Įkvepiančios stalinių lempų nuotraukos iš mūsų klientųŠIANDIEN INSPIRACIJĄ JŪSŲ NAUJAM STALO LAMPUI rasite ČIA

Ieškote įkvėpimo kitai stalinei lempai? Šiame puslapyje pateikiamos nuotraukos, darytos namuose, o ne studijose. Kiekvieną nuotrauką padarė vienas iš mūsų klientų, nusprendęs pasidalyti naujausio savo įsigyto šviestuvo nuotrauka, kaip jis stovi jų namuose.
Trine's FollowMe

Trine's FollowMe

Nešiojamasis mažas stalo šviestuvas "Follow Me Table Lamp" tapo daugelio namų puošmena. Trine atveju ji puikiai tinka jos butui, kuris dvelkia moderniu minimalizmu ir žavesiu. Matinės baltos spalvos polikarbonato šviestuvo gaubtą galima pakreipti, todėl šviesa visada sklinda tinkama kryptimi. Rankenėlė pagaminta iš ąžuolo, kuris nuostabiai dera prie šalto balto gaubto ir elegantiško žalvarinio jungiklio. "Follow Me" yra lengvas ir stilingas stalinis šviestuvas, kuris dėl savo neįtikėtino lankstumo gali būti įvairiai naudojamas. Minimalistinis ir stilingas "Follow Me" yra labai populiarus, nes jį galima naudoti labai įvairiai. Pasiimkite jį į paplūdimį, terasą, stovyklavietę arba į vidų, jei jums reikia naktinės lemputės ant spintelės ar tiesiog dekoratyvaus elemento, kuris sujungtų jūsų interjerą, kaip tai daro "Trine's".

Įmontuotą akumuliatorių lengva įkrauti naudojant pridedamą USB laidą arba 230 V transformatorių. Šviestuvas šviečia iki penkių valandų didžiausiu nustatymu, o jaukesnio ryškumo - iki 20 valandų. Šviestuve "Follow Me" įmontuota LED lemputė, kurią galima pritemdyti, kad sukurtumėte jaukumo įspūdį arba tiesiog suteiktumėte daugiau šviesos valandų.

Nuotraukos darytos mūsų "Instagram" klientės Trine Schmidt. Daugiau gražių ir įkvepiančių interjero nuotraukų rasite jos profilyje @homehappydk.
Įkvėpimas iš Norvegijos - Pieno stalinis šviestuvas

Įkvėpimas iš Norvegijos - Pieno stalinis šviestuvas

Lena iš Norvegijos - dar viena klientė, kuri "Instagram" tinkle pasidalijo keliomis stulbinančiomis įkvepiančiomis nuotraukomis. Viena iš jų - iš jos svetainės, kurioje ji ant savo bufeto pastatė Pieno stalinį šviestuvą su juodai dažytomis kojelėmis. Populiarųjį šviestuvą, įkvėptą ir pavadintą pieno taburetės vardu, sukūrė danų duetas Kasperas Rønnas ir Jonas Bjerre-Poulsenas, dar žinomas kaip Norm.Architects. Lena pasižymi nuostabiu juodos ir baltos spalvų stiliumi, o jos "Instagram" puslapis yra puikus įkvėpimo šaltinis.

Daugiau įkvepiančių interjero dizaino nuotraukų rasi jos "Instagram" paskyroje @lenaskru.Kristinos vazoninis stalinis šviestuvas - švelniai žalias

Kristinos vazoninis stalinis šviestuvas - švelniai žalias

Kaip ir Lampemesteren, Kristinai patinka stalinė lempa "Flowerpot Table Lamp". Ji netgi turi vieną iš versijų, kurią mes labiausiai mėgstame! Žalią atspalvį "Lampemesteren" kruopščiai parinko atsižvelgdama į dabartines tendencijas, kai vyrauja prislopintos natūralios spalvos. Bendradarbiaudami su &Tradition, sukūrėme "Flowerpot Lamp" švelniai žalios spalvos stalinį šviestuvą ir pakabuką. Galima įsigyti tik "Lampemesteren".

Šią lempą 1969 m. sukūrė Verneris Pantonas ir ji tapo dizaino klasika. Išraiškingą gaubtą sudaro du pusrutuliai, užtikrinantys patogią neakinančią šviesą. Puikiai tinka jaukiai apšviesti komodą, naktinį staliuką ar palangę.

Stalo šviestuvą "Flowerpot" rasite čia
ŠIANDIEN SUSIPAŽINKITE SU MŪSŲ STALO ŠVIESIKLIŲ RINKINIU ČIA