Fabbian Sieniniai Šviestuvai

Nuo 1961 m. "Fabbian Illuminazione" garsėja kaip aukštos kokybės modernaus dizaino apšvietimo, skirto tiek namų, tiek projektų rinkai, gamintoja.

"Fabbian" įsikūrusi šiaurės rytų Italijoje, kur gamina savo šviestuvus ir visiškai kontroliuoja jų gamybą iki pat sudedamųjų dalių lygio, daugiausia dėmesio skirdama pažangiausiems gamybos metodams. Moderniausias vystymas ir novatoriškas dizainas lemia pažangius kompiuterizuotus procesus ir kontrolės sistemas, kai gaminį peržiūri tarptautiniu mastu pripažintų architektų, dizainerių ir inžinierių grupė. Naujausios dizaino tendencijos interpretuojamos ir galiausiai sukuriamas kokybiškas dizainerių apšvietimas su visiškai unikaliu ir išskirtiniu "Fabbian" akcentu.

Šių šviestuvų populiarumą lemia aukšta kokybė ir itin patikimų komponentų naudojimas kartu su nuolatiniu dėmesiu projektavimui, surinkimui ir kokybės kontrolei visuose gamybos etapuose.

Visi sieniniai šviestuvai tiekiami su į komplektą įeinančiomis lemputėmis.
Rodyti 17 iš 17 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!