Išmanusis apšvietimas kiekvienam poreikiui!

Išmanusis apšvietimas - visiškas vadovas
Pasaulyje, kuriame technologijos nuolat tobulėja, mūsų namai tampa išmanesni ir labiau nei bet kada anksčiau prisitaiko prie mūsų poreikių. Viena iš sričių, kurioje ypač įvyko revoliucija, yra apšvietimas. Išmanusis apšvietimas sparčiai pakeitė mūsų požiūrį į šviesą namuose ir sąveiką su ja. Išmanusis apšvietimas - nuo tobulos atmosferos sukūrimo bet kuriame kambaryje iki saugumo ir energijos vartojimo efektyvumo didinimo - pasirodė esąs novatoriška technologija, teikianti daugybę privalumų. Toliau rasite daugiau informacijos apie skirtingus išmaniojo apšvietimo prekės ženklus, privalumus ir funkcijas!
.
Vienas iš pagrindinių išmaniojo apšvietimo privalumų yra jo lankstumas ir pritaikomumas. Naudodami išmaniuosius apšvietimo prietaisus galite reguliuoti šviesos ryškumą, spalvos temperatūrą ir net spalvas tiesiai iš savo išmaniojo telefono arba naudodami balso asistentus, pavyzdžiui, "Amazon Alexa" arba "Google Assistant". Tai suteikia beprecedentę kontrolę ir galimybę sukurti tobulą atmosferą bet kokia proga, nesvarbu, ar tai būtų jaukus vakaras namuose, ar triukšmingas vakarėlis.

Be pritaikymo galimybių, išmanusis apšvietimas taip pat suteikia daugybę praktinių funkcijų, pavyzdžiui, ryškumo automatizavimas ir planavimas gali padėti sumažinti energijos suvartojimą ir išlaidas, o buvimo vietos jutikliai ir nuotolinė prieiga prie apšvietimo gali padidinti saugumą imituojant buvimą, kai jūsų nėra namie. Apskritai išmanusis apšvietimas - tai technologijų ir funkcionalumo sintezė, kuri ne tik keičia mūsų namus, bet ir gyvenimo būdą!
.

LUUMR
"Luumr" lemputės pasižymi pažangiomis technologijomis, suteikiančiomis precedento neturinčią apšvietimo kontrolę ir lankstumą. "Luumr" lemputės atveria visiškai naują apšvietimo patirties pasaulį dėl savo išmaniųjų funkcijų ir privalumų.  

Jūsų išmanusis telefonas, valdymas balsu, planavimas ir automatizavimas, scenų nustatymas ir apšvietimas balsu - tai tik kelios funkcijos, kurios leidžia lengvai sukurti individualius šviesos nustatymus ir scenų efektus, atitinkančius bet kokią nuotaiką ar įvykį. Kiti "Luumr" lempučių privalumai - jų intelektas, nes kai kuriose lemputėse integruotas suderinamumas su "Zigbee", "Tuya" ir "Philips Hue", todėl jas galima be vargo integruoti į esamą išmaniąją sistemą, kad galėtumėte jas valdyti išmaniuoju telefonu, balsu arba automatiniu programavimu. Lankstus apšvietimas - dar vienas unikalus "Luumr" šviestuvų privalumas, nes jie siūlo platų reguliuojamų spalvų temperatūrų ir ryškumo lygių spektrą, kurį galite puikiai pritaikyti prie savo poreikių ir atmosferos. Spalvų keitimas taip pat suteikia patalpai estetinį matmenį, kuris gali paveikti ir nuotaiką. Taigi nesvarbu, ar norite šilto, kviečiančio jaukaus apšvietimo, ar natūralesnės baltos šviesos susikaupusiam darbui, "Luumr" tikrai turės jūsų pageidavimus atitinkantį šviesos šaltinį.
Be to, "Luumr" taip pat daug dėmesio skiria aukštai kokybei ir ilgaamžiškumui, nes jų šviesos šaltiniai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina jų patvarumą ir ilgaamžiškumą. Nesvarbu, ar jie pagaminti iš stiklo, aliuminio, ar plastiko, "Luumr" šviesos šaltiniai gali būti atsparūs kasdieniam naudojimui ir išlikti labai funkcionalūs daugelį metų.

Naudodami "Luumr" lemputes taip pat galite nuotoliniu būdu valdyti namų apšvietimą iš bet kurios vietos. Tiesiog naudokite savo išmanųjį telefoną arba balso asistentą, pavyzdžiui, "Amazon Alexa" arba "Google Assistant", ir galėsite įjungti, išjungti, reguliuoti ryškumą arba keisti apšvietimo spalvas paprastu bakstelėjimu arba balso komanda. Kai kuriuose išmaniuosiuose šviestuvuose taip pat įdiegta adaptyvioji šviesa, kuri gali būti reguliuojama visą dieną, kad imituotų natūralią dienos šviesą, o tai gali turėti teigiamą poveikį jūsų miego kokybei ir bendrai savijautai, nes padeda reguliuoti natūralų organizmo cirkadinį ritmą.

