"Louis Poulsen" - dėmesys tinkamam apšvietimui

FOKUSAVIMASIS Į TINKAMĄ ŠVIESĄ
Louisas Poulsenas visoje Danijoje ir pasaulyje žinomas dėl savo požiūrio į teisingą šviesą. Tai buvo vienas pagrindinių dalykų, apie kuriuos galvojo Poulas Henningsenas, kai kūrė pirmuosius PH šviestuvus, naudodamas trijų atspalvių principą, kuris leido pasiekti šviesą, kuri neapakina.

Tinkama šviesa Louis Poulsen vis dar labai svarbi, o tobulėjant technologijoms, nuostabių šviesos nustatymų galimybių yra kaip niekada daug. Daugiau apie Poulą Henningseną skaitykite čiaLED technologijos dėmesio centre

LED technologijos dėmesio centre

"Louis Poulsen" į savo šviestuvų dizainą kruopščiai įtraukė naująją LED technologiją. Tai akivaizdžiai matyti tokiuose naujuose gaminiuose kaip Yuh kolekcija ir mažasis Panthella Mini. Šiais laikais daugelį klasikinių šviestuvų galima įsigyti su LED versijomis. Tai pasakytina ir apie PH Artichoke, ir apie AJ Eklipta.

Pastaruoju metu bendrovė pradėjo gaminti rinkinius, skirtus Louis Poulsen klasikiniams šviestuvams su įmontuotais šviesos diodais paversti šviestuvais. Jei norite savo "Louis Poulsen" šviestuvą paversti LED versija, kviečiame susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba, kuri patikrins, ar yra tokia galimybė.

Yra dviejų skirtingų rūšių rinkiniai.

  • Pakeitimo rinkiniai: dėl jų "Louis Poulsen" rekomenduoja kreiptis į elektriką, kad šis atnaujintų jūsų lempą.
  • Retro montavimo rinkiniai: šiuos rinkinius palyginti paprasta naudoti patiems.
  Jei nesate tikri, kad galite tai padaryti patys, rekomenduojame susisiekti su elektriku.


  Šviestuvų su galimais keičiamaisiais rinkiniais arba retro fit rinkiniais sąrašas nuolat atnaujinamas, tačiau toliau pateikiame sąrašą kai kurių šviestuvų, kuriuos šiuo metu galima patobulinti šviesos diodais.

   Pakeitimo rinkiniai:
  • AJ 50 Wall
  • Flindt Wall
  • Enigma 825
  • NJP
  • AJ Eklipta

   Retro montavimo rinkiniai:
  • PH Snowball
  • PH 5-4½
  • VL45 Ø370
  • PH Artichoke Ø480

Įvairūs LED privalumai

Įvairūs LED privalumai

LED technologija turi daug privalumų, nesvarbu, ar galvojate apie aplinką, ar tik apie sąskaitą už elektrą. Naujausia LED technologija suteikia šviestuvui tolygią šviesą ir atveria unikalias dizaino galimybes. Mūsų nebevaržo būtinybė turėti kištuką ir tradicinį šviesos šaltinį.

Be to, LED technologija yra draugiškesnė mūsų nuostabiai planetai, nes LED naudoja mažiau elektros energijos. Be to, jūsų sąskaitos už elektrą smarkiai sumažės, jei daugiau nei pusė jūsų šviestuvų bus LED.

Jei turite klausimų apie LED šviesos šaltinius savo "Louis Poulsen" šviestuvui arba galimybę pereiti prie įmontuotos LED technologijos, visada galite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba.

Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat siūlome platų "Louis Poulsen" lempų atsarginių dalių asortimentą. Savo atsarginę dalį rasite čia.

Jei nerandate ieškomos atsarginės dalies, atsiųskite mums el. laišką su nuotrauka ir mes pažiūrėsime, ar galime ją gauti.


Visą "Louis Poulsen" šviestuvų asortimentą rasite čia