Coolicon Pakabinami Šviestuvai

"Coolicon" lempos gaubtas pirmą kartą pagamintas Londone 1933 m. - tais pačiais metais, kai buvo sukurtas garsusis metro žemėlapis, skirtas plačiam metro tinklui apžvelgti. Bendra istorija ir pakabinamo šviestuvo atsiradimas Londono metro įkvėpė "Coolicon Lighting" sukurti pramoninio šviestuvo "Underground" versiją su žymiuoju metro žemėlapiu, atspausdintu vidinėje šviestuvo gaubto pusėje.

Coolicon Lighting pakabinamas šviestuvas sukuria nuostabų švytėjimą virš jūsų valgomojo stalo arba pageidaujamos darbo vietos biure ar virtuvėje. Klasikiniai metaliniai šviestuvų gaubtai suteikia minimalistiniam interjerui asmeninį atspalvį ir yra spalvingas kontrastas baltoms sienoms. spalvų paletė, apimanti šviestuvo paveldą ir dabartines tendencijas, "Coolicon" šviestuvo gaubtu pasiekia harmoningą išraišką - šviestuvas yra vienu metu klasikinis ir modernus. Toliau rasite savo interjerui tinkančią spalvą, kur šviestuvą galima įsigyti dviejų skirtingų dydžių.

Skaitykite, kaip gaminamas "Coolicon", čia!
Rodyti 36 iš 49 produktų
Dalinkitės nuotraukomis su @lampemesteren
Įkvėpkite savo idėjomis kitus ir būkite įkvėptas kitų idėjomis namų jaukumui sukurti. Pažymėkite savo nuotraukas #taipLampemesteren ir galbūt čia pamatysite savo namus!