Naudodami "Luumr" lemputes taip pat galite planuoti ir automatizuoti namų apšvietimą, kad jis puikiai atitiktų jūsų kasdienę rutiną ir bendruosius poreikius. Paprasčiausiai nustatykite tvarkaraščius, pagal kuriuos šviesos bus įjungiamos ir išjungiamos tam tikru laiku, net kai jūsų nėra namie, o tai gali padidinti jūsų namų saugumą ir apsaugą. Automatinio įjungimo ir išjungimo funkcijos bei galimybė reguliuoti ryškumą taip pat padeda sumažinti energijos suvartojimą, o tai ne tik finansiškai naudinga, bet ir ekologiška.
Visus "Luumr" išmaniuosius šviesos šaltinius rasite čia!
<hr><font size="+2">LINDBY</font>


LINDBY

"Lindby" yra pripažintas apšvietimo prekės ženklas, kuris taip pat siūlo platų išmaniųjų apšvietimo sprendimų asortimentą. Jų išmaniosios lemputės ir šviestuvai sujungia stilingą dizainą ir pažangias technologijas, kad sukurtų funkcionalų ir estetišką apšvietimą. Naudodami "Lindby" išmaniuosius apšvietimo gaminius galite lengvai reguliuoti šviesos ryškumą, spalvos temperatūrą ir net spalvas naudodami lengvai naudojamą programėlę, nuotolinio valdymo pultą ar įvairias valdymo balsu sistemas. Lindby išmaniųjų apšvietimo gaminių asortimentą sudaro viskas nuo LED lempučių iki lubinių šviestuvų, kurie sukurti taip, kad atitiktų jūsų poreikius ir pageidavimus. Be to, su tam tikrais šviestuvais galima valdyti šviesą naudojant atminties funkcijas ir valdyti kelis šviestuvus vienu metu naudojant tą pačią programėlę.
Visą "Lindby" išmanųjį apšvietimą žiūrėkite čia
<hr><font size="+2">LUCANDE</font>


LUCANDE

"Lucande" taip pat siūlo išmaniuosius apšvietimo gaminius, sukurtus atsižvelgiant į stilių, funkcionalumą ir paprastą naudojimą, taip pat daugybę naujoviškų funkcijų, kurios padeda lengvai sukurti norimą atmosferą jūsų namuose. Lucande išmaniųjų apšvietimo gaminių asortimentą sudaro stilingi lubiniai šviestuvai, visi jie sukurti taip, kad elegantiškai ir išmaniai atitiktų jūsų poreikius ir pageidavimus.

Naudodami "Lucande Smart Home" lubinius šviestuvus galite lengvai pritaikyti apšvietimą pagal savo poreikius ir pageidavimus ir susikurti gražius bei funkcionalius namus. Pavyzdžiui, jų "Marlie Smart Home" lubinį šviestuvą galima valdyti pridėtu nuotolinio valdymo pulteliu, kuriuo galite valdyti ir šviesos intensyvumą, ir rinktis iš įvairių nustatymų. Tačiau jį taip pat galima valdyti naudojant programėlę, kur galima naudoti valdymo balsu sistemą arba prijungti šviestuvą prie "Smart Home" sistemos, kad jis būtų maksimaliai lankstus ir patogus.
Visą "Lucande" išmanųjį apšvietimą žiūrėkite čia
<hr><font size="+2">ARCCHIO</font>


ARCCHIO

"Arcchio" yra novatoriškas prekės ženklas, kurio specializacija - išmanieji apšvietimo sprendimai namams ir verslui. Jų išmaniosios lemputės ir šviestuvai sukurti orientuojantis į kokybę, ilgaamžiškumą ir paprastą naudojimą, be to, jie siūlo daugybę praktiškų funkcijų, kurios padeda lengvai sukurti norimą atmosferą namuose ar biure. Naudodami "Arcchio" išmaniuosius apšvietimo gaminius galite valdyti apšvietimą per WLAN arba nemokamą, lengvai naudojamą programėlę, kuri leidžia pritaikyti ryškumą, spalvų temperatūrą ir net nustatyti apšvietimą naudojant laikmačio funkciją, atminties funkciją ir perdavimo atstumą iki 45 metrų. Arcchio taip pat turi lauko šviestuvų su išmaniuoju apšvietimu, todėl taip pat turite galimybę reguliuoti lauko teritorijų apšvietimą tiksliai pagal savo pageidavimus, o tai taip pat gali padėti padidinti saugumą aplink namus.
Visą "Arcchio" išmanųjį apšvietimą rasite čia
<hr><font size="+2">NORDLUX</font>


