Luceplan Lubiniai Šviestuvai

Tokie lubiniai šviestuvai kaip "Hope", D7, "Metropoli" ir "Lightdisc" rodo, kad "Luceplan" rimtai rūpinasi apšvietimu. Kūrinius sukūrė Paolo Rizzatto, Alberto Meda ir Riccardo Sarfatti.

Visi mūsų "Luceplan" lubiniai šviestuvai tiekiami su lemputėmis.

Kompanija "Luceplan" atsirado 1978 m., kai Riccardo Sarfatti, Paolo Rizzatto ir Sandra Severi norėjo kažko apčiuopiamesnio nei iki tol buvęs laisvas bendradarbiavimas.

Dabar "Luceplan" įkūrėjams tapo jų kūrybinės energijos ir novatoriškų sprendimų, kuriuos skatino tobulėjimo ir naujovių siekis, telkiantis į gražų ir tvarų dizainą, telkimo vieta.

Norint išlikti lyderiais, "Luceplan" svarbu žvelgti į ateitį ir susipažinti su vartotojų elgsena bei pokyčiais, vykstančiais pramoninėje gamyboje, žaliavų įsigijime, optimizavime, taupyme, taip pat platinimo ir pirkimo modelių pokyčiais.

Energijos taupymas yra svarbiausias prioritetas ir negali apsiriboti tik apšvietimo ir energijos suvartojimo santykiu - jis turi apimti ekologiškumą, kuris apima visą veiklą - nuo medžiagų pasirinkimo iki gamybos proceso, nuo gaminio ilgaamžiškumo iki jo priežiūros.

Jei gaminate ilgaamžius gaminius, būtina, kad jie būtų ne tik gražūs, bet ir sukurti remiantis patikima technologija. Tačiau ilgas tarnavimo laikas taip pat reiškia, kad gaminys yra draugiškesnis aplinkai ir kad jis išlieka atsparus mados nuotaikoms.

Mėgaukitės naujo lubinio šviestuvo paieškomis.
Rodyti 26 iš 26 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!