprastai valdyti prijungtus prietaisus, kurti scenas ir aktyvuoti procedūras. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs naudotojas, programoje greitai pasijusite kaip namie ir atrasite paslėptus išplėstinių funkcijų perlus. Vos atidarius programėlę, užtruks vos kelias sekundes, kol jūsų išmanieji prietaisai bus nustatyti į idealiai jūsų pageidavimus atitinkantį režimą, todėl galėsite akimirksniu pajusti momentinę transformaciją ir didesnį patogumą savo namuose.
Naudodami LUUMR galite suasmeninti savo išmaniuosius namus ir sukurti stebuklą. Įsivaizduokite, kad kiekvienai progai galite sukurti skirtingas scenas - nuo jaukaus kino vakaro iki rytinės rutinos, kai vienu prisilietimu keli jūsų namuose esantys prietaisai veikia gražioje harmonijoje. Naudodami LUUMR galite sukurti rutinas, kurios automatiškai įsijungia pagal laiką, jūsų buvimo vietą ar kitus asmeninius pageidavimus. Šios parinktys suteikia jums laisvę pritaikyti savo išmaniuosius namus prie unikalaus gyvenimo būdo ir poreikių.

Būkite sužavėti minties: Po įtemptos dienos įeinate į savo namus. Šviesa automatiškai įsijungia ir pritemsta, kad sukurtų šiltą atmosferą, užuolaidos lėtai slenka į vietą, o kambaryje jau jaučiama maloni šiluma dėl iš anksto nustatyto šildymo ir šilto apšvietimo. Visa tai tampa realybe, jei į savo išmaniuosius prietaisus tiesiog įtraukiate paprastus tvarkaraščius naudodami LUUMR programėlę, todėl turite laiko dalykams, kurie jums iš tiesų svarbūs.

VISAS LUUMR IŠMANIĄSIAS LEMPUTES RASITE ČIASAUGUMAS IR PASITIKĖJIMAS - JAUSKITĖS SAUGŪS SU LUUMR
LUUMR labai svarbus naudotojų saugumas ir privatumas. Todėl naudojamos pažangios saugumo technologijos, užtikrinančios, kad jūsų naudotojo duomenys visada būtų saugūs. Saugumui užtikrinti naudojami saugūs serveriai, duomenų šifravimas ir reguliarūs atnaujinimai, be to, LUUMR garsėja patikimu veikimu, todėl galite pasitikėti, kad jūsų išmanieji įrenginiai tvarkomi tinkamai.

KAIP PRIJUNGTI IŠMANIĄSIAS LEMPUTES PRIE LUUMR PROGRAMĖLĖS
Atlikę šiuos aštuonis veiksmus galite greitai, lengvai ir paprastai prijungti visas savo išmaniąsias lemputes, kad jas būtų lengva valdyti!

1. Atsisiųskite LUUMR programėlę: Jei dar neįsitraukėte į LUUMR programėlės magiją, imkite savo telefoną ir atsisiųskite ją dabar iš "App Store" arba "Google Play". Tai jūsų tiesioginė prieiga prie galimybės paversti savo namus išmaniuoju rojumi. Įsigykite programėlę čia.

2. Sukurkite paskyrą: Atidarykite programėlę ir vadovaudamiesi paprastomis ekrane pateikiamomis instrukcijomis sukurkite savo paskyrą. Tai paprasta - įveskite savo el. pašto adresą ir pasirinkite slaptažodį. Turėdamas unikalų prisijungimo vardą, LUUMR užtikrina, kad jūsų asmeniniai nustatymai, nuostatos ir prietaisai išliktų saugūs ir konfidencialūs, nes tai yra jūsų pačių saugus portalas į išmanesnius namus!

3. Įsitikinkite, kad jūsų šviestuvai yra paruošti: Prieš prijungdami išmaniuosius šviestuvus prie programėlės, įsitikinkite, kad jie yra tinkamai sumontuoti ir įjungti. Tai reiškia, kad jos turi būti tinkamuose lizduose ir jungiklis turi būti įjungtas. Dažniausiai lemputės pradės mirksėti, taip rodydamos, kad jos ieško ryšio ir yra pasiruošusios būti suporuotos.

4. Pridėkite prietaisus LUUMR programėlėje: Programėlėje ieškokite galimybės pridėti naują prietaisą. Tai pažymėta "+" ženklu viršutiniame dešiniajame ekrano kampe ir tada galite pridėti visus norimus įrenginius!
5. Pasirinkite lemputes: Iš galimų prietaisų sąrašo pasirinkite namuose esančių išmaniųjų lempučių tipą. Dabar programėlė jums nurodys konkrečius žingsnius, kaip suporuoti lemputes. Tam gali prireikti priversti lemputes mirksėti arba paspausti mygtuką ant lemputės, o tai priklauso nuo lemputės tipo.

6. Vykdykite instrukcijas: Vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kad susietumėte savo išmaniąsias lemputes su tinklu, ir nesijaudinkite, programėlė jums padės atlikti šį procesą, kuris gali užtrukti kelias minutes.

7. Suteikite šviesoms pavadinimus: Kai suporuosite šviesas, galite joms suteikti pavadinimą. Taip vėliau lengviau juos atpažinsite ir valdysite.

8. Šviesų valdymas: Dabar jūsų šviesos sujungtos ir paruoštos naudoti! Galite įjungti, išjungti ir pritemdyti šviesas pagal savo poreikius ir unikalius pageidavimus - galite net keisti šviesos spalvą, priklausomai nuo to, kokias lemputes turite. Visa tai lengvai ir greitai išmaniąja LUUMR programėle!
VISĄ MŪSŲ IŠMANIŲJŲ ŠVIESTUVŲ ASORTIMENTĄ RASITE ČIA