Jūros vandeniui atsparios lemposATRODO, KAD JŪROS VANDENIUI ATSPARŪS ŠVIESTUVAI -
VISIŠKAS JŪROS VANDENIUI ATSPARIŲ ŠVIESTUVŲ VADOVAS
Griaužiančios bangos, stiprus vėjas ir sūri jūra yra daugelio žmonių kasdienybė, kelianti ypatingų iššūkių jūsų namų ilgaamžiškumui. Ypač pakrančių zonose atšiaurios oro sąlygos gali būti negailestingos jūsų lauko apšvietimui, todėl labai svarbu pasirinkti tokius poveikius atlaikančius šviestuvus. Pirmaujantys prekių ženklai, tokie kaip "Nordlux", "Paulmann" ir DCW, priėmė šį iššūkį ir pagamino šviestuvus iš itin patvarių medžiagų, kurie gali atlaikyti gamtos jėgas ir ilgus metus išlikti funkcionalūs. Toliau galite susipažinti su įvairiais lauko šviestuvais, tinkamais atšiaurioms pakrančių sąlygoms, kad galėtumėte rasti tobulą jūros vandeniui atsparų šviestuvą savo namams!
<hr><font size="+2">NORDLUX</font>


NORDLUX

Danų Nordlux garsėja savo įspūdingu lauko apšvietimo asortimentu, kuriame unikaliai dera estetika ir funkcionalumas. Daugiausia dėmesio skirdama tokioms medžiagoms kaip žalvaris, varis ir korteninis plienas, "Nordlux" kuria lauko šviestuvus, kurie yra ne tik gražūs, bet ir atsparūs net atšiauriausioms Šiaurės šalių oro sąlygoms. Jų patirtis cinkuoto plieno srityje yra nepaprasta, o tai atsispindi plačiame jų šviestuvų asortimente, kurie pagaminti taip, kad atlaikytų atšiaurias sąlygas, ypač pakrančių zonose.

Naudodama pažangią cinkavimo technologiją, "Nordlux" užtikrina, kad jų lauko šviestuvai išliktų patvarūs ir nerūdytų net ir po daugelio metų, kai juos veikia vėjas, oras ir sūrus oras. Pažangus cheminis cinkavimo procesas sukuria apsauginį paviršiaus lydinį, kuris veiksmingai apsaugo plieną nuo rūdžių ir kito žalingo aplinkos poveikio. Jų karštai cinkuoti šviestuvai reikalauja minimalios priežiūros ir laikui bėgant įgauna gražią, unikalią patiną, kuri tik padidina jų estetinį patrauklumą. Tačiau jei norite prailginti "Nordlux" lempų tarnavimo laiką, rekomenduojama jas reguliariai valyti, ypač pakrančių zonose, kad būtų pašalintos druskos nuosėdos.
"Nordlux" įsipareigojimas užtikrinti kokybę ir ilgaamžiškumą apima ir unikalų "Designed for Seaside" paviršių, kuriam suteikiama beprecedentė 10 metų garantija nuo paviršiaus gedimo. Šiuo unikaliu pasiūlymu "Nordlux" patvirtina savo įsipareigojimą tiekti aukščiausios kokybės gaminius, kurie stilingai ir patvariai gali dirbti net sudėtingiausiomis lauko sąlygomis. Dėl savo novatoriško požiūrio ir aistros dizainui jie yra pirmaujantys lauko apšvietimo srityje, o jų gaminius pripažįsta tiek profesionalūs, tiek privatūs klientai visame pasaulyje. "Nordlux" ir toliau nustato lauko apšvietimo standartus, unikaliai derindama technologijas, estetiką ir ilgaamžiškumą, kurie sukuria šviesų skirtumą bet kurioje lauko aplinkoje.

Iš įspūdingo "Nordlux" lauko šviestuvų asortimento galime išskirti Aleria lauko sieninį šviestuvą ir Helix sieninį šviestuvą, kurie sukurti sudėtingoms Šiaurės šalių oro sąlygoms ir pasižymi unikaliu jūriniu dizainu, pabrėžiančiu neapdorotą ir kaimišką stilių.

VIEŠAI DAUGIAU NORDLUX LAUKO ŠVIESTUVŲ RASITE ČIA
.
<hr><font size="+2">LAMPE GRAS </font>


LAMPE GRAS

Pirmuosius kultinės la Lampe Gras serijos linijinius brėžinius 1921 m. pirmą kartą sukūrė novatoriškas architektas Bernard-Albin Gras, o šiandien jie yra geidžiamas kolekcinis eksponatas dizaino entuziastams visame pasaulyje. Šią seriją sudaro daugybė skirtingų modelių, kurie visi pasižymi paprasta ir tvirta konstrukcija. Todėl nenuostabu, kad "Lampe Gras" dizainas pateikiamas ir kaip nepaprasti lauko šviestuvai, tinkantys kalnuose ar pakrantės vietovėse, kur oro sąlygos gali būti itin nepalankios lauko apšvietimui.

Tvirta konstrukcija ir jūros vandeniui atsparus dizainas 304 Classic Outdoor Seaside sieniniai šviestuvai puikiai tinka atlaikyti atšiauriausias aplinkos sąlygas. Šį modelį galima rinktis tiek modernios juodos spalvos, tiek kaimiškos, neapdorotos vario medžiagos, todėl jis išryškėja kaip nesenstanti dizaino detalė lauko erdvėse. Dėl atsparumo sūriam vandeniui ir korozijai šie šviestuvai puikiai tinka apšviesti net labiausiai pažeidžiamoms vietoms, užtikrinant ilgalaikį ir patikimą veikimą nepriklausomai nuo atšiaurių sąlygų.

KURIAME VIEŠŲJŲ IŠORINIŲ PASAULIO SENOVINIŲ ŠVIESLAPIŲ IŠ LAMPE GRAS čia
<hr><font size="+2">PAULMANN</font>


PAULMANN

Dėl didelio oro druskingumo pakrančių zonose esantys šviestuvai, palyginti su kitomis vietomis, yra veikiami stipresnio aplinkos poveikio, dėl kurio padidėja metalų ir plastikinių medžiagų korozija. Todėl vokiečių Paulmann naudoja pagal užsakymą pagamintą jūros vandeniui atsparią plastikinę medžiagą, kuri užtikrina, kad jūsų lauko šviestuvai net ir prie jūros būtų apsaugoti nuo korozijos ir ilgai išsaugotų savo grožį.

Tvirta konstrukcija ir pagal užsakymą pagamintas jūros vandeniui atsparus plastikas, Zenera Outdoor Bollard SWR ir Kulma Outdoor Bollard SWR yra tik keletas iš daugelio akivaizdžių variantų, puikiai pritaikytų atlaikyti atšiaurias oro ir vėjo sąlygas netoli pakrančių. Naudodami šiuos ir kitus "Paulmann" SWR šviestuvus, garantuojate ilgalaikį ir patikimą lauko teritorijų apšvietimą, o kaip papildomą premiją kai kurie jų variantai taip pat turi sutemų jutiklį, judesio jutiklį arba yra pagaminti "Insect Friendly" (draugiški vabzdžiams) toms teritorijoms, kuriose yra daug vabzdžių.

PILNĄ PAULMANN Jūros vandeniui atsparių šviestuvų asortimentą rasite ČIA
VISĄ MŪSŲ JŪROS VANDENIUI ATSPARIŲ LEMPŲ ASORTIMENTĄ RASITE ČIA