NORDLUX

"Nordlux" išmaniuosiuose apšvietimo gaminiuose stilingas dizainas derinamas su pažangiomis technologijomis, kad būtų sukurtas funkcionalus ir estetiškas apšvietimas. Jų asortimentą sudaro viskas nuo paprastų išmaniųjų lempučių iki elegantiškų lubinių šviestuvų ar tvirtų lauko šviestuvų - visi jie sukurti orientuojantis į kokybę, ilgaamžiškumą ir paprastą naudojimą. Naudodami "Nordlux" išmaniuosius apšvietimo gaminius, naudotojai gali lengvai sukurti tobulą namų ir sodo aplinką, nes intuityvi programėlė leidžia lengvai valdyti ir pritaikyti apšvietimą.
Visas "Nordlux" išmaniąsias lempas žiūrėkite čia
<hr><font size="+2">WiZ IŠMANUSIS APŠVIETIMAS</font>


WiZ IŠMANUSIS APŠVIETIMAS

"WiZ" misija - padaryti išmanųjį apšvietimą kuo paprastesnį ir prieinamesnį visiems. Jų išmaniųjų lempučių ir šviestuvų asortimentas sukurtas atsižvelgiant į paprastą naudojimą ir siūlo daugybę praktinių funkcijų, leidžiančių pritaikyti apšvietimą pagal konkrečius poreikius ir pageidavimus. Naudodamiesi "WiZ" programėle arba paprastomis balso komandomis galite lengvai valdyti apšvietimą, kurti tvarkaraščius ir šviesos scenas bei valdyti apšvietimą nuotoliniu būdu, o tai naudinga ir tada, kai esate išvykę iš namų, kad padidintumėte namų saugumą. WiZ išmaniosios lemputės taip pat suderinamos su įvairiomis išmaniųjų namų sistemomis, pavyzdžiui, "Amazon Alexa", "Google Assistant" ir "Apple Homekit", todėl galite integruoti WiZ šviesos šaltinį su kitais išmaniaisiais prietaisais ir sukurti darnesnę ir išmanesnę namų aplinką savo namuose.
Daugiau "WiZ" išmaniųjų lempučių rasite čia
<hr><font size="+2">LUCEPLAN</font>


LUCEPLAN

"Luceplan" išmaniuosiuose apšvietimo gaminiuose derinamas sudėtingas dizainas ir pažangios technologijos, kad apšvietimas būtų ir gražus, ir funkcionalus. Jų asortimentą sudaro įvairūs gaminiai - nuo elegantiškų pakabinamų šviestuvų iki naujoviškų grindų lempų - visi jie sukurti taip, kad bet kuriai erdvei suteiktų stiliaus, elegancijos ir išmanaus apšvietimo. Luceplan išmanūs apšvietimo gaminiai leidžia pritaikyti apšvietimą pagal savo poreikius ir pageidavimus, naudojant patogų programėlės valdymą, kuris leidžia lengvai sukurti norimą atmosferą namuose.
Visą išmanųjį apšvietimą iš "Luceplan" rasite čia
<hr><font size="+2">PAULMANN</font>


PAULMANN

"Paulmann" išmanieji apšvietimo gaminiai sukurti taip, kad būtų lengva sukurti patogų ir funkcionalų apšvietimą namuose. Jų asortimentą sudaro įvairūs šviestuvai - nuo pakabinamų iki lubinių - ir visi jie sukurti atsižvelgiant į kokybę, ilgaamžiškumą ir paprastą naudojimą. Paulmann išmanūs apšvietimo gaminiai pasižymi įvairiomis praktinėmis funkcijomis, pavyzdžiui, planavimo, nuotolinės prieigos ir valdymo balsu galimybėmis, todėl galėsite lengvai valdyti apšvietimą ir sukurti norimą atmosferą bei estetiką savo namuose.
Raskite visas "Paulmann" išmaniąsias lemputes čia
<hr><font size="+2">PHILIPS HUE</font>


PHILIPS HUE

"Philips Hue" yra vienas iš labiausiai pripažintų ir populiariausių išmaniojo apšvietimo prekės ženklų. Jų gaminamos išmaniosios lemputės, šviestuvai ir priedai garsėja aukšta kokybe, patikimumu ir pažangiomis funkcijomis. Naudodami "Philips Hue" išmaniuosius apšvietimo gaminius galite sukurti individualų apšvietimą savo namuose naudodami lengvai naudojamą programėlę, kuri leidžia pritaikyti šviesos ryškumą, spalvos temperatūrą ir net spalvas. Į "Philips Hue" asortimentą taip pat įtraukta daug naujoviškų funkcijų, tokių kaip planavimas, nuotolinė prieiga ir valdymas balsu. Naudodami "Philips Hue" išmaniojo apšvietimo gaminius galite be vargo sukurti tobulą atmosferą savo interjere ir lauko erdvėse, todėl tai yra vienas populiariausių išmaniojo apšvietimo pasirinkimų tarp vartotojų visame pasaulyje.
Daugiau "Philips Hue" išmaniojo apšvietimo rasite čia
The unprecedented features and benefits of smart lighting have revolutionized the way we control and experience lighting in our homes and work environments. These innovative features combine technology and design to create a more intelligent, energy-efficient and personalized lighting experience.

VISĄ MŪSŲ IŠMANIŲJŲ ŠVIESTUVŲ ASORTIMENTĄ RASITE ČIA!