Dizaino lempos vaikams ir vaikų kambariui

"Lampemesteren" rasite mielų ir žavingų šviestuvų, skirtų vaikų kambariui - vietai, kurioje nesinori nuolaidžiauti kokybei ar saugumui. Mūsų vaikai nusipelno geriausio apšvietimo, būtent tokį čia ir rasite. Perskaitykite mūsų vadovą ir rasite daug įkvėpimo bei puikių šviestuvų idėjų savo vaiko kambariui.

LED vaikiški šviestuvai - taip ar ne?

Nėra griežtų taisyklių, ar vaikiškuose šviestuvuose reikėtų naudoti šviesos diodus, ar ne, tačiau mes rekomenduojame juos naudoti. Šviesos diodai taupo daug energijos, todėl galite lengvai palikti lempą šviesti visą naktį ir nesijaudinti dėl sąskaitos už elektrą. Be to, jų tarnavimo laikas labai ilgas - vidutiniškai 25 000 valandų. Be to, LED lemputės neįkaista kaip tradicinės kaitrinės lemputės, todėl jūsų vaikai negali nudegti nuo šviesos šaltinio. Labai rekomenduojame naudoti LED lemputes - ne tik vaikų kambaryje, bet ir visuose namuose.

Jei svarstote apie LED lemputes savo namuose, visą mūsų asortimentą rasite čia.

Dizaino šviestuvai vaikų kambaryje - mūsų geriausias pasirinkimas

Dizaino šviestuvai vaikų kambaryje - mūsų geriausias pasirinkimas

Mūsų rekomendacija Nr. 1 dėl dizainerio lempos vaikų kambariui yra mielų mažų būtybių kolekcija iš Mr Maria. Viena iš mūsų kolegių Lampemesteren turi Nanuk savo sūnaus kambaryje ir Miffy savo dukros kambaryje, ir abu jie yra didžiuliai hitai!

Šias lempas iš "Mr Maria" galima reguliuoti maža apvalia rankenėle, kuri, mūsų nuomone, yra daug praktiškesnė nei trijų pakopų reguliatorius, nes jas galima pasukti iki pat galo, kad jos būtų beveik išjungtos. Mūsų kolegė savo lempas palieka įjungtas visą naktį žemiausiu nustatymu, o kadangi jos yra LED, jums nereikia galvoti apie energijos suvartojimą.
Kaip matote čia, Nanukas yra žavus 41 cm aukščio baltasis lokys. Jis skleidžia šiltą ir nuotaikingą šviesą vakare, o dieną atrodo taip pat puikiai, kai yra išjungtas - mielas draugas, kurį pamils kiekvienas vaikas.  

Miffy, Nanukas ir visi "Mr Maria" gyvūnų draugai yra kruopščiai išbandyti ir patvirtinti. Šie šviestuvai yra tiesiog puikus pasirinkimas - jums nereikia jaudintis dėl saugumo ar sąskaitos už energiją, o kadangi jie niekada neįkaista, jūsų vaikas gali juos apkabinti kada panorėjęs. Patikėkite mumis - jie akimirksniu taps geriausiais jūsų vaikų draugais.

Atvaizdas iš @bytved per Instagram

Kitas populiarus vaikų kambario šviestuvas yra Eos"Vita". Plunksninė lempa, kaip daugelis ją vadina, yra pūkuota ir linksma lempa, kuri puikiai atrodo beveik bet kur namuose, bet ypač vaiko kambaryje.

Aprūpinkite ją iš "Philips Hue" ir naudodami programėlę išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje pasirinkite 16 milijonų spalvų.
"Eos" yra baltos, rudos arba pilkos spalvos, įvairių dydžių, taip pat pakabinamas, stalinis, grindų ir sieninis - bet kuris iš jų fantastiškai atrodytų jūsų vaiko kambaryje.

Visą "Vita" "Eos" seriją rasite čia.

Jei renkatės lubinį šviestuvą, galime rekomenduoti "Philips Hue" šviestuvą "Being" - gražų ir laikui nepavaldų šviestuvą, pasižymintį puikiu funkcionalumu. Being turi įmontuotą šviesos diodą, kurį galima valdyti ta pačia programėle kaip ir spalvotąją lemputę. Jei manote, kad tai skamba pernelyg techniškai - nors iš tikrųjų tai labai paprasta naudoti - pridedamas nuotolinio valdymo pultelis su iš anksto užprogramuotais nustatymais.

