Ingo Maurer Staliniai Šviestuvai

Nuo 60-ųjų vidurio Ingo Maurer sukūrė nepaprastų šviestuvų, nuostabaus apšvietimo ir išradingų baldų. Šiuos nuostabius kūrinius sukūrė Ingo Maurerio komanda ir išorės dizaineriai.

Ingo Maurer staliniai šviestuvai yra tarsi saldainis pojūčiams ir verčia mus naujai pažvelgti į apšvietimą. Pavyzdžiui, neklaužados broliai Mazgai, žavusis Paukštelis Bušas ir įžūlus jo pusbrolis BiBiBiBiBi.

Ingo Maurer kuria unikalius stalinius šviestuvus tiems, kurie nori, kad apšvietimas būtų stiprus, dvasingas ir akivaizdžiai norėtų išsiskirti iš kitų nei įprasta.

Pagrindinis dėmesys skiriamas estetikai, todėl Ingo Maurer daugelį metų glaudžiai bendradarbiavo su fotografais, fotografavusiais šviestuvus, ir parodė, kad net mažiausios detalės nepaliekamos likimo valiai.

Labai džiaugiamės galėdami savo internetinėje parduotuvėje turėti šiuos įdomius Ingo Maurer šviestuvus ir tikimės, kad juos galėsime pristatyti dar daugiau klientų.
B.Lemputė Stalinis Šviestuvas - Ingo Maurer
RRP EUR 386,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Lucellino Stalinis Šviestuvas - Ingo Maurer
RRP EUR 661,00
Bus sandėlyje: 31-05-2024
Lemputė Stalinis Šviestuvas - Ingo Maurer
RRP EUR 1 529,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Campari Bar Stalinis Šviestuvas - Ingo Maurer
RRP EUR 1 068,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Lemputė Žalvarinis Stalinis Šviestuvas - Ingo Maurer
RRP EUR 1 759,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Birdie's Busch LED Stalinis Šviestuvas - Ingo Maurer
RRP EUR 1 937,00
Tikimasi, kad bus: 14 - 16 d.
Rodyti 22 iš 22 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!