"Louis Poulsen" lauko žibintai - susipažinkite su jais

LOUIS POULSEN LAUKO ŽIBINTAI
Jau kelis dešimtmečius "Louis Poulsen" yra dizaino ir šviesos gyvybės bei funkcijų kūrimo viršūnėje. Ypač "Louis Poulsen" garsėja ilgamečiu bendradarbiavimu su Poulu Henningsenu, kuris, bendradarbiaudamas su "Louis Poulsen", sukūrė daugybę šviestuvų. Jis visame pasaulyje išgarsino trijų gaubtų principą, o šiandien "Louis Poulsen" įdomiame ir plačiame asortimente vis dar galima rasti daugybę populiarių PH šviestuvų. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie kai kuriuos lauko šviestuvus, kuriuos rasite "Louis Poulsen"..PH outdoor lights

PH outdoor lights

PH lauko žibintai, kaip ir vidaus žibintai, sudaryti iš trijų atspalvių, kurie skleidžia šviesą, tačiau neakina. Be to, kad puikiai apšviesite savo įvažiavimą, kiemą ar sodą, gausite klasikinę išvaizdą, kuri tinka bet kokio tipo architektūrai - nuo klasikinio vienbučio namo iki modernios funkis vilos.

Peržiūrėkite PH lauko šviestuvus čia
AJ Garden

AJ Garden

AJ šviestuvo vientisas ir stilingas dizainas geriausiai žinomas iš viešbučio "SAS Royal Hotel", kur jis iš pradžių buvo Arne Jacobseno bendros dizaino koncepcijos dalis. Šią seriją taip pat galima naudoti lauke, skleidžiant švelnią išsklaidytą šviesą priešais jūsų fasadą, palei važiuojamąją dalį ar sode.

Peržiūrėkite AJ lauko šviestuvus čia
Toldbod

Toldbod

Populiarieji "Tolbod" šviestuvai, žinoma, taip pat gali būti gaminami kaip lauko sieniniai šviestuvai. Didesni nei vidaus, bet tokios pat išvaizdos. Puikiai tinka prie lauko durų, terasoje, lauko virtuvėje ir kepsninėje.

Peržiūrėkite "Toldbod" šviestuvus čia
Flindt

Flindt

Pastaruoju metu "Flindt" tapo hitu tiek patalpose, tiek lauke. Apvali šviestuvo forma puikiai tinka aštriai funkio vilos išraiškai laužyti. Sieninį šviestuvą sukūrė Christianas Flindtas. 2019 m. dizaino apdovanojimuose jis laimėjo "Metų šviestuvo" titulą.

Peržiūrėkite "Flindt" šviestuvus čia
Bysted Garden

Bysted Garden

Svajodamas sukurti ne tik gražų, bet ir aplinką puošiantį stulpelį, 1975 m. Peteris Bystedas sukūrė šį šviestuvą. Lauko šviestuvas yra apvalios simetriškos konstrukcijos su keturiais žiedais, atspindinčiais šviesą žemyn, taip aplink šviestuvą sukurdamas žiedus ir raštus.

Peržiūrėkite "Bysted Garden" šviestuvus čia
Skot

Skot

"Skot" šviestuvas yra senas pažįstamas, sukurtas Laurico Knudseno 1900-ųjų pradžioje. Iš pradžių lempa buvo skirta didesniems laivams ir jūrų pramonei, kur jos forma ir išvaizda yra visiškai tobula. Nuo to laiko šviestuvas plačiai naudojamas ir kituose kontekstuose, jį dažnai pamatysite ant pusės sienos palei važiuojamąją kelio dalį, dirbtuvėse ir, ne mažiau svarbu, ant namo tiek aplink, tiek prie įėjimo durų.

Se Skot lamperne her
Albertslund

Albertslund

Tikriausiai esate matę Albertslundo gatvėse įrengtus sieninius žibintus. Juos dažnai pamatysite įrengtus prie visuomeninių pastatų, muziejų ir pan. Šį lauko šviestuvą dar 1963 m. gyvenamajam Albertslundo rajonui suprojektavo Jensas Mølleris-Jensenas. Sieninis šviestuvas yra minimalistinės išvaizdos su retro atspalviu, sieninis šviestuvas tinka ir prie miesto namo, ir prie vasarnamio, ir prie parduotuvės.

Peržiūrėkite Albertslundo šviestuvą čia
Nyhavn

Nyhavn

"Nyhavn" šviestuvą sukūrė Alfredas Homannas ir Ole V. Kjær. Kjær. Platus lempos gaubtas užtikrina žemyn nukreiptą, patogią ir plačiai sklindančią šviesą. Vidinė gaubto pusė padengta matiniu baltu laku, kad atspindėtų švelnią ir tolygią šviesą jūsų lauko aplinkoje.

Peržiūrėkite "Nyhavn" šviestuvus čia

"Louis Poulsen" lauko šviestuvai per amžius

Bėgant metams, "Louis Poulsen" sukūrė keletą lauko šviestuvų. Jei turite lauko šviestuvą, kuris čia nenurodytas, visada galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą. Kai kurie senesni modeliai vis dar yra asortimente, o kitų gamyba nutraukta. Jei jums reikia atsarginės dalies, tai dažnai yra galimybė - mes mielai jums padėsime, kiek tai įmanoma.


LOUIS POULSEN LAUKO ŽIBINTAI


"PH Wall" - dizaino klasika

"PH Wall" yra bene vienas iš ikoniškiausių lauko sieninių šviestuvų. PH Wall Copper pagamintas iš neapdoroto vario, o tai reiškia, kad laikui bėgant įgaus gražią patiną. Gavus gaminį šis procesas jau gali būti prasidėjęs.

Varstomieji PH šviestuvai

Šiandien rasite 3 Poul Henningsen ir Louis Poulsen sukurtus lauko PH šviestuvus. Kultinį varinį PH Wall ir stilingą bei klasikinį juodą PH 3-2½ Wall, kurį taip pat galima įsigyti kaip stulpelį.
Trijų gaubtų sistemos konstrukcija didžiąją dalį šviesos nukreipia žemyn. PH lauko šviestuvų vidinė pusė yra balta, kad šviesa būtų išsklaidyta ir maloni.

PH lauko sieniniai šviestuvai - išsirinkite tinkamą savo namui

Jei norite kabinti PH šviestuvus lauke, pasirinkite tokį, kuris geriausiai derėtų prie jūsų namo eksterjero. Juoda spalva yra saugus pasirinkimas ir puikiai dera prie grynų plytų spalvų, pavyzdžiui, baltos ar pilkos. Jei gyvenate klasikiniame mūriniame name su raudonomis ar rusvomis plytomis, varinis sieninis šviestuvas puikiai atrodys su šiltais namo atspalviais.

PH lauko šviestuvai - išdėstymas

PH šviestuvų išdėstymas priklauso tik nuo skonio ir nuo to, kaip namas atrodo iš visų pusių. Klasikinis variantas - pakabinti vieną prie įėjimo durų. Kai kurie žmonės renkasi juos paleisti aplink visą namą, o kiti juos stato terasoje. PH bokštelis idealiai tinka važiuojamosios kelio dalies, šaligatvių arba kaip papildomas apšvietimas terasoje.