Hübsch Toršerai

Nuo pat savo įkūrimo 2010 m. "Hübsch" kuria skandinaviško dizaino gaminius, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama estetikai ir kokybei. Ne išimtis ir jų šviestuvai, pasižymintys minimalistine išraiška, tinkantys prie visų interjero stilių ir suteikiantys jūsų interjerui modernaus, prabangaus akcento. Populiarus žalvaris, atmosferinis opalinis stiklas, minimalizmas ir paprastas dizainas yra didelė jų asortimento dalis. Jų gaminiai atspindi šių laikų tendencijas, o tai Hübsch puikiai pastebi.  

Grindinis šviestuvas yra praktiškas sprendimas, kurį galima pastatyti visuose namuose - šalia sofos ar fotelio, prie naktinio staliuko ar viename iš tamsių kampų. Jokio montavimo ar įrengimo nereikia. Tereikia tik kištuko, o pasikeitus apšvietimo poreikiams galėsite jį perkelti. Mūsų "Hübsch" grindų šviestuvų asortimente yra atmosferinio švytėjimo šviestuvų ir šviestuvų su reguliuojamais gaubtais, kurie sukuria nuostabų švytėjimą skaitymui ar menams ir rankdarbiams.
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!