Kalėdų idėjos jai

Ko norite Kalėdoms? O gal nesugalvojate, ką padovanoti vienam iš savo draugų, žmonai ar draugei?

Pamažu artėjame prie Kalėdų išvakarių, o tai reiškia, kad kalėdiniai pirkiniai vis dažniau atsiduria mūsų darbų sąrašo viršuje. Jei ieškote idėjų dovanoms, kurios tikrai patiks, pataikėte į tinkamą vietą.

Pas mus rasite puikių kalėdinių dovanų pasiūlymų įvairiems biudžetams:
Nuo 40 iki 400 €

Nuo 40 iki 400 €

1. Carrie (White) iš Menu

1. Carrie (White) iš Menu

Carrie yra neįtikėtinai graži lempa, kuri taip pat yra puikiai nešiojama. Lempa yra įkraunama, o tai reiškia, kad ją galite pasiimti beveik bet kur. Dizaino įkvėpimo semtasi tiesiai iš daniško žodžio "hygge". Šią lemputę iš "Menu" galima naudoti nesuskaičiuojamą daugybę kartų, pavyzdžiui, ant naktinio stalelio, ant darbo stalo arba kaip alternatyvą žvakėms ant valgomojo stalo.

Stalo lempa "Carrie" (balta) - 134 €
4. Follow Me iš Marset

4. Follow Me iš Marset

Šviestuvą "Follow Me" galima įsigyti dviejų dydžių. Šis gražus dekoratyvinis šviestuvas yra nešiojamas, todėl galite jį visur pasiimti su savimi. Šviestuvą galima įkrauti, o visiškai įkrautas akumuliatorius veikia iki 20 valandų. Matinė balta spalva užtikrina lengvą ir stilingą dizainą. Šviestuvas "Follow Me" yra neįtikėtinai lankstus ir labai dekoratyvus, nesvarbu, ar naudojamas patalpoje, ar lauke. Galima įsigyti abiejų dydžių kur.

"Follow Me" - nuo 188 €
5. Milk iš &Tradition

5. Milk iš &Tradition

"Milk" - tai miela, maža pieno taburetė, iš kurios sukurta graži stalinė lempa. Stalo lempa yra neįtikėtinai populiari ir įprasta skandinavų namuose. Pieno lempa yra pritemdoma ir gali būti statoma ten, kur reikia papildomos šviesos. Šią lempą taip pat galima įsigyti natūralaus medžio, tamsaus alyvuoto medžio ir juodos spalvos - visas jas galite peržiūrėti tiesiai čia.

Pieno - 134 €
6. NH1217 iš Artemide

6. NH1217 iš Artemide

NH1217 yra nedidelis šviestuvas, kuris sukuria švelnią, atmosferinę šviesą. Šis smagus, mažas šviestuvas atlieka įvairias funkcijas ir yra neįtikėtinai lankstus, nes jį galima pritvirtinti arba pakabinti, kur tik jums atrodo tinkama. Galima peržiūrėti tiesiai čia.

NH1217 iš Artemide - 201 €
7. Flowerpot VP3 (Matte Black) iš &tradition

7. Flowerpot VP3 (Matte Black) iš &tradition

"Flowerpot VP3" stalinis šviestuvas apskritai yra gana populiarus šviestuvas, tačiau kai buvo išleista matinės juodos spalvos versija, jo paklausa labai išaugo. Stalinė lempa įkvėpta 60-ųjų ir 70-ųjų metų "Flower Power" epochos ir yra labai stilinga. Flowerpot VP3 galima įsigyti įvairių gražių spalvų, kurias visas galite peržiūrėti čia.

Flowerpot VP3 - 214 €
9. Caravaggio Read iš Lightyears

9. Caravaggio Read iš Lightyears

"Caravaggio Read Table Lamp" yra "Lightyears" garsiosios "Caravaggio" kolekcijos seserinė lempa. Klasikinį šviestuvo gaubtą galima pakreipti, kad šviesa sklistų būtent ta kryptimi, kuria norite. Kompaktiškas pagrindas užtikrina, kad stalinę lempą būtų galima pastatyti įvairiose namų vietose. Kolekciją "Caravaggio Read" galite peržiūrėti čia.

Caravaggio Read - nuo 276 €
10. Panthella Mini iš Louis Poulsen

10. Panthella Mini iš Louis Poulsen

"Panthella Mini" yra klasikinio dizaino "Louis Poulsen" gaminys. Šį šviestuvą galima statyti bet kurioje namų vietoje, jis yra vienuolikos gražių spalvų. Dizaineris yra Verneris Pantonas, žinomas dėl savo nuostabių dizainų. Peržiūrėkite "Panthella Mini" lempų kolekciją čia.

