HAY Staliniai Šviestuvai

Nuo 2002 m., kai buvo įkurta danų kompanija HAY, ji garsėja modernaus dizaino baldais, pasižyminčiais rafinuota ir industrine išvaizda. Kai kalbama apie aksesuarus ir ypač apšvietimą, atsiskleidžia modernus ir šiaurietiškas gyvenimo būdas. Naudodami HAY šviestuvą turėsite galimybę suteikti savo interjerui asmeninį akcentą, pasitelkdami fantastiško dizaino jaukią šviesą. Bendradarbiaudama su įvairiais dizaineriais HAY sukūrė šviestuvus, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama šiuolaikinėms tendencijoms ir spalvų pasirinkimui. Nepaisant skirtingų dizainerių raiškos skirtumų, jie išlaiko šiaurietišką estetinį stilių ir daug dėmesio skiria naujovėms renkantis medžiagas ir gamybos technologijas.

Iš HAY stalinių šviestuvų ypač reikėtų atkreipti dėmesį į Noc sieninį / stalinį šviestuvą, kuris atlieka praktinę spaustuko funkciją, todėl jį galima lengvai pastatyti ant stalo, lentynos, naktinio staliuko ar palangės krašto - ribas nustato tik vaizduotė. PC To Go Lamp - tai nešiojamoji stalinė lempa, kurią galima nešiotis po namus, priklausomai nuo to, kur reikia jaukios šviesos. Ši lempa pasižymi tvirta konstrukcija. Šviesos šaltinis šviečia pro paprastą lempos gaubtą, skleisdamas malonią žemyn nukreiptą šviesą.  "PC To Go" lempa idealiai tinka stalo apšvietimui namuose, taip pat kavinėse, restoranuose ir kitose viešose vietose.
Apex Desk Table Lamp Oyster White - HAY
RRP EUR 115,00
Dabar yra sandėlyje
Apex Clip Lamp Iron Black - HAY
RRP EUR 85,00
Dabar yra sandėlyje
Apex Clip Lamp Maroon Red - HAY
RRP EUR 85,00
Dabar yra sandėlyje
Apex Desk Clip Lamp Iron Black - HAY
RRP EUR 95,00
Dabar yra sandėlyje
Apex Desk Table Lamp Iron Black - HAY
RRP EUR 115,00
Dabar yra sandėlyje
Apex Desk Clip Lamp Emerald Green - HAY
RRP EUR 95,00
Dabar yra sandėlyje
Popierius Cube Stalinis Šviestuvas - HAY
RRP EUR 105,00
Dabar yra sandėlyje
Rodyti 36 iš 102 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!