"Being" turi "White Ambiance" šviesos šaltinį, o tai reiškia, kad jis skleidžia baltą šviesą, kurią galite reguliuoti priklausomai nuo to, ar norite vėsaus, ar šilto apšvietimo. Be to, kad reguliuotumėte šviesos temperatūrą, galite ne tik reguliuoti šviesos temperatūrą, bet ir pritemdyti "Being", kad reguliuotumėte šviesos intensyvumą. Visus šiuos nustatymus galite atlikti naudodami "Hue" programėlę arba nuotolinio valdymo pultą, kuris pridedamas prie lempos - "Being" leidžia neįtikėtinai lengvai pasiekti būtent tokį apšvietimą, kokio norite. Lubiniai šviestuvai skleidžia šviesą tiek tiesiai žemyn, tiek į šonus. Šoninė šviesa atsispindi nuo lubų, o tada krinta žemyn ir sklinda į kambarį. Šis šviestuvas toks pat išmanus, kaip ir gražus.
Taip pat turėtume paminėti LightStrips, taip pat iš "Philips Hue". (Kaip tikriausiai pastebėjote, mums labai patinka Philips Hue, tačiau visas gaminių asortimentas yra toks išmanus ir paprastas naudoti).

LightStrips galima suformuoti ir suformuoti tiksliai taip, kaip norite, ir patrumpinti iki reikiamo ilgio - tada tereikia jas įjungti ir prijungti prie tilto.
Galite išryškinti skirtingas kambario vietas ir sukurti skirtingus netiesioginio apšvietimo efektus. "Hue LightStrips" juostelės yra su lipnia nugarėle, todėl jas labai lengva įrengti - tiesiog priklijuokite jas ten, kur norite.

Pabandykite jas pritvirtinti aplink vaiko lovą, rašomąjį stalą arba po komoda. Galite užprogramuoti, kad ryte jos lėtai įsijungtų, o vakare lėtai išsijungtų. Galite rinktis iš 16 milijonų spalvų, reguliuoti šviesos srautą, priversti juos mirksėti ir dar daugiau.

Galimybės neribotos, tad išlaisvinkite vaizduotę ir žaiskite su šviesa!

Gera žinoti apie vaiko kambario apšvietimą

Vaiko kambarį galima apšviesti keliais būdais. Dauguma žmonių naudoja lubinį šviestuvą, kuris tarnauja kaip centrinis apšvietimas. Taip pat galite pridėti nuotaikingą apšvietimą ir naktinę lemputę arba stalinę lempą vyresniam vaikui.

Jei naktinį šviestuvą norite pritvirtinti ant sienos šalia vaiko lovos, rinkitės netiesioginės šviesos šviestuvą, kad jis neakintų. Mažesniems vaikams rinkitės lempą, kurios šviesos šaltinis būtų apsaugotas už gaubto, kad vaikas negalėtų paliesti lemputės. Pasirinkite reguliuojamą naktinę lempą, kad galėtumėte reguliuoti šviesos lygį - nesigailėsite.
Taip pat galite pridėti grindų lempą, pavyzdžiui, vieną iš Mr Maria gyvūnų, kuriuos minėjome pirmiau - lempą, kuri patiks jūsų vaikui, kuri yra reguliuojamo ryškumo, kurioje naudojama LED technologija, kuri neįkaista ir kuri yra išbandyta ir patvirtinta.

Dar kartą minime testavimą ir patvirtinimą, nes žinome, kad kai kurie žmonės perka kopijas / klastotes arba kitas vaikiškas lempas iš dalykėlių svetainių. Daugelis tokių lempų pagamintos ne iš patvirtintų medžiagų ir gali būti toksiškos. Blogiausiu atveju šios lempos nebuvo išbandytos ir patvirtintos, todėl gali kelti gaisro pavojų.

Geriau sumokėkite šiek tiek daugiau ir įsigykite vaikui tinkamą lempą - tai tik mūsų nuomonė ir (arba) rekomendacija, kuri, tikimės, gali būti naudinga pirkėjams, kurie galbūt nežino situacijos.