Dekoravimas spalvomis – rausva ir persikinė

SUTEIKITE SAVO NAMAMS GAIVAUS ORO GŪSĮ NAUDODAMI RAUSVĄ ARBA PERSIKINĘ SPALVĄ

Namai yra ne tik stogas virš galvos, bet ir vieta, kur galima atsipalaiduoti, būti savimi ir kaupti energiją. Todėl namuose taip pat turėtų būti toks interjeras, kad kiekvienas žmogus jaustųsi patogiai. Tai, kas mums padeda jaustis kaip namie, yra individualu, tačiau malonios spalvos ir asmeniškumas yra labai svarbūs. Jei norite savo aplinką praturtinti spalvomis, pasirinkite spalvą, kuri jus džiugina. Jei taip pat mėgstate persikinius atspalvius - pavyzdžiui, rožinę, rausvą ar persikinę spalvą - tuomet turime šviestuvų ir namų aksesuarų, kurie jums puikiai tiks! Švelnus rožinis atspalvis ne tik suteikia šilumos, bet ir elegantiškai kontrastuoja su pilkomis sienomis, moderniu betono vaizdu ir natūralia išvaizda.Šviežio oro gurkšnis su "Globe"


Jei mėgstate ikonišką dizainą, eleganciją ir gaivias spalvas, galbūt norėtumėte apsvarstyti klasikinį "Globe" pakabinamą šviestuvą, kuris yra gražios persikų spalvos. Šį nuostabų šviestuvą suprojektavo menininkas Verneris Pantonas, kuris sferiniame akrilo gaubte skulptūriškai pavaizdavo penkis mažus atspindinčius atspalvius. Primenantis plūduriuojantį muilo burbulą, šis šviestuvas puikiai dera žaismingoje Vernerio Pantono visatoje.  Verneris Pantonas sukūrė "VP Globe" 1969 m., siekdamas sukurti akį traukiantį šviestuvą su šilta šviesa. Šiandien šis sėkmingas šviestuvas yra vienas iš labiausiai atpažįstamų dizaino šviestuvų ir lempa, įgijusi aukštą klasikinį statusą.

Nuo tada, kai šviestuvas buvo pristatytas pirmą kartą, jis buvo pradėtas gaminti kelių skirtingų spalvų, kad atitiktų besikeičiančias interjero dizaino tendencijas. Persiko spalvos pakabinamas šviestuvas iš 2021 m. puikiai dera prie dabartinių tendencijų, įnešdamas gaivaus oro gūsį į jūsų interjero dizainą. Švelni spalva yra paprastas ir elegantiškas būdas suteikti savo namams gaivią spalvą, kuri nėra pernelyg dominuojanti.

Kitų spalvų pakabučius "Globe" rasite čia!"Made By Hand" vyriško dizaino ir moteriškų spalvų lempos


Lengvas ir lankstus būdas į kambarį įnešti gaivių spalvų - šviestuvas. Tačiau, kai kalbama apie dekoravimą rožine spalva, gali būti sudėtinga rasti pusiausvyrą tarp vaikiškumo ir mergaitiškumo. Puikus būdas subalansuoti dekorą - papildyti jį paprastu ir vyrišku įvaizdžiu.

Turime daug įvairių rožinės spalvos atspalvių šviestuvų - įskaitant šviestuvus iš "Made By Hand". Aukštos kokybės medžiagos ir dėmesys mažiausioms detalėms garantuoja brandų ir stilingą dizainą! Kartu su grubiai austu audiniu ir kampuota dizaino kalba "Made By Hand" sukūrė šviestuvus, kuriuose puikiai dera vyriška ir moteriška išvaizda.

Peržiūrėkite stilingus šviestuvus "Knit Wit" ir "Petite Machine" čia!Elegancija ir stilius iš Design By Us


Tačiau jei norite sukurti visiškai moterišką išraišką, turėtumėte rinktis minkštas formas. Design By Us" dekoratyvinių šviestuvų asortimente rasite apvalių formų ir moteriškų atspalvių šviestuvų. Ypač "New Wave" ir "Ball" serijos šviestuvai atrodo elegantiškai dėl gražaus dulkėto rožinio stiklo atspalvio. Šviestuvas turi žalvario detalių, kurios ne tik itin modernios, bet ir suteikia šviestuvui stilingą išvaizdą.

Šviestuvai taip pat yra puikus kontrastas modernioms neapdorotoms sienoms ir interjero dizaine išpopuliarėjusiai betono išvaizdai, taip pat gražiai papildo industrinį stilių.

Peržiūrėkite nuostabius "Design By Us" šviestuvus čia!Rausvos spalvos metalinė versija: "Light-Point" rožinis auksas


2020 m. "Light-Point" pristatė platų savo šviestuvų asortimentą, pasižymintį nuostabia metalo spalva - rožiniu auksu, dar vadinamu rožiniu auksu. Naudokite ją, kad rafinuotai ir efektingai papildytumėte savo namus rausvu atspalviu. Dėl šukuoto paviršiaus rožinis auksas atrodo santūriai ir lengvai įsilieja į interjerą.

Šiuolaikiniame interjero dizaine rožinio aukso lempa suteikia daug gyvybės kitokiam griežtam minimalistiniam vaizdui; ji ypač veiksminga, kai derinama su šaltesnėmis ir neutralesnėmis spalvomis. Trumpai tariant, ją galima naudoti bet kurioje aplinkoje, kurioje norite pridėti šilumos ir prabangos.

"Light-Point" rožinio aukso kolekciją peržiūrėkite čia!
Persikų ir rožinės spalvos namų aksesuarai


Jei negalite atsigėrėti moteriškų atspalvių, turime ne tik šviestuvų, bet ir įvairių gražių spalvų namų aksesuarų. Čia rasite švelniai rožinės spalvos pagalvėlę Dot Cushion iš HAY; nuostabią rausvos ir smėlio spalvos Colour Block Blanket iš Vitra; ir šviesių atspalvių Plant Box dėžutę augalams iš Ferm Living.