Cyber Monday svetainėje Lampemesteren.lt

20 % nuolaida tiems, kurie praleido Black Friday


Cyber Monday švenčiame nuo sekmadienio vidurnakčio iki 2023 m. lapkričio 27 d. vidurnakčio.

Siūlome 20 % nuolaidą viskam, išskyrus "Philips Hue", "Gubi", riboto leidimo ir sumažintas prekes.Papildomai prie Black Friday, Lampemesteren taip pat švenčia Cyber Monday.
Neįtikėtinų pasiūlymų ir išparduodamų dizainerių lempų dieną. Ar norite dalyvauti?

Susirūpinkite kalėdinėmis dovanomis anksčiau ir tuo pačiu sutaupykite pinigų!

Kas yra Cyber Monday?

Cyber Monday atsirado JAV, kur jis tapo Black Friday tęsiniu. Iš pradžių Black Friday buvo taikomas tik fizinėse parduotuvėse, bet, įsibėgėjus internetinei prekybai, galiausiai atėjo laikas fizinius išpardavimus perkelti į internetinį renginį. Žinoma, tai negalėjo vykti tą pačią dieną kaip Black Friday, nes žmonės buvo užsiėmę fiziniais išpardavimais. Vietoj to pirmadienis po Black Friday - arba pirmadienis po Padėkos dienos - buvo pavadintas Cyber Monday. Šią dieną daugiausia dėmesio skiriama internetiniams pasiūlymams ir internetinei mažmeninei prekybai.

Sėkmingo apsipirkimo!

Kiberpirmdienas lampas

Lampemesteren ir mājvieta plašam apgaismojuma risinājumu klāstam, un tas joprojām ir aktuāls pat gada lielākajā tiešsaistes iepirkšanās dienā. Pirmdien, 2023. gada 27. novembrī, mūsu vietnē atradīsiet galda lampas, stāvlampas, sienas lampas, piekaramos un āra apgaismojuma risinājumus. Neatkarīgi no tā, kāds apgaismojuma veids jums ir nepieciešams, mēs esam pārliecināti, ka jums ir ideāls risinājums. No vienas puses, ir jautājums par to, kāda gaisma un lampas veids jums ir nepieciešams, un, no otras puses, ir jautājums par dizainu. Mēs zinām, ka forma un funkcionalitāte ir jebkura dizaina būtiskas sastāvdaļas, tāpēc mūsu noliktavā ir tikai krējuma krējums - tas ir, lampas, kas apvieno abus šos elementus! Ja meklējat perfektu piekaramo, āra punktu vai jebkuru citu apgaismojuma risinājumu, Lampemesteren jūs to noteikti atradīsiet.
Ši didžioji apsipirkimo internetu diena puikiai tinka kalėdinėms dovanoms išsirinkti, o su Lampemesteren 100 dienų grąžinimo galimybe dovanos gavėjas gali net pasikeisti gražią dizainerio lempą ar lauko apšvietimo sprendimą, jei įsimylėjo kitą spalvą ar modelį.