"Panthella Mini" - nuo 313 €
11. Baby Dome (Aluminium) iš Mater

11. Baby Dome (Aluminium) iš Mater

"Baby Dome" iš "Mater" - tai apdovanojimus pelnęs Toddo Bracherio sukurtas šviestuvas. Ši nesenstanti ikoninė lempa sukuria švelnų ir šiltą švytėjimą. Peržiūrėkite visų spalvų "Baby Dome" šviestuvą čia.

Baby Dome - nuo 268 €
Nuo 400 iki 1 000 eurų

Nuo 400 iki 1 000 eurų

1. Yuh iš Louis Poulsen

1. Yuh iš Louis Poulsen

"Louis Poulsen" stalinis šviestuvas "Yuh" yra puikus, paprastas ir lankstus šviestuvas. Šviestuvo šviesa kryptinga, nukreipta žemyn ir neakina. Be to, šviesą galima reguliuoti. Peržiūrėkite visą Yuh kolekciją tiesiai čia.

Yuh kolekcija - nuo 472 €
2. IC T1 Low Brass iš Flos

2. IC T1 Low Brass iš Flos

"Flos" šviestuvas "IC T1 Low Brass" - paprastas ir elegantiško dizaino šviestuvas. Šviestuvą galima įsigyti žalvario ir chromo spalvos. IC kolekciją sudaro stovimas šviestuvas, stalinis šviestuvas, pakabinamas šviestuvas ir pakabinamas šviestuvas, kuriuos visus galite peržiūrėti čia.

"Flos" kolekcija IC - nuo 446 eurų
4. Kaiser Idell 6556 (Matte Black) iš Fritz Hansen

4. Kaiser Idell 6556 (Matte Black) iš Fritz Hansen

"Kaiser Idell" stalinė lempa yra unikali, elegantiška ir graži lempa, garsėjanti nuostabiu gaubtu. Turėdami reikalų su "Fritz Hansen" šviestuvu galite būti tikri, kad tai, ką laikote rankose, yra aukštos kokybės rankų darbo kūrinys. Ypatinga šio "Kaiser Idell" modelio ypatybė - jį galima pakreipti 15 laipsnių atgal ir 18 laipsnių į priekį.

"Kaiser Idell" stalinis šviestuvas (matinės juodos spalvos) 6556-T - 526 €
5. 317 Stalo lempa (juoda) iš Lampe Gras

5. 317 Stalo lempa (juoda) iš Lampe Gras

"Lampe Gras" 317 juodos spalvos stalinis šviestuvas yra unikalus, gražios formos ir nuostabaus dizaino šviestuvas. 317 stalinė lempa yra pramoninio dizaino, pasižyminti nepriekaištinga kokybe ir išskirtiniu meistriškumu. Šviestuvo gaubtą galima rinktis iš įvairių spalvų, kurių visas galite peržiūrėti tiesiai čia.

317 stalinė lempa - nuo 534 €
6. Mantis BS3 iš Schottlander

6. Mantis BS3 iš Schottlander

"Schottlander" stalinė lempa "Mantis BS3" yra elegantiška, gražaus dizaino pramoninė lempa. Šis šviestuvas puikiai tinka naudoti įvairiose namų vietose, tačiau puiki vieta - prie reguliuojamos lovos, nes šviestuvas yra lankstus ir funkcionalus.

Mantis BS3 - 597 €
7. PH 2/1 Stalo lempa iš Louis Poulsen

7. PH 2/1 Stalo lempa iš Louis Poulsen

"Louis Poulsen" stalinė lempa PH 2/1 yra tikra klasika ir tarptautinė dizaino ikona. Stalo lempa skleidžia žemyn nukreiptą šviesą ir yra suprojektuota su atspindinčia kelių gaubtų sistema. Taip sukuriamas harmoningas šviestuvas, kuris neakina.

Stalo lempaPH 2/1 - 634 €
8. Bestlite BL1 Stalo lempa iš Gubi

8. Bestlite BL1 Stalo lempa iš Gubi

"Gubi" stalinė lempa "Bestlite BL1" - tai visiškai minimalistinė lempa, puikiai tinkanti namų biurams, kūrybinėms erdvėms, prie lovos ir svetainėje. Ši "Gubi" dizaino ikona suteikia daugybę galimybių. Šis šviestuvas žinomas visame pasaulyje ir dažnai siejamas su Vinstonu Čerčiliu.

Bestlite BL1 stalinė lempa - nuo 599 €

Tikimės, kad šis sąrašas palengvino jūsų kalėdinį apsipirkimą, o jei ne, visada esame pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus ir padėti jums rasti tinkamiausią variantą.

"Lampemesteren" vardu sveikiname su Kalėdomis.