Forestier Toršerai

"Forestier" yra prancūzų dizaino prekės ženklas, pelnęs tarptautinį pripažinimą dėl savo unikalaus požiūrio į apšvietimo dizainą. 1992 m. Bernard'o Forestier įkurtas prekės ženklas garsėja gebėjimu kurti apšvietimo gaminius, kuriuose meninis skonis dera su praktiniu funkcionalumu. B. Forestier labai vertina medžiagas ir meistriškumą, todėl sukūrė daugybę ikoniškų dizaino gaminių, kurie suteikia elegancijos ir žavesio bet kokiai erdvei. Kalbant apie grindų šviestuvus, "Forestier" pavyko sukurti daugybę modelių, kurių kiekvienas išsiskiria unikaliu dizainu ir kokybe.

Daugiau nuostabių "Forestier" šviestuvų rasite čia
Rodyti 13 iš 13 produktų

Elegantiškas ir funkcionalus apšvietimas su "Forestier" staliniais šviestuvais


Trys svarbiausi "Forestier" serijos modeliai: "Thesee", "Bamboo" ir "Oyster", kuriuos galima rinktis iš skirtingų variantų, atitinkančių skirtingus skonius ir poreikius. Floor lempa Thesee - tai pavyzdys, kad Forestier sugeba suderinti modernią estetiką ir funkcionalų apšvietimą. Šis grindų šviestuvas pasižymi elegantišku ir minimalistiniu profiliu, todėl idealiai tinka moderniam interjerui. Jį galima įsigyti kelių spalvų ir apdailos variantų, todėl galite pasirinkti variantą, kuris geriausiai derėtų prie jūsų esamo interjero. Šis grindų šviestuvas yra ir elegantiškas, ir universalus, todėl puikiai tinka svetainėms, miegamiesiems ar biurams.

Kitas puikus "Forestier" modelis - "Bamboo" grindų lempa. Šią grindų lempą įkvėpė natūralios formos ir medžiagos, suteikiančios jai organišką ir atsipalaidavusią estetiką. Grindų lempa "Bamboo" pagaminta iš tvarių medžiagų, o tai atspindi "Forestier" įsipareigojimą kurti ekologišką dizainą. Šis šviestuvas idealiai tinka jūsų namams suteikti natūralumo ir ramybės, nesvarbu, ar jį pastatysite svetainėje, miegamajame, ar net žiemos sode.

Trečiasis "Oyster" grindų šviestuvas - tai trečiasis modelis, atspindintis unikalią "Forestier" dizaino filosofiją. Ši grindų lempa yra drąsios ir skulptūriškos formos, todėl ji meniškai atrodys bet kuriame kambaryje. Grindinis šviestuvas "Oyster" yra kelių skirtingų variantų, todėl galite pasirinkti modelį, puikiai derantį prie jūsų interjero dizaino. Dėl savo unikalaus dizaino šviestuvas traukia akį ir bet kuriam kambariui suteikia charakterio bei stiliaus.

Apibendrinant galima teigti, kad "Forestier" siūlo įspūdingą grindų lempų asortimentą, kuriame dera stilius, funkcionalumas ir kokybė. Į asortimentą įeina "Thesee", "Bamboo" ir "Oyster" grindų lempos, todėl tikrai rasite tobulą grindų lempą, atitinkančią jūsų poreikius ir pageidavimus. Kad ir kokį variantą pasirinktumėte, galite būti tikri, kad "Forestier" grindų lempa suteiks jūsų namams elegancijos ir funkcionalumo